№ 27
1 липня 2020 року

25 років забуття для 25 виборчого округу. Що далі?..

  • Середа, Січ. 13 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Шановні сусіди! Дозвольте вас проінформувати про перспективи розвитку нашого мікрорайону в 2016 році.

Нагадаю межі свого виборчого округу: в'їзд 2 Вишневий, вул. Авіації, вул. Білецького-Носенка, вул. Богдана Хмельницького: 5, 7, 9, 13–46; вул. Любові Забашти (стара назва – Гайдара), вул. Добролюбова, вул. Костянтинівська: 176–176 к.1, 178, 180, 182, 188, 190, 192, 196, 198, 200–202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224–226, 228, 230, 232, 234; вул. Перемоги: 119, 121, 123, 125, 127–129, 131, 133–133 к. А, 135–162, 164–172; вул. Поліни Осипенко: 8, 10, 12, 14, 16, 27–49; вул. Польова: 37–94; вул. Раскової: 24–81 к.А; вул. Житня (Щорса): 134, 136–140, 142, 144–179; пров. Любові Забашти (Гайдара), пров.1 Богунський, пров. 1 Чехова, пров. 2 Богунський, пров. 3 Костянтинівський.

 

Ні для кого з жителів згаданих вулиць не буде таємницею та ситуація, що нашим мікрорайоном, починаючи з 90-х років, ніхто не займався. Ми залишилися на околиці як міста з точки зору географічного розташування, так і уваги всіх міських голів та їх управлінських команд – жодному з них не було справи до життя нашого мікрорайону. Наслідком такого господарювання стала руйнація асфальтового покриття вулиць Костянтинівської, Білецького-Носенка, Чехова, Богунська. Дороги тут більше нагадують полігон для випробовування танків, ніж шляхи для руху автомобільного транспорту. Ще гірша ситуація із мережею зовнішнього освітлення по Костянтинівській, Білецького-Носенка, Чехова, де проходять регулярні маршрути автобусів. Ліхтарі, які повинні освітлювати територію, настільки неефективні, що доки промінь світла дійде до освітлюваної поверхні, то він втратить майже 90 % свого коефіцієнту корисної дії. А на вулицях із ґрунтовим покриттям – пров. 3 Костянтинівський, вул. Добролюбова, вул. Любові Забашти та інших – десь узагалі відсутнє освітлення, а десь просто висить облуда від ліхтаря. Крім того, вулиці з ґрунтовим покриттям (Раскової, Богдана Хмельницького, Поліни Осипенко, Авіації, Польова тощо) благають про виконання на них як мінімум підсипки з паралельним відведенням дощових і талих вод. Вулиця Перемоги потерпає від руху великовагового транспорту, від якого в мешканців руйнуються будинки та підземні комунікації.

Усе вищесказане для вас, шановні сусіди, не є таємницею. Чи змінить своє ставлення до нашого мікрорайону нова влада – покаже час. Певні висновки можна буде робити за рік правління нового міського голови та її управлінської команди.

Тепер про те, що роблю я, як обраний вами депутат, щоб змінити ситуацію в нашому мікрорайоні на краще. У період з 11 листопада по 24 грудня 2015 року я як у письмовій формі, так і безпосередньо з трибуни міської ради порушив ряд проблемних питань нашого мікрорайону та завдяки вашій активній позиції та своїй наполегливості отримав запевнення від влади: протягом 2016 року кардинально змінити життя нашого мікрорайону на краще. Тепер про все по черзі.

ТРАНСПОРТНЕ СПОЛУЧЕННЯ

 

Звернув увагу влади на необхідність збільшення пасажиромісткості автобуса, що рухається по маршруту №5, та на необхідність його курсування й у вихідні дні.

Порушив питання щодо руху вулицями нашого району автобуса по маршруту №5-А та автобуса, який би сполучав наш мікрорайон із залізничним вокзалом (більш за все, це буде маршрут автобуса №20).

Зрушив із «мертвої точки» питання встановлення на вулиці Чехова повноцінної автобусної зупинки, яку ви, шановні сусіди, чекаєте вже більше 5 років.

На порушені питання отримав від влади письмові запевнення, що протягом I кварталу 2016 року нашим мікрорайоном курсуватимуть як у будні, так й у вихідні автобуси маршрутів №5, №5-А, №20. Щодо зупинки, її повинні будуть облаштувати протягом 2016 року.

Паралельно вніс пропозицію про створення додаткових місць для зупинки автобусів на вулицях Білецького-Носенка (в районі будинку №41) та на Чехова поблизу вулиці Половецької, оскільки існуючі зупинки знаходяться на значній віддалі одна від одної, і для певних мешканців нашого району є незручними, – особливо для пенсіонерів, школяриків та батьків із малолітніми дітьми.

 

РЕМОНТ ДОРІГ

 

Для ремонту дорожнього покриття вулиць Костянтинівської, Білецького-Носенка, Чехова, Богунського письмово звернувся до Прилуцького відділу поліції з питанням позачергового обстеження та мотивування влади до їх ремонту. Як результат, за моєї участі відбулося комісійне обстеження згаданих вулиць та отримано висновок Прилуцького відділу поліції про необхідність капітального ремонту всіх вулиць, окрім Чехова, яку будуть ремонтувати по принципу поточного ремонту.

Відповідь влади наступна: протягом 2016 року виявлені недоліки будуть усунені за умови надходження фінансів. За активної позиції мешканців нашого мікрорайону, думаю, кошти знайдуться. Як-не-як, а ми, шановні сусіди, вже чверть століття чекаємо на ці ремонти. Також у 2016 році на згаданих вулицях повинні будуть поновити дорожні знаки.

Щодо стану ґрунтових доріг нашого району (вулиці Авіації, Раскової , Польова, в'їзд 2 Вишневий, пров. 3 Костянтинівський та інші), то я наполегливо просив владу провести на них підсипку щебенем із паралельним відведенням із вулиць дощових і талих вод. Також пропонував у якості експерименту провести ремонт цих вулиць новітнім методом, який застосовують при будівництві ґрунтових доріг, для розуміння доцільності використання даного методу на всіх аналогічних вулицях нашого міста.

 

ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

 

Існує значна проблема із зовнішнім освітленням вулиць – як ґрунтових, так і з асфальтовим покриттям (точніше, з його залишками). Для зрушення проблеми з «мертвої точки» проводив екскурсію вулицями нашого мікрорайону для працівників виконкому та КП «Міськсвітло». Як результат, станом на грудень 2015 року розроблено кошториси на виправлення ситуації по вулицях Гайдара, Добролюбова, 3 пров. Костянтинівському.

Щодо освітлення вулиць району «Газове» в цілому, то після численних та дуже наполегливих звернень громади і мене як депутата влада пообіцяла в 2016 році реалізувати в мікрорайоні проект комплексного вирішення даного питання із застосуванням більш сучасних засобів зовнішнього освітлення наших вулиць. Тому, громадо, будемо сподіватися, що після 25 років забуття про існування нашого району ми спільними зусиллями змінимо ситуацію на краще.

 

САНІТАРНИЙ СТАН

 

Від громади надходило ряд скарг на санітарний стан парку, розташованого на розі вулиць Білецького-Носенка та Богунського. У відповідності до Правил благоустрою м. Прилуки попросив міського голову закріпити даний парк за наближеними до нього суб’єктами господарювання (їх на разі троє) з метою належного утримання парку.

 

Тепер про ті питання, на які увага влади звернена, але станом на сьогодні не віднайдено механізму їх вирішення, і вони перебувають у процесі опрацювання. Це відкриття в районі «Газове» медичної амбулаторії чи організації прийому громадян лікарем загальної практики – сімейним лікарем, а також відкриття в районі аптечного пункту. Не завадить і відкрити в мікрорайоні об’єкта малої архітектурної форми (кіоску), який би здійснював роздрібну торгівлю хлібобулочними виробами, молоком і молочними продуктами. Це важливо, оскільки всі існуючі магазини розміщені по зовнішньому периметру мікрорайону, а його середина не має магазину за принципом крокової доступності.

Наостанок інформація для тих сусідів, які запитували, чому я здійснюю прийом виборців на території комітету самоорганізації населення №7 (мікрорайон 273 кварталу), а не десь ближче, щоб людям було зручніше добиратися. Відповідаю. Я звертався до адміністрації комунального підприємства «Послуга» з проханням забезпечити мені можливість приймати громадян на їх території, на що отримав пояснення, що можливість забезпечення такої зустрічі депутата зі своїми виборцями на території КП «Послуга» неможлива, оскільки відсутні відповідні приміщення.

Тому, шановна громадо, мій номер: 050-262-25-68. Кому не зручно йти в КСН №7 чи чекати на зустріч в останню середу кожного місяця – телефонуйте, і ми зустрінемось у зручному для вас місці та в зручний для вас час.

Найголовніше, що я говорив під час виборчого процесу і говорю зараз: виберіть на своїх вулицях активних сусідів, хай вони мені зателефонують, і ми разом скоординуємо наші дії задля розвитку нашого мікрорайону. Зрозумійте, за пасивної позиції громади навести лад у мікрорайоні буде вкрай тяжко. Будь-ласка, телефонуйте, і давайте працювати на благо нашого мікрорайону разом.

З повагою, депутат Прилуцької міської ради від 25 виборчого округу Олег Шевель

Прочитано 1244 разів
Оцінити матеріал
(5 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Директор школи пожиттєво? Таку дивну позицію держави обговорили...
День Конституції України та День молоді в Прилуках У Прилуках,...
Шановні прилучани! Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом...
«Велике будівництво» довжиною в 9 років Будівництво ІІ корпусу...
Чергове квіткове поповнення ми можемо спостерігати в...
Вандалізм у Прилуках продовжується. Хоча правильніше було б...
Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи та...
Шановні медичні працівники! Щиро вітаю вас із професійним...
11 червня в Прилуках нарешті відкрилися дитячі садки. Роботу...
Чимало розмов було про жахливий стан дорожнього покриття на...

Хто на сайті

Зараз 3278 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама