№ 34
21 серпня 2019 року

Ремонт прилуцьких доріг

  • Середа, Вер. 12 2018
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Дороги в Прилуках поступово змінюються, стають рівнішими, зменшується кількість ям та вибоїн. Це факт. Звісно до ідеалу ще дуже далеко, але не можна не погодитися, що зрушення в правильному напрямку є.
Близько двох місяців тривають роботи з капітального та поточно-середнього ремонту асфальтового покриття на автошляхах нашого міста. З міського бюджету на ці потреби було виділено 11,111 млн грн, із яких освоєні вже всі (не враховуючи кошти на поточний ремонт вулиць та прибудинкових територій, розпорядником по якому є виконавчий комітет міської ради в особі міського голови). Є успіхи, якими й хочеться поділитися. Наразі виконані ремонтно-будівельні роботи по капітальному ремонту ділянок на вулицях Вавілова, Київській, Костянтинівській, 1 Травня.
Як повідомив начальник управління капітального будівництва Прилуцької міської ради Анатолій Ященко, по вул. Вавілова (від в’їзду в м. Прилуки із с. Заїзд до залізничного мосту в районі зупинки 738 км Південної залізниці) площа улаштування покриттів становить 8285,4 кв. м, а кошторисна вартість, за затвердженою проектною документацією, становить 4361,990 тис. грн, у тому числі витрати на будівельні роботи 3506,146 тис. грн. Як і було заявлено раніше, згідно відповідних пунктів підписаного договору підряду із ТОВ «Містобудування інвест ЛТД» (м. Київ) оплата здійснювалася після того, як підрядна організація надала протоколи лабораторних випробувань сертифікованою лабораторією про якість укладеного асфальтового покриття. Відповідно на сьогодні роботи підрядної організації оплачені управлінням капітального будівництва в повному обсязі, а саме: 3999019,51 грн.


Наступна ділянка, яка підлягала капітальному ремонту – по вул. Київській (від залізничного мосту в районі зупинки 738 км Південної залізниці до вул. Ждановича). Тут площа улаштування покриттів становила 9030,5 кв. м, із кошторисною вартістю, за затвердженою проектною документацією, 4496,588 тис. грн, у тому числі витрати на будівельні роботи становили 3615,308 тис. грн. Знову ж таки, роботи підрядної організації були оплачені управлінням капітального будівництва в повному обсязі (4032586,56 грн) лише після проведення лабораторних випробовувань якості нового асфальту.
Ділянка ж дороги по вул. 1 Травня, яка підлягала ремонту (від вул. Юрія Коптєва до вул. Вокзальної) була, можливо, не такою великою, як попередні, але роботи було чимало. Площа улаштування асфальтового покриття на цій ділянці становила 2265 кв. м, із кошторисною вартістю 1238,243 тис. грн, у тому числі з витратами на будівельні роботи (986,252 тис. грн). Окрім укладання власне новенького асфальтового покриття тут замінили ще й усі каналізаційні та ливнеприймальні люки. Окрім того, ні для кого не секрет, що вул. 1 Травня є транзитною, нею рухається важковантажний транспорт і вона має понаднормове навантаження. Саме тому на перехресті вулиць Юрія Коптєва та 1 Травня під основний шар покриття було покладено ще й укріплюючу текстильну сітку, яка має забезпечити більш якісний рух важковаговиків. Договір підряду по цій ділянці дороги був укладений із приватним підприємством «Ремдор-Буд»   (м. Прилуки). За словами Анатолія Ященка, станом на даний час проплачений лише аванс у розмірі 30% на придбання будівельних матеріалів у сумі 313,200 тис. грн.
Вистачає роботи й по вул. Костянтинівській (від вул. Земської до вул. Вокзальної). Площа улаштування покриттів становить тут 4774 кв. м, із кошторисною вартістю 2865,288 тис. грн, у тому числі й витрати на будівельні роботи (2300,209 тис. грн). Роботи на вказаній ділянці також проводить київська фірма ТОВ «Містобудування інвест ЛТД». До основного виду роботи ще й додається заміна близько 60 ливнівок та каналізаційних люків лише на двох кварталах. Станом на сьогодні кошти підряднику по цьому об’єкту не виплачувалися. Це відбудеться лише після того, як підрядна організація надасть протоколи лабораторних випробувань сертифікованою лабораторією про якість укладеного асфальтового покриття.
Зроблено чимало. Прилучани й самі можуть переконатися в якості нових доріг. До речі, згідно заключних договорів гарантійні зобов’язання підрядними організаціями надані на три роки.
На сьогоднішній день, як повідомив начальник управління капітального будівництва, роботи по виконанню капремонту вулиць більше не плануються. А от поточні ремонти спостерігатимемо й надалі.

Інформація «ГП»

Прочитано 783 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди...
15 серпня в Україні відзначають 200-ту річницю від дня народження...
21 липня в Україні відбулися позачергові вибори до Верховної...
7 серпня КЗ «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр»...
Уже тиждень минув із того часу як центральна виборча комісія...
Щороку в кінці вересня Прилуки запрошують різних умільців і...
Рішенням виконавчого комітету Прилуцької міської ради 13 серпня...
6 серпня відбувся конкурс перевізників. На конкурс згідно...
7 нових камер відеоспостереження з’явилися днями в Прилуках....
Центральна виборча комісія мала 5 серпня оголосити остаточні...

Хто на сайті

Зараз 3067 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама