№ 27
1 липня 2020 року

ЗВІТ депутата Прилуцької міської ради РОЖКА АРТЕМА МИКОЛАЙОВИЧА про депутатську діяльність за період з 11 травня по 11 листопада 2016 року

  • Середа, Груд. 07 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Дорогі прилучани!

У зв’язку із завершенням другого півріччя моєї
діяльності депутата
Прилуцької міської ради сьомого скликання вважаю своїм обов’язком
відзвітувати перед вами про зроблене за цей період часу.

За період із 11 травня по 11 листопада 2016 року на ім’я міського голови Прилук мною подано 10 депутатських звернень.
Проведено 7 зустрічей із виборцями.
До мене, як до депутата Прилуцької міської ради, за звітний період надійшло 45 звернення громадян (5 із них – на електронну адресу громадської приймальні на моєму персональному сайті www.rozhko.com.ua), із яких 29 стосувалися матеріальної допомоги; 4 – ремонту; 6 – придбання оргтехніки та інших товарів; 6 – інших питань.
За вказаний період часу 13 звернень виконано та 4 передані для виконання до Прилуцької міської ради; 28 знаходяться на розгляді в моїй громадській приймальні.
На звернення жителів міста Прилуки до Громадської приймальні депутата Прилуцької міської ради Рожка Артема її працівниками із залученням відповідних спеціалістів надано 168 консультацій з питань пенсійного забезпечення; індивідуального опалення; оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги; процедури встановлення теплового лічильника на будинок; перевірки та заміни газових лічильників; черговості ремонту даху будинку; компенсацій колишнім остарбайтерам часів Другої світової війни та з інших питань.
З початку своєї депутатської діяльності я відстоюю важливе для прилучан питання встановлення індивідуального опалення у квартирах багатоповерхівок. З метою поновити у місті надання дозволів на відключення від централізованого опалення стояками, під’їздами та будинками, розробив регуляторний акт «Про Положення про порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в м. Прилуки», який пройшов процедуру оприлюднення з 27 травня по 27 червня 2016 року та був розглянутий на 13-й сесії Прилуцької міської ради 29 червня. За нього проголосували 13 депутатів.


10 вересня вже традиційно став Генеральним спонсором змагань КВН-ліги в Прилуках на Осінній Кубок. У них взяли участь команди КВН із різних куточків України.
18 вересня за ініціативи ГО «Учасники АТО «Щит» та моєї підтримки в Прилуках пройшов День Патріота. На ньому були вшановані волонтери та учасники АТО.
15 жовтня виступив Генеральним спонсором виставки собак усіх порід «Вірний друг – 2016», організованої у Прилуках кінологічним клубом.
У травні-червні 2016 року в місті Прилуки та Прилуцькому районі, а у вересні – в місті Чернігові відбулася презентація книги Лілії Черненко «Прощена неділя», присвяченої воїнам АТО. Книга вийшла за фінансової підтримки БО «Благодійний Фонд Рожка Артема».
У публікаціях на сторінках газети територіальної громади «Град Прилуки» порушував питання встановлення індивідуального опалення (стаття «Міська влада захищає інтереси підприємства-монополіста, а не прилучан», №27 (762) від 6 липня 2016 р.); доцільності витрат коштів міського бюджету (стаття «Безгосподарно розпоряджатися бюджетними грошима ми не маємо права», №28 (763) від 13 липня 2016 р.); ситуації на міському ринку праці (стаття «Навчаємо фахівців, а працювати немає кому», №42 (777) від 19 жовтня 2016 р.).

ЗА МОГО СПРИЯННЯ
як депутата
Прилуцької міської ради
ЗРОБЛЕНО:

Здійснений ремонт водопроводу на стояку будинку №109 по вул. Костянтинівській. Роботи з ремонту водопроводу виконало КП «Прилукитепловодопостачання»; роботи із залагодження стіни, що була частково розібрана під час ремонту водопроводу, виконало КП «Прилукижитлобуд».
У різних мікрорайонах Прилук спиляні сухі та аварійні дерева – на звернення мешканців будинків по вул. Київській, 263; вул. Гімназичній, 112; вул. Садовій, 70. Частково зрізаний сухостій на звернення жителів будинків по вул. О. Кошового, 6 та вул. Пушкіна, 103. Роботи виконало КП «Міськсвітло».
На звернення мешканців будинку по вул. Костянтинівській, 199-В:
- здійснено ремонт покрівлі над квартирами №№14 та 15;
- встановлено лавочку біля під’їзду №1;
- виконано ремонт вимощення та водовідведення біля під’їзду №3 – з метою недопущення проникнення дощової води до підвального приміщення даного будинку.
Роботи виконало КП «Прилукитепловодопостачання».
Замінено аварійну каналізаційну трубу в підвалі будинку по вул. Костянтиніській, 109. Роботи виконало КП «Прилукитепловодопостачання».
На звернення мешканців будинку по вул. Костянтинівський, 110 прибрана територія довкола контейнерного майданчика та вивезене сміття. Роботи виконало КП «Послуга».
Особливу увагу приділяю вирішенню проблем мікрорайону Рокитний, жителі якого обрали мене депутатом Прилуцької міської ради по виборчому округу №12. Так, під час Єдиного дня депутата в комітеті самоорганізації населення №3 протягом звітного періоду жителі мікрорайону порушували питання відсутності постачання гарячої води влітку; підсипки та грейдерування вулиць; ремонту тротуару по вул. Кошового; відсутності освітлення на вул. 18 Вересня; облаштування залізничного переїзду по вул. Челюскінців; ремонту даху будинку; зрізування аварійних дерев і вивезення гілок та інші. Усі усні звернення громадян зафіксовані та передані для розгляду і виконання до Прилуцької міської ради.
Станом на 11.11.2016 року за мого сприяння міськими комунальними підприємствами виконані роботи з встановлення «коньків» на покрівлі будинку №21 по вул. 18 Вересня; перекриття шифером даху будинку №31 по вул. 18 Вересня; грейдерування та часткової висипки щебенем дорожнього полотна вул. Франка, 3-го пров. Дослідного, на розі вулиць Яблунівської та Сагайдачного; проведено вирівнювання дорожнього полотна на розі вулиць Сєрова-Тімірязєва; прибрано гілля навпроти магазину «Родина».
На колективне звернення жителів мікрорайону Рокитний за мого фінансування здійснено реконструкцію освітлення відрізку вул. 18 Вересня. Роботи виконало комунальне підприємство «Міськсвітло».

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД РОЖКА АРТЕМА

На звернення прилучан до Благодійної Організації «Благодійний Фонд Рожка Артема» за період з 11 травня по 11 листопада 2016 року:
на Великдень для кожного з вихованців Прилуцької виховної колонії придбана паска;
надані подарунки для призерів змагань позашляховиків «4х4», що проходили 28 травня;
профінансовано поїздку команди волейболістів Прилуцького агротехнічного коледжу на фінальні Всеукраїнські змагання з волейболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України в місті Білгород-Дністровський (Одеська область), а також команд із легкої атлетики та міні-футболу на обласні змагання у смт Сосниця;
надана фінансова допомога для патріотичної гри «Сокіл-Джура» серед учнів шкіл міста Прилуки;
у серпні придбана фарба для ремонту приміщення Центру творчості дітей та юнацтва; у жовтні до Дня українського козацтва надана благодійна допомога на солодкі подарунки козачатам – вихованцям закладу;
1 вересня з нагоди Дня знань першокласники всіх шкіл міста Прилуки отримали подарунки від БО «Благодійний Фонд Рожка Артема»;
Прилуцькій загальноосвітній школі №3 придбано телевізор для кабінету української мови та літератури;
Прилуцькій загальноосвітній школі №14 придбано телевізор для кабінету хімії та біології;
у травні підтримано ініціативу директора міського Будинку культури з виготовлення вуличних еко-меблів для паркової зони МБК та з поточного ремонту танцмайданчику; у жовтні за співфінансування БО «Благодійний Фонд Рожка Артема» встановлені нові двері на службовому вході міського Будинку культури;
надані кошти для поїздки на Х Всеукраїнський фестиваль української народної пісні «Серпневий заспів» (місто Чорноморськ) фольклорному ансамблю «Калина» Прилуцького МБК та аматорському колективу української пісні «Журавка» Онищенківського Будинку культури;
профінансовано поїздку аматорського колективу «Вербиченька» Замістянського будинку культури на фестиваль «Киданецький піснецвіт» (Тернопільська область), де «Вербиченька» виборола Гран-прі;
виділено транспорт і профінансовано поїздку Прилуцької громадської організації молодих інвалідів «Фенікс» на V регіональний фестиваль «Срібні роси», що відбувся в селищі міського типу Срібне 7 жовтня;
придбані квитки для вихованців Удайцівського реабілітаційно-навчального закладу на шоу Віктора Кі та артистів «Цирку дю Солей», яке відбулося в Прилуках 6 листопада;
надані кошти для поїздки вихованців вокальної студії «Натхнення» Прилуцької школи мистецтв на конкурс «Зіркове майбутнє» в місті Дніпро 22 жовтня. Прилучани вибороли в цьому конкурсі п’ять перших та три других місця;
на звернення пенсіонерів, ветеранів праці у жовтні 2016 року другий рік поспіль профінансовано оплату електроенергії на ретро-вечорах, які відвідує дана категорія громадян.

ЗАПРОШУЮ
ДО СПІЛКУВАННЯ

У Прилуках активно працює Громадська приймальня Рожка Артема, яка вже допомогла багатьом прилучанам. Громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4. Телефон: 3-45-91.
З метою висвітлення депутатської діяльності в мережі Інтернет діє персональний сайт депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка за адресою: rozhko.com.ua. На сайті є сторінка громадської приймальні, через яку відвідувачі можуть надсилати електронні звернення.
На YouTube діє канал БО «Благодійний Фонд Рожка Артема», де висвітлюється робота Благодійного Фонду та моя депутатська діяльність.

Мій попередній звіт за перше півріччя депутатської діяльності в Прилуцькій міській раді сьомого скликання опублікований у газеті «Град Прилуки» №20 (755) від 18 травня 2016 року та на моєму персональному сайті www.rozhko.com.ua.

Артем Рожко,
депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 1215 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Прилуцький Парламент
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Директор школи пожиттєво? Таку дивну позицію держави обговорили...
День Конституції України та День молоді в Прилуках У Прилуках,...
Шановні прилучани! Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом...
«Велике будівництво» довжиною в 9 років Будівництво ІІ корпусу...
Чергове квіткове поповнення ми можемо спостерігати в...
Вандалізм у Прилуках продовжується. Хоча правильніше було б...
Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи та...
Шановні медичні працівники! Щиро вітаю вас із професійним...
11 червня в Прилуках нарешті відкрилися дитячі садки. Роботу...
Чимало розмов було про жахливий стан дорожнього покриття на...

Хто на сайті

Зараз 3522 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама