Друкувати цю сторінку

Чистота залежить від кожного

Порядок у місті починається з порядку в кожному дворі. Усі чудово розуміють, що крім самих прилучан, ніхто Прилуками не займатиметься.
Весна – це час розквіту, оновлення, тому учасники ОСББ «Новатор-2018» вирішили провести один із весняних днів із користю.
Залучившись підтримкою депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка, який минулого року підтримав прагнення жителів будинку по вул. Саксаганського, 13 створити ОСББ, співвласники багатоквартирного будинку організували 13 квітня суботник із прибирання та благоустрою території навколо власного житла. Того дня Артем Миколайович особисто завітав до ОСББ «Новатор-2018», але не тільки, щоб вручити фарбу та знаряддя праці, а й, щоб підняти настрій і надихнути на активну працю.


Загалом спільними зусиллями була прибрана й упорядкована територія довкола будинку. Також до ладу були приведені лавки, дитячий майданчик і квітники.
Співвласники будинку вдячні Артему Рожку за розуміння та підтримку такої потрібної справи. Спільна праця згуртувала мешканців ОСББ. Своїми діями жителі показали приклад того, як за один день, спільними зусиллями та з гарним настроєм можна довести до ладу чималу територію. Якщо таких суботників стане більше, то Прилуки стануть значно чистішими та красивішими.

Зоя Яременко, Аліна Чабан, Олена Скриннік

Прочитано 847 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Останнє від Web-editor

Подібні матеріали