№ 4
22 січня 2020 року

Шлях до об’їзної дороги

  • Четвер, Груд. 17 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Беручи до уваги ту кількість проблем, які створює в місті рух транзитного важковагового транспорту, я вирішив запропонувати свій вихід із даної ситуації.

По-перше, станом на сьогодні в міській раді збільшилася кількість місцевих політичних сил, які представлені у Верховній Раді України народними депутатами та відповідно підсилені їх депутатськими фракціями й групами. Тому не зайвим було б звернутися до вищезгаданих представників Чернігівщини у ВРУ з проханням посприяти місту у виділенні коштів державного бюджету (чи іншого фінансового джерела) на будівництво об’їзної дороги навколо міста Прилуки.

По-друге, я особисто не вірю у фінансування об’їзної дороги навколо нашого міста з державного бюджету. Тому пропоную відштовхуватися в даній ситуації від народної мудрості, що порятунок потопаючого справа рук самого потопаючого. Моя пропозиція полягає в наступному: розпочати процедуру вивчення питання щодо можливості будівництва частини об’їзної дороги навколо нашого міста за рахунок міського бюджету та інших ресурсів на кшталт грантових коштів чи внесків власників важковагового транспорту тощо.

На мій погляд, будівництво дороги від вулиці Фрунзе до вулиці Дружби Народів повністю б розвантажило вулиці нашого міста від транзитного важковагового транспорту. Тим паче, що певні роботи на цьому відрізку дороги свого часу були виконані.

Так, звісно, профінансувати будівництво повноцінної об’їзної дороги з дотриманням усіх правил за рахунок міського бюджету неможливо. Як вихід із ситуації може бути варіант будівництва бетонної дороги на зразок тих, що свого часу в місті будували представники нафтової галузі і які до сьогодні ще виконують свої функції. Або ж такої бетонної дороги, яка була збудована приватним підприємством до сушарного комплексу по вулиці Паризької Комуни. Якщо бетонну дорогу змогли збудувати приватний бізнес або ж раніше державні підприємства СРСР, то чому її не зможемо збудувати ми за рахунок міського бюджету та інших джерел фінансування? Іншого виходу, як будувати самотужки, у нас, напевно, немає.

Ясна річ, у цій ситуації потрібно враховувати, що елементом об’їзної дороги навколо нашого міста стануть вулиці сіл Рудівка та Канівщина Прилуцького району, якщо Прилуцький район не виявить бажання долучитися до будівництва ділянки об’їзної дороги від Київського кола (Заїзд) і до вулиці Фрунзе. І тут для уникнення соціальної напруги в згаданих селах владі нашого міста та владі району потрібно сідати за стіл переговорів і спільно вирішувати дану проблему: шукати інвесторів, долучати депутатів ВРУ або ж оголошувати всерайонну та всеміську «толоку» і разом будувати відсутні ділянки об’їзної дороги.

Якщо все вищезгадане втілити в життя, то ще залишиться проблема, пов’язана з бажанням економити власниками важковагового транспорту, які в будь-якому випадку шукатимуть найкоротший шлях для своїх автомобілів і, нехтуючи вимогами дорожніх знаків, усе одно направлятимуть їх територією міста. І тут змінити ситуацію на краще, можливо, буде навіть тяжче, ніж збудувати об’їзну дорогу. Та в будь-якому випадку, з чогось починати потрібно.

Хто має кращу чи інакшу пропозицію щодо вирішення проблеми, пов’язаної з рухом важковагового транспорту вулицями нашого міста, – будь-ласка, не будьте пасивними та пропонуйте свої варіанти міській владі.

З повагою, депутат

Прилуцької міської ради

Олег Шевель

Прочитано 1192 разів
Оцінити матеріал
(6 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани! 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію...
У великий святковий день 19 січня Прилуки відзначають Водохреще!...
Питання щодо призначення субсидій постійно хвилюють мешканців...
Уже стало доброю традицією в дні різдвяних свят проводити теплі...
Як пам’ятаємо, влітку постало питання про те, що для завершення...
Як довго прилучани чекали, щоб у центрі міста нарешті з’явилася...
З 1 січня – два рахунки за газ Ціна за спожите блакитне паливо...
Замість святкових сукенок – піжами, на заміну стільцям –...
Протягом року мільйони людей чекають на різдвяні й новорічні...
Усі ми родом з дитинства, і кожен хоч не хоч у серці залишається...

Хто на сайті

Зараз 2645 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама