№ 46
14  листопада  2018 року

Водії та пішохідні переходи

  • Вівторок, Сер. 23 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У кінці травня поточного року до мене звернулася мешканка 2 в’їзду Вишневого пані Любов із проханням посприяти в облаштуванні повноцінного пішохідного переходу на перехресті вулиць Богунської та Перемоги. Зі слів Любові Василівни, мешканці, які проживають на суміжних із вищезгаданим перехрестям вулицях, мають проблему в безпечному подоланні перехрестя, особливо вранці, коли дорослі йдуть на роботу, а школярики – на навчання, а також у вечірні години, коли всі повертаються до домівок.
На серйозну небезпеку наражаються всі пішоходи, долаючи це перехрестя, оскільки рух транспорту на даній ділянці доволі інтенсивний і пожвавлений засиллям вантажного транспорту, що рухається теренами нашого міста або ж проїздить транзитом. Тому необхідність облаштування на перехресті повноцінного пішохідного переходу у відповідності до правил дорожнього руху була зрозуміла та мала бути реалізована.


Не буду втомлювати громаду процедурним вирішенням питання, а скажу наступне: за два з половиною місяці, що пройшли з моменту звернення пані Любові, на перехресті вулиць Перемоги та Богунської було облаштовано повноцінний пішохідний перехід, як того вимагають «Правила дорожнього руху України». І нібито в цій історії можна й поставити крапку, але від громади почали надходити звернення з приводу того, що водії не реагують на новостворений пішохідний перехід. Трапляється так, що автомобілісти ніби навмисно додають у швидкості, аби не пропускати пішоходів: мам із візочками, які відвозять своїх дітей у дитсадок, учнів, що користуються цим маршрутом, щоб дійти до своєї школи, та інших пішоходів, які змушені долати дане перехрестя у власних цілях.
Із проханням донести до водіїв інформацію про новостворений пішохідний перехід я звернувся на місцеві телеканали, які обіцяли висвітлити це питання в своїх репортажах.
Користуючись нагодою, хочу попросити: шановні водії, дотримуйтеся правил дорожнього руху! Слідкуйте за попереджувальними знаками й розміткою, щоб зберегти життя та здоров’я пішоходів і власні заощадження. Пам’ятайте, що близькі вам люди не завжди перебувають у статусі пасажира автомобіля, – іноді вони також є пішоходами, і ви, мабуть, воліли б, щоб на їхньому шляху зустрічалися тільки ввічливі та дисципліновані водії.
Щодо пішоходів, то хотілося б акцентувати увагу на тому, що виконання ними вимог ПДР, обачність та уважність, правильність прийнятого рішення понизить рівень аварійності, збереже чиєсь життя, гарантуватиме насамперед їхню безпеку, як учасників дорожнього руху.

З повагою, депутат Прилуцької міської ради від 25 виборчого округу
(мікрорайон «Газовий») Олег Шевель

Прочитано 771 разів
Оцінити матеріал
(3 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть...
Сьогодні кожен українець, який включив радіоприймач або...
Хтось запитає: «Чому так пізно?» Оптиміст запевнить: «Добре, що не...
Ми подорожуємо й часто бачимо десятки якихось місць –...
ІНФОРМАЦІЯпро намір здійснити зміну тарифів на виробництво,...
Шановні працівники культури! Прийміть щирі вітання з нагоди...
Усі ми так чи інакше користуємося комунальними послугами: маємо...
Що кажуть прилучани У ніч із 31 жовтня на 1 листопада в багатьох...
УКРАЇНСЬКЕ ОБ‘ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП» Звіт депутата...
Щорічно перша неділя листопада запрошує нас згадати про людей...

Хто на сайті

Зараз 1777 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама