№ 50
13  грудня  2017 року

«Спорт проти наркотиків»

  • Середа, Сер. 23 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Під таким гаслом 19 серпня на центральному пляжі міста відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика. Зі вступним словом звернувся до гостей заходу отаман Прилуцького козацького полку Сергій Ткаченко: «Ще на початку сезону, коли козаки наводили порядок на центральному пляжі, зародилася ідея створення тут спортивно-бійцівської площадки. Такого в Прилуках ніде немає, тому кращого місця годі було й шукати…»
Козаки презентували спортивний майданчик, до якого входять боксерський ринг, груші, усе це зроблене руками самих козаків та небайдужих прилучан. Вхід на спортивний майданчик абсолютно вільний. Приватні тренери тренують там свої групи, але й інші містяни можуть прийти позайматися у вільний від роботи час. Окрім того, на території пляжу облаштовано вуличний кінотеатр, і кожного вечора о 20:00 можна прийти з друзями й переглянути цікавий фільм.
До того ж на гостей очікували майстер класи з боксу від молодих спортсменів під керівництвом їх тренерів, майстер клас із карате від молодих чемпіонів України та світу, а також майстер клас від неповторних «Фітнес Леді».


Одним із основних завдань, прописаних у статуті Прилуцького козацького полку є виховання молоді у спортивному, патріотичному дусі. Усе дійство того дня, як відмічалося раніше, проходило під гаслом «Спорт проти наркотиків». Сергій Ткаченко відмітив: «Наркотики – це біч сьогодення, проблема, яка не обійшла стороною й наше рідне місто Прилуки. На жаль, поліція не дуже активно бореться з цією проблемою, а міська влада й узагалі не має до цього відношення. Тому одним із способів попередити зло – привити нашій молоді любов до спорту. Якщо у нас будуть такі площадки, ринги, то в них просто не буде часу на безглузді думки та ідеї. Ось для цього Прилуцький козацький полк усе це й робить».
Багато прилучан прийшло того вечора на центральний пляж. Для них були приготовані різноманітні козацькі розваги, такі як поїдання яблук на швидкість, конкурс із гантелями, перетягування канату, конкурс із скакалками та масовий конкурс «Планка», участь в яких приймали не тільки дорослі, а й діти. Звичайно ж, на переможців очікували гарні призи.
На останок усіх гостей заходу чекала дискотека від Прилуцького козацького полку. Музичний супровід забезпечили event-agency «Дядя Федор» та dj Tamplier.

Мар’яна Гибенко

Прочитано 185 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани, дорогі діти!Щиро вітаю вас зі світлим і...
Сучасний світ сповнений нещасть та недосконалостей. Волонтери –...
12 грудня 2017 року відбулося 7 засідання Громадської ради, на якому...
7 грудня 2017 року в рамках реалізації міжнародного...
Борітеся-поборите!Вам Бог помагає!За Вас правда, за Вас слава.І...
49-річний Ростислав Хотин – один із найвідоміших українських...
Щороку, на початку грудня у світі відзначається Міжнародний день...
Шановні жителі міста, депутати міської ради, члени виконавчого...
Дорогі воїни! Шановні волонтери!Вітаю вас із Днем Збройних Сил...
Він не дожив до кінця війни, загинувши в бою…ВІКТОР ОЛЕГОВИЧ...

Хто на сайті

Зараз 978 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама