№ 13
29 червня 2022 року

Мій дім – моя фортеця

  • Середа, Лип. 17 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прогулюючись вулицями міста, кожен звертає увагу на його облаштованість. Приємно поглянути на доглянуті клумби біля будинків, новенькі лавочки біля них, на дитячі майданчики, де від задоволення щебечуть діти.
Проте є й такі місця, на які ми мало звертаємо увагу. Це підвали, горища та, звичайно, під’їзди. Так склалося, що під’їзди старих будинків менше зачіпає «рука змін», тому вони мають занедбаний вигляд і навіюють певний дух автентичності.
Але це не про під’їзд будинку 45 по вул. Гімназичній, де мешканці багатоповерхівки взяли повну відповідальність за своє житло.
Ще у 2008 році вони під керівництвом Валерія Шахіна створили об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дельта». «Насправді це було найкраще рішення, яке ми могли прийняти», – упевнено говорить Ольга Філімонівна Буркевич, дружина нинішнього керівника цього ОСББ Миколи Борисовича Буркевича.
6 листопада 2016 року було вирішено вступити в проєкт ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», суть якого полягала в тому, аби зробити ремонт та модернізацію житла.
Співвласники ОСББ зробили все, для того, щоб їхнє житло дійсно стало комфортним, навчилися відповідально ставитися до кожного квадратного метра не тільки особистої, а й спільної власності будинку та прибудинкової території.


Зайшовши до приміщення, відразу звертаєш увагу на чисті й світлі стіни, прикрашені картинами, новенькі сходи. Приємно дивують і гарні, ніби відполіровані, поручні. На кожен поверх можна дістатися хоч і невеликим, зате затишним і світлим ліфтом. Узимку в коридорах під’їзду тепло, а влітку тут віє приємною прохолодою. Куди не глянь – скрізь чисто. Про такий порядок дбають не тільки мешканці будинку, а й прибиральниця. У будинку є й спільні балкони, де кожен із жителів може відпочити, спостерігаючи за життям, яке вирує у дворі. Як вдало підмітила Ольга Філімонівна: «Такого будинку в Прилуках більше не знайдеш».
Варто зазначити, що фінансувався проєкт по створенню та облаштуванню ОСББ «Дельта» Європейським Союзом за співфінансування Програмою розвитку ООН, а також Прилуцькою міською радою та власне жителями об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дельта». З жовтня 2016 року по серпень 2017 року був перекритий дах, зроблена відмостка біля будинку, здійснені капітальні ремонти в під’їздах, замінені перила та електропроводка. У найближчих планах – зробити термомодернізацію системи опалення.

Оксана Павленко,
Вікторія Костенко

Прочитано 1482 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз 3462 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама