№ 22
27 травня 2020 року

ВІСНИК МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

  • Середа, Трав. 02 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Проїзд у місцевих автобусах знову по 4 гривні

Під час засідання виконавчого комітету, 25 квітня, обговорили встановлення тимчасового тарифу, який був уведений перевізниками на початку року. Тоді, відповідно договорів на перевезення пасажирів, укладених із прилуцькими перевізниками, у разі виникнення форс-мажорних обставин, до яких відноситься підвищення вартості палива більш ніж на 10%, перевізник має право в 10-денний термін встановити економічно обґрунтований тимчасовий тариф на період виконання процедури його погодження, згідно з вимогами чинного законодавства. 10 квітня цей пункт договору було скасовано виконкомом.
Проектом рішення, розглянутим виконкомом 25 квітня, запропоновано встановити тариф на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 5 грн та 2,5 грн для пільговиків і дітей. Хоча згідно з розрахунками перевізників новий тариф має коливатися в межах 5-7 грн.
Саме така «ціна» пропозиції викликала в членів виконавчого комітету сумніви в правдивості розрахунків. Нарікаючи на те, що підвищення вартості перевезень повинно супроводжуватися покращенням якості, а містяни цього не спостерігають, учасники засідання не проголосували за встановлення нового тарифу.
Час виконання процедури погодження даного тарифу (що передбачено Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності») завершився, а значить із 26 квітня перевізники повинні здійснювати перевезення за тарифом, що був затверджений попереднім рішенням виконкому від 30.05.2017 р. №192: загальна вартість для населення 4 гривні та 2 гривні для пільговиків.


Спираючись на обставини, перевізники повинні звернутися до виконавчого комітету з черговою пропозицією на підвищення тарифу, адже «старий» є економічно необґрунтованим. Саме тому відповідно доручення міського голови робоча група за участі депутатів, членів виконавчого комітету, перевізників та незалежних експертів-економістів протягом місяця перевірить подані перевізниками розрахунки нових тарифів та зробить свої висновки.
На сьогодні більшість перевізників уже відновила тариф 4 грн та 2 грн у своїх автобусах. А ті, хто продовжить надавати послуги за 5 та 3 грн, ризикують утратити право на перевезення загальноміськими автобусними маршрутами, оскільки договори з ними буде розірвано.

Хто освоїть грантові кошти?

Минулої п’ятниці відбулося розкриття тендерних пропозицій із підвищення енергоефективності ЗОШ №№2, 13 і ДНЗ №9. Роботи з утеплення стін, горищ, заміни вікон та дверей, ремонту даху, реконструкції систем теплопостачання, гарячого водопостачання та заміни електричних плит здійснюватимуться за грантові кошти від корпорації НЕФКО та співфінансуватимуться міським бюджетом.
Пропозиції трьох учасників, які взяли участь у «торгах», розглядалися за присутності представника корпорації НЕФКО Ганни Мінакової, консультанта компанії «Гарде» Анастасії Долежал та міського голови Ольги Попенко.
Найбільшу вартість робіт запропонувало ТОВ «Добробудъ» із Харкова – 655 534,48 євро. ПП «ДЕМПИКС» із Києва надало пропозицію в 359 884, 80 євро, а Консорціум «ТОВ «СП «Укрінтерм»» та ПП «МПБП Стимул», представлений Білою Церквою та Прилуками – 324 257, 13 євро.
Остаточного переможця тендера після оцінки тендерних пропозицій учасниками тендерного комітету визначить саме НЕФКО, оскільки якість – понад усе.

Соціальна підтримка ліквідаторів аварії на ЧАЕС

З нагоди 32-ї річниці аварії на ЧАЕС 26 квітня в Прилуках відбулися пам’ятні заходи, в яких узяли участь ліквідатори аварії, вдови, посадовці міської ради.
Цього дня міський голова Ольга Попенко вручила сімом ліквідаторам відзнаку «За заслуги», яка супроводжувалася фінансовою допомогою в розмірі тисячі гривень. Кожного з удостоєних відзнаки для нагородження висували громадські організації, учасниками яких вони є. Нагадаємо, що на території міста діють три громадські організації, що опікуються питаннями ліквідаторів: Прилуцьке міськрайонне добровільне товариство Спілка «Чорнобиль» (кер. Юрій Буконкін), Всеукраїнська Спілка інвалідів Чорнобиль-86 (гол. Олег Ребров), громадська організація «Воїнів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС-інвалідів війни «Набат» (гол. Володимир Тютюнник).
За три останні роки матеріальною підтримкою охоплено всіх (понад 500) чорнобильців та 65 вдів ліквідаторів міста. У 2016 році до річниці трагедії були відзначені 136 ліквідаторів І категорії та вдови. У 2017 році – 293 ліквідатори II категорії та вдови. А цьогоріч матеріальну допомогу отримали й ліквідатори III категорії.
Державою фінансується програма санаторно-курортного забезпечення чорнобильців І категорії. Зважаючи на те, що здоров’я ліквідаторів мало чим відрізняється в залежності від встановленої для них категорії, міською радою фінансується цільова програма санаторно-курортного забезпечення ліквідаторів Чорнобильської трагедії II категорії. Планується, що в наступному році оздоровитися матимуть змогу й ліквідатори III категорії. На цьому під час засідання виконавчого комітету, 25 квітня, наголосила міський голова Ольга Попенко.

На порозі відкриття «Інклюзивно-ресурсного центру»

На черговій 42 сесії міської ради прийняли рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області та затвердили Положення про конкурс на посаду директора комунальної установи.
ІРЦ створений із метою забезпечення права дітей із особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі й у закладах професійно-технічної освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.
Установа активно взаємодіятиме з педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти щодо виконання рекомендацій, зазначених у висновку Центру. Також ІРЦ надаватиме консультації батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей із особливими освітніми потребами стосовно мережі закладів дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, наявних освітніх, медичних, соціальних ресурсів для надання допомоги таким дітям.
Спеціалісти установи надаватимуть й консультативно-психологічну допомогу батькам у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку дітей із особливими потребами.
Конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області вже оголошено.
Основними вимогами до кандидатів є:
– вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
– стаж роботи за фахом не менше п’яти років;
– вільне володіння державною мовою;
– володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;
– знання діловодства.
Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
– копію паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера;
– письмову заяву про участь у конкурсі;
– копію (копії) документа (документів) про освіту;
– заповнений особовий листок по обліку кадрів із автобіографією;
– згоду на збір та обробку персональних даних;
– мотиваційний лист довільної форми.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.
Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилуцької міської ради Чернігівської області здійснюється в управлінні освіти міської ради за адресою: вул. Вокзальна, 24,  м. Прилуки, Чернігівська область, 17500, методистом по кадрах із 27.04.2018 по 12.05.2018.
Дата проведення конкурсного відбору: 15.05.2018.
Місце та час проведення конкурсного відбору: актова зала управління освіти Прилуцької міської ради, о 10.00 год.

Інформація «ГП»

Прочитано 1067 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Послаблення протиепідемічних заходів на території Прилук На...
ІНФОРМАЦІЯпро виконання бюджету міста за І квартал 2020 року За...
Міська влада скасувала сплату єдиного податку Ще на початку...
18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє...
2019-2020 навчальний рік в умовах карантину школярі закінчать...
Цього року ми зустрічаємо вже 75-ту, ювілейну, річницю великої...
Послаблення карантинних обмежень на території міста 11 травня в...
Для кожної країни Друга світова війна почалась у різні роки, але,...
Уже близько пів року з прилуцькими багатоповерхівками, в якості...
Дорогі ветерани!Шановні прилучани!Сердечно та щиро вітаю всіх із...

Хто на сайті

Зараз 2999 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама