№ 8
24 лютого 2021 року

Прилуцький Парламент

Прилуцький Парламент (108)

Середа, Лют. 03 2021

У ході третього засідання першої сесії Прилуцької міської ради восьмого скликання було затверджено персональний склад постійних депутатських комісій. Їх як і минулого року буде 6.
1. Постійна депутатська комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку:
ДРАЧУК Вячеслав Володимирович – голова комісії;
ВОЛЬВИЧ Вікторія Олександрівна;
КАРПЕНКО Віктор Константинович;
САКАДЬОЛ Павло Олексійович;
СУМЦОВ Максим Миколайович.
2. Постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету міста:
ГЕНЗЕЛЬ Артем Ігорович – голова комісії;
МАРЧЕНКО Юлія Олександрівна;
РУДЕНКО Іван Григорович;
СОЛОРЄВ Юрій Вікторович;
ТРОХИМЕНКО Валентина Іванівна;
ЧУМАЧЕНКО Анна Леонідівна.

Середа, Лют. 03 2021

28 січня 2021 року о 15:00 відбулося третє засідання першої сесії Прилуцької міської ради 8 скликання, на яке зареєструвалися 18 депутатів із 34-х, але вже на початку сесії один із них покинув сесійну залу за станом здоров’я. Тож по суті за порядком денним працювали міський голова та 17 депутатів (рівно половина від усього складу депутатського корпусу).
А розпочалося засідання, уже традиційно, зі скандалів, штурханини та втручання представників правоохоронних органів. Василь Рябоконь (депутат Прилуцької міськради від партії «ОПЗЖ») став ніби заручником обставин, адже полісменам він чітко заявив, що хоче залишитися в залі й приймати участь у сесії, але кілька його колег-депутатів усе ж вмовляли чоловіка не приймати в цьому участь. У результаті пенсіонер таки вийшов із зали, бо йому стало зле, попередньо вимкнувши свій планшет, на якому фіксувалась його реєстрація як депутата міської ради.
Депутат міської ради Артем Рожко, який не реєструвався на цьому засіданні, повідомив міського голову та присутніх депутатів про те, що немає кворуму (має бути 17+1 депутат), тому рада не може проводити засідання. Але, незважаючи на те, що 18-ти депутатів не було в залі, Ольга Попенко все рівно продовжила сесію.
Головним питанням засідання було нарешті обрати секретаря ради та визначитися з членами виконавчого комітету для плідної роботи всієї міської ради. Зважаючи на те, що попереднє рішення про обрання секретарем Артема Рожка міський голова заветувала, і вето це не було подолане 2/3 депутатських голосів, Ольга Попенко запропонувала на таку важливу посаду нову кандидатуру. Ним став представник політичної партії «Європейська Солідарність» Сергій Чміль. Представляючи свою кандидатуру, депутат згідно із Законом заявив про можливий конфлікт інтересів, адже буде голосувати за себе також, чого не зробив минулого разу представник від «Рідного дому». Так, у ході таємного голосування Сергій Чміль отримав 18 голосів підтримки й у результаті зайняв місце поруч із міським головою.
Представники опозиції вважають це рішення неправомірним, а новообраного секретаря нелегітимним, оскільки в голосуванні брала участь усе-таки не більшість депутатів, а рівно половина. Тому це рішення вони оскаржуватимуть у суді.

Середа, Груд. 09 2020

1. АВЕР’ЯНОВА Євгенія Сергіївна – Чернігівська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» – директор приватного підприємства «Ветті».
2. АНІЩЕНКО Артем Юрійович – Чернігівська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» – викладач режисури в Ніжинському коледжі культури та мистецтв.
3. БАБІЧ Ірина Миколаївна – Чернігівська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – адміністратор товариства «Оптима».
4. БЕРЬОЗКО Наталія Олександрівна – Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «РІДНИЙ ДІМ» – фізична особа-підприємець.
5. ВОЛЬВИЧ Вікторія Олександрівна – Чернігівська обласна організація політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ» – працівник Прилуцької районної ради.
6. ГЕНЗЕЛЬ Артем Ігорович – Чернігівська територіальна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – фізична особа-підприємець.
7. ГОГОЛЬ Роман Олександрович – Чернігівська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» – фізична особа-підприємець.
8. ДРАЧУК Вячеслав Володимирович – Чернігівська регіональна організація політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» – юрисконсульт Прилуцької міської дитячої лікарні.
9. ДУДИНЕЦЬ Кирило Костянтинович – Прилуцька районна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – фізична особа-підприємець.
10. КАНТУРАК Ярослав Васильович – Чернігівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА» – тимчасово не працює.
11. КАРПЕНКО Віктор Константинович – Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «РІДНИЙ ДІМ» – самозайнята особа-адвокат.
12. МАЗУРЕНКО Володимир Григорович – Чернігівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА» – начальник служби військової частини А4245.
13. МАРЧЕНКО Юлія Олександрівна – Чернігівська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» – фізична особа-підприємець.
14. НАЗІМ Володимир Іванович – Чернігівська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» – фізична особа-підприємець.
15. НЕСТЕРЕНКО Володимир Вікторович – Чернігівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА» – фізична особа-підприємець.
16. НІЯЗОВ Руслан Юсупович – Чернігівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА» – директор товариства «Комфортні послуги».
17. ПАХОМОВА Тетяна Павлівна – Чернігівська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» – тимчасово не працює.
18. ПРАВОСУД Олександр Михайлович – Чернігівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА» – директор Прилуцького ліцею №10.
19. ПРОЗУР Олександр Віталійович – Чернігівська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» – менеджер проєктів ПрАт «Укрнафта».

Четвер, Лист. 05 2020

Що ж стосується результатів виборів до Прилуцької міської ради, то наразі вони оскаржені в Чернігівському окружному адміністративному суді учасниками виборчого процесу.

Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 5 листопада 2020 року по справі №620/5080/20 було

ВИРІШЕНО:
Позов кандидата в депутати Прилуцької міської ради Третяченка Дмитра Віталійовича до Прилуцької міської територіальної виборчої комісії Прилуцького району Чернігівської області про визнання протиправними дій, визнання протиправним і скасування протоколу, зобов’язання вчинити дії – задовольнити частково.
Визнати протиправними дії Прилуцької міської територіальної виборчої комісії Прилуцького району Чернігівської області (вул. Київська, 281-а, м. Прилуки, Чернігівська область, 17500, код ЄДРПОУ 43761483) по складанню протоколу про результати виборів депутатів Прилуцької міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від 31.10.2020.
Зобов’язати Прилуцьку міську територіальну виборчу комісію Прилуцького району Чернігівської області (вул. Київська, 281-а, м. Прилуки, Чернігівська область, 17500, код ЄДРПОУ 43761483) здійснити повторний підрахунок голосів виборців з виборів депутатів Прилуцької міської ради Прилуцького району Чернігівської області на виборчих дільницях №740949, №740965, №740971.

Середа, Вер. 30 2020

Узяти участь у цьогорічних місцевих виборах у Прилуках, висунувши своїх кандидатів у депутати, виявили бажання 13 політичних партій:

1. Чернігівська регіональна організація партії «Європейська партія України».
2. Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «РІДНИЙ ДІМ».
3. Політична партія «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».
4. Чернігівська обласна партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ».
5. Чернігівська обласна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
6. Чернігівська обласна організація політичної партії «Сила і честь».
7. Чернігівська територіальна організація Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».
8. Чернігівська обласна організація політичної партії «Рідне місто».
9. Прилуцька районна організація Політичної партії «Опозиційна платформа за життя».
10. Чернігівська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
11. Чернігівська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».
12. Чернігівська обласна організація політичної партії «За майбутнє».
13. Політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка».

Середа, Січ. 08 2020

У далекому 2010 році, на майже занедбаному міському стадіоні «Супутник», мені, на той час депутату міської ради по мажоритарному округу, в який входила й територія стадіону, вдалося відновити освітлення його території. На той час 12 встановлених нових ліхтарів із лампами ДНАТ були «світлом у кінці тунелю». Потім був ремонт приміщення ДЮСШ, як то заміна вікон, дверей, заміна протікаючого даху на новий, встановлення літньої волейбольної площадки, ремонт футбольної коробки, спилювання сухих дерев, придбання (власним коштом та з допомогою благодійників) мотокоси, бензопили та іншого відсутнього, але такого необхідного, на той час інвентарю.
Уже у 2015 році ми разом із тодішнім міським головою Дмитром Барнашем відновили майже втрачену ПКД (проєктно-кошторисну документацію) по будівництву західної трибуни на стадіоні «Супутник» та планували почати її реконструкцію.
Плани були амбітні, але після чергових виборів у жовтні 2015 року вектор пріоритетів обраної нової міської влади не співпав із моїм, щоправда за кілька років розбіжностей у поглядах ситуація змінилась і зараз стадіон і ДЮСШ отримали підтримку депутатського корпусу та міського голови.
Та відчуття відповідальності, а головне важливості спортивної інфраструктури в здоровому житті прилучан спонукало нас разом іще з десятком однодумців приватним коштом здійснити розпочату перед виборами добудову двох секцій західної трибуни.
Вдячний кожному, хто допомагав фінансами, матеріалами та особистою участю – частково від- ремонтована трибуна була «маяком» для продовження цієї справи.
Минулого 2019 року завдяки наявній ПКД та співпраці в програмі державного співфінансування з Фонду соціально-економічного розвитку ми отримали можливість продовжити роботи з будівництва трибуни. Профінансована державою сума 1 млн 81 тис. грн (з яких місцевий бюджет витратив лише 30 тис. грн) недостатня для завершення будівництва, цього року маємо продовжити роботи.

Фото зі статті

  Друга сесія міської ради восьмого скликання відбудеться 26...
Директора КП «Послуга» звільнили Робочий тиждень в...
22 лютого, під головуванням профільного заступника міського...
Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні прилучани, як і вся...
16 лютого в міському Будинку культури відбулася така очікувана...
За результатами 2020 року до загального фонду бюджету...
Маєте якісь проблеми чи пропозиції місцевого характеру, а не...
Бюджет-2021 схвалено, але ще не затверджено Відбулося чергове...
15 лютого 2021 року в місті відбулися заходи з нагоди 32-ї річниці...
11 лютого відзначався Міжнародний день жінок і дівчат у...

Хто на сайті

Зараз 2950 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама