№ 4
22 січня 2020 року

Водії та пішохідні переходи

  • Вівторок, Сер. 23 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У кінці травня поточного року до мене звернулася мешканка 2 в’їзду Вишневого пані Любов із проханням посприяти в облаштуванні повноцінного пішохідного переходу на перехресті вулиць Богунської та Перемоги. Зі слів Любові Василівни, мешканці, які проживають на суміжних із вищезгаданим перехрестям вулицях, мають проблему в безпечному подоланні перехрестя, особливо вранці, коли дорослі йдуть на роботу, а школярики – на навчання, а також у вечірні години, коли всі повертаються до домівок.
На серйозну небезпеку наражаються всі пішоходи, долаючи це перехрестя, оскільки рух транспорту на даній ділянці доволі інтенсивний і пожвавлений засиллям вантажного транспорту, що рухається теренами нашого міста або ж проїздить транзитом. Тому необхідність облаштування на перехресті повноцінного пішохідного переходу у відповідності до правил дорожнього руху була зрозуміла та мала бути реалізована.


Не буду втомлювати громаду процедурним вирішенням питання, а скажу наступне: за два з половиною місяці, що пройшли з моменту звернення пані Любові, на перехресті вулиць Перемоги та Богунської було облаштовано повноцінний пішохідний перехід, як того вимагають «Правила дорожнього руху України». І нібито в цій історії можна й поставити крапку, але від громади почали надходити звернення з приводу того, що водії не реагують на новостворений пішохідний перехід. Трапляється так, що автомобілісти ніби навмисно додають у швидкості, аби не пропускати пішоходів: мам із візочками, які відвозять своїх дітей у дитсадок, учнів, що користуються цим маршрутом, щоб дійти до своєї школи, та інших пішоходів, які змушені долати дане перехрестя у власних цілях.
Із проханням донести до водіїв інформацію про новостворений пішохідний перехід я звернувся на місцеві телеканали, які обіцяли висвітлити це питання в своїх репортажах.
Користуючись нагодою, хочу попросити: шановні водії, дотримуйтеся правил дорожнього руху! Слідкуйте за попереджувальними знаками й розміткою, щоб зберегти життя та здоров’я пішоходів і власні заощадження. Пам’ятайте, що близькі вам люди не завжди перебувають у статусі пасажира автомобіля, – іноді вони також є пішоходами, і ви, мабуть, воліли б, щоб на їхньому шляху зустрічалися тільки ввічливі та дисципліновані водії.
Щодо пішоходів, то хотілося б акцентувати увагу на тому, що виконання ними вимог ПДР, обачність та уважність, правильність прийнятого рішення понизить рівень аварійності, збереже чиєсь життя, гарантуватиме насамперед їхню безпеку, як учасників дорожнього руху.

З повагою, депутат Прилуцької міської ради від 25 виборчого округу
(мікрорайон «Газовий») Олег Шевель

Прочитано 1164 разів
Оцінити матеріал
(4 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани! 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію...
У великий святковий день 19 січня Прилуки відзначають Водохреще!...
Питання щодо призначення субсидій постійно хвилюють мешканців...
Уже стало доброю традицією в дні різдвяних свят проводити теплі...
Як пам’ятаємо, влітку постало питання про те, що для завершення...
Як довго прилучани чекали, щоб у центрі міста нарешті з’явилася...
З 1 січня – два рахунки за газ Ціна за спожите блакитне паливо...
Замість святкових сукенок – піжами, на заміну стільцям –...
Протягом року мільйони людей чекають на різдвяні й новорічні...
Усі ми родом з дитинства, і кожен хоч не хоч у серці залишається...

Хто на сайті

Зараз 2527 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама