№ 38
20  вересня  2017 року

Четверте засідання Громадської ради

  • Середа, Лип. 26 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

21 липня 2017 року в сесійній залі міської ради відбулося четверте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
На порядку денному було розглянуто три питання:
1. Про внесення змін до персонального складу Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.
2. Про підготовку та відзначення заходів із нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.
3. Про звернення Прилуцької церкви євангельських християн-баптистів щодо проведення заходів на Центральній площі міста з нагоди святкування 500-річчя Реформації.
По першому питанню доповідав Руденко Олександр Валентинович – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради. У зв’язку зі смертю Іванової Людмили Леонідівни, котра 22 квітня потрапила в жахливу дорожню аварію й у ніч з 28 на 29 квітня померла, було вирішено включити до складу Громадської ради представника від Прилуцького козацького полку Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке” – Красіловця Сергія Леонідовича. З цього приводу було проведено голосування – рішення було одноголосним, всі підтримали його кандидатуру.


По другому питання доповідала Фесенко Тетяна Михайлівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. У цьому питанні було розглянуто план заходів із відзначення в місті Прилуки Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України. Основну увагу у своєму виступі Тетяна Михайлівна присвятила питанню виставки прапорів із зони проведення АТО, котра має відбутись 23 серпня цього року на майданчику біля пам’ятника Т. Г. Шевченку. Також заступник міського голови внесла пропозицію щодо зміни маршруту урочистої ходи «Усім серцем своїм Україну любіть», яка має відбутися 24 серпня 2017 року. Минулого року ходу розпочали від монумента «Скорботна Мати», потім всі крокували по вулиці Київській до Театральної площі, де відбуваються святкові заходи. Тетяна Михайлівна запропонувала розпочати урочисту ходу від пам’ятника Володимиру Мономаху, аргументуючи це тим, що цей день є святковим, і більш логічним буде почати його з історичної частини міста – «серця» Прилук. Заступник голови міськради наголосила, що важливою була б присутність представників Громадської організації та депутатів Прилуцької міської ради.
По третьому питанню доповідала Мовчан Катерина Володимирівна – начальник відділу культури й туризму міської ради. На початку свого виступу вона наголосила на окремих пунктах Указу Президента, Конституції України, Законах України та інших нормативно-правових актах, які свідчать про свободу вибору релігії й віросповідання. Також Катерина Володимирівна зазначила, що в Прилуках діє 21 релігійна організація 15 конфесій. Озеров Едуард Борисович – керівник баптистської організації, запропонував увечері 26 серпня провести захід, присвячений нагоді святкування 500-річчя Реформації, на Центральній площі міста, де б відбувся концерт хору духовної музики, а паралельно прихожани церкви роздавали б листівки та іншу тематичну літературу. У проведення цього заходу було внесено поправку: шляхом голосування учасники Громадської ради вирішили перенести урочистість із Центральної площі міста на Театральну (25 – за, 1 – проти, 2 – утримались).

Олена Скриннік, Аліна Чабан

Прочитано 202 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в...
Прилуки знов у полоні осінніх туманів та сірих дощових днів....
Небагато хто з прилучан нині може похизуватися тим, що відвідав...
15 вересня в деяких автобусах нашого міста з’явилися оголошення,...
Шановні прилучани! Дорогі ветерани Другої світової війни! Від...
Затишне, надзвичайно охайне містечко над берегами Удаю...
З початком осіннього сезону свою діяльність розпочали не лише...
Міжнародний день грамотності (писемності) – один із днів, що...
Театральна площа в Прилуках… Вона є улюбленим місцем відпочинку...
Осінь – чудова пора, яка наповнена різними барвами, запахами...

Хто на сайті

Зараз 2314 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама