№ 29
17 липня 2019 року

Розпочато капітальне будівництво доріг

  • Середа, Трав. 15 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

На початку травня у Прилуках стартувало капітальне будівництво окремих ділянок шляхової мережі. Першою стала вулиця Житня, що в мікрорайоні Газове. На дані роботи з міського бюджету було виділено майже 2,5 млн грн.
Чому саме з Житньої розпочалися роботи спробував пояснити начальник управління капітального будівництва Прилуцької міської ради. За словами Анатолія Ященка, пов’язано це в першу чергу з відповідним рішенням сесії міської ради про виділення коштів і з наявністю виготовленої, прийнятої та затвердженої замовником (управлінням капітального будівництва міської ради м. Прилуки – далі УКБ) проектно-кошторисної документації по об’єкту. Зважаючи на те, що є відповідне фінансування та мається пкд, з’являється можливість для виготовлення тендерної документації та спроможність УКБ проводити відповідну електронну процедуру закупівлі, згідно із Законом України «Про публічні закупівлі». Окрім того, варто відзначити, що дану ділянку вулиці було взято за пріоритет ще й із тієї причини, що вона прямує до трьох важливих навчальних закладів нашого міста – Будинку дитини «Надія», Центру соціальної реабілітації «Світанок» та ДНЗ №27. Даною вулицею щодня до місця навчання добирається безліч дітей і вона, переконана міський голова, повинна бути в бездоганному стані.


Першочергово, згідно реєстру пропозицій, два учасники виявили бажання взятися за ремонтні роботи: ПП «Шляхрембуд 17» та ТОВ «Містобудування інвест ЛТД». Із остаточною пропозицією в сумі 2 440 505,60 гривень перемогу на аукціоні здобуло ПП «Шляхрембуд 17». Хочеться зауважити, що переможцем у такому тендері виступає не просто та організація, яка погодиться виконати визначені види робіт за меншу суму грошей. Також вимогами тендерної документації є наявність виконання аналогічних договорів у кількості двадцять штук за період 2016-2018 років та оплата виконаних підрядником робіт після того, як замовник отримає від підрядника протоколи лабораторних випробувань проб асфальтобетону лабораторією, що має акредитацію ДП «Укрметртестстандарт». Відповідно, після розгляду наданих пропозицій була проведена процедура кваліфікації переможця й підписано договір підряду на виконання робіт.
Загалом же на вулиці Житній планується заміна або ж встановлення бетонних бордюрів на обох її сторонах, а також укладання абсолютно нового асфальту по всій ширині вулиці.
Як уже говорилося, роботи з капітального будівництва виконує ПП «Шляхрембуд 17». Вартість робіт по самому об’єкту будівництва становить 2 440505,60 гривень. Окрім цього, Анатолій Миколайович наголосив, що згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» до складу інвесторської документації включаються також і кошти на утримання служби замовника, кошти на здійснення технічного нагляду та кошти на здійснення авторського нагляду. Вони становлять загалом близько 70 тис. гривень. Але, зважаючи на проведену процедуру електронних закупівель, усе рівно маємо економію більше 100 тис. гривень коштів міського бюджету, за рахунок якого і виконуються ці роботи. Терміни виконання робіт зазначаються в проекті договору на виконання робіт. Так по вул. Житній кінцевою датою виконання капітального будівництва автошляху вказано дату 20.07. 2019 року.
На щастя, вулиця Житня – не єдина, яка піддасться капітальному оновленню цього разу. Анатолій Ященко повідомив, що станом на сьогодні в системі «Прозорро» уже розміщені закупівлі по капітальному ремонту дорожнього покриття проїзних частин вул. Київської (від Ждановича до Земської) – очікувана вартість робіт становить 18817464.40 гривень; вул. Костянтинівської (від Вокзальної до Гімназичної) – очікувана вартість якої 2 844 811.80 гривень; вул. Боброва (від Сорочинської до Фабричної) – очікувана вартість складає 2 437 409.20 гривень. Усі тендери повинні відбутися в кінці травня – на початку червня. Кошти, звісно ж, із міського бюджету.
Хочеться вірити, що в Прилуках будуть гарні дороги.

Інформація «ГП»

Прочитано 608 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Прогулюючись вулицями міста, кожен звертає увагу на його...
9 липня в сесійній залі міської ради відбувся перший випускний...
Напевно, всі люблять мультики, і діти, і дорослі. А, що коли...
Не знайдеться такої людини, яка не погодиться, що підтримка...
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України – професійне...
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній...
26 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею...
Щорічно, в останній тиждень червня, українці відзначають День...
Уже, напевне, усім відомо, що прилучани, особливо молодь, – великі...

Хто на сайті

Зараз 1799 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама