№ 29
18  липня  2018 року

Мирне вирішення злободенної проблеми

  • Середа, Лист. 25 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Рух по місту важковагового транспорту – ця проблема не нова. Роками фури, курсуючи нашими вулицями, руйнують наші будинки. Наші дороги не розраховані на проїзд багатотоннажних вантажівок. Встановлені знаки, що забороняють рух автотранспорту вагою більше 12 тонн, нікого не зупиняють, адже передусім іде економія пального. Хтось заробляє на цьому мільйони, а хтось, отримуючи пенсію в 1200 гривень, страждає. Мешканці, які проживають біля центральних доріг міста, вночі не можуть заснути від постійного гуркоту. У них тріщать будинки, падає стеля, а де ж у цей економічно нелегкий час люди візьмуть гроші на ремонт?

Як депутат міськради (разом із колегою-депутатом від Аграрної партії України Пахомовим Дмитром), я підтримав своїх виборців на двох акціях протесту жителів мікрорайону Плискунівки. Після того до мене почали звертатися жителі вулиці Перемоги, сіл Єгорівка та Манжосівка з проханням повідомити їх про наступну акцію заздалегідь. Розуміючи, що чим більше людей збереться на такий захід, тим радикальніші та неконтрольовані будуть їхні дії, я знайшов інше, по-суті, мирне вирішення цієї проблеми.

20 листопада на 2-ій (позачерговій) сесії міськради я запропонував керівництву міста придбати ваги для зважування вантажного автотранспорту та встановити їх на в’їздах до міста. Поки що хоча б одні для – експерименту. Ваги коштують 80 тис. гривень, але й штрафи за таке порушення (які, до речі, йдуть до бюджету міста) досить високі. Кожні такі ваги окупляться за тиждень, а надалі – прибутки місту. Таким чином і фури розженемо, і бюджет поповнимо.

Я розумію, що оформлення документів, придбання та встановлення ваг потребує часу. Але до весни потерпимо. Звичайно, важковаговикам, приватні підприємства яких знаходяться на території міста, повинне бути виключення з правил, та їх не так і багато.

Одного дня я простояв годину на вулиці Київській на своєму виборчому окрузі, рахуючи перевантажені вантажівки, що рухались у різних напрямках. Нарахував 116 таких автомобілів. Неважко уявити й підрахувати, скільки їх проходить за добу, тиждень, місяць. Жителі Плискунівського мікрорайону, вулиці Перемоги та інших вулиць міста сподіваються на результативне вирішення давньої злободенної проблеми.

З повагою, депутат

Прилуцької міської ради

Олександр Правосуд

Прочитано 740 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Нещодавно розпочалися роботи по капітальному ремонту доріг у...
16 липня у стінах міської ради знову зібралася комісія для...
До редакції «Град Прилуки» постійно звертаються жителі міста з...
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ СТАНОМ НА 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ ПОЛІКОМБАНК –...
На ці сонячні липневі дні припадає ваше професійне свято – День...
Газопостачальники зобов’язують підприємців малого та...
6 липня 2018 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання...
Закінчуються обмеження, пов’язані з весняно-літньою забороною...
З 2 по 16 липня в приміщенні читальної зали міської центральної...
10 липня в Прилуцькому краєзнавчому музеї ім. В. Маслова...

Хто на сайті

Зараз 1245 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама