№ 29
17 липня 2019 року

Усі почули кожного

  • Середа, Бер. 26 2014
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Керівники міста беруть активну участь у Народному віче – ще якихось пару місяців назад на таке годі було й сподіватися, адже недавнє минуле в Прилуках пройшло під знаком цілковитої закритості влади. Навіть у буремному лютому цього року, коли затріщали пута диктаторського режиму в країні, наше місто та його верхівка жили ніби в різних площинах і з різною позицією. Хтось разом із усією Україною прокидався від інертності, а хтось тихцем вичікував. Неважко пригадати, як мер вийшов до людей лише після того, коли портрет Януковича звільнив стіну сесійної зали. Згадалося про це не від зловтішної потреби покопирсатися в пережитках, а від обнадійливої радості за те, що посіяні на Майдані зернята громадянського суспільства проклюнулися паростками й у місті над Удаєм.

Останнє віче, що відбулося 23 березня, пройшло на досить високому організаційному рівні. Перш за все варто відзначити надану прилучанам можливість говорити та слухати. У залі міського Будинку культури, де й зібралася громада, було встановлено два мікрофони, до яких кожен бажаючий підходив із запитанням до влади чи власною пропозицією. А жителі та гості Прилук, які з тих чи інших причин проігнорували віче, але завітали погожого недільного дня на Театральну площу, чули пряму радіотрансляцію через гучномовець. Як зауважив секретар міської ради, в. о. міського голови Дмитро Барнаш, такі віче треба зробити регулярними. Не можна не погодитись, лише додавши: регулярними як за змістом, так і за формою зібрання.

Розпочали віче з обговорення основної та найактуальнішої теми – загрози війни й пов’язаної з цим допомоги українській армії. Дмитро Барнаш, а також керівник «Прилуцької самооборони народної ради» Олександр Роговий дякували за небайдужість прилучанам і підприємствам міста від себе особисто та від командирів військових частин, які дуже вражені підтримкою народу. Звітуючи про зібрану допомогу, посадовці робили акцент на тому, щоб люди поки що притримали продукти харчування, адже склади заповнені, а ось у пальному, автозапчастинах, теплих речах, спальних мішках тощо гостра потреба продовжує відчуватися. Також учасників віче застерегли від потрапляння на гачок шахраїв, які вже нібито ходять по домівках і збирають кошти на армію.

Серед інших питань, що порушувались у ході віче, чи не найбільше громаду цікавили кадрові зміни в місті. А передусім – посада начальника управління освіти. Дмитро Барнаш повідомив про відсторонення Тетяни Клименко від виконання обов’язків на період службового розслідування, зумовленого виявленими в роботі управління порушеннями – передусім фінансового характеру. До кінця навчального року функції освітянського очільника довірено Сергію Вовку, після чого, за словами Дмитра Барнаша, буде представлено нову кандидатуру з винесенням її на публічне обговорення. Також секретар міської ради розповів про зняття з посад двох директорів комунальних підприємств: Валерія Рябця («Місьсвітло») та Олександра Мозгова («Прилукижитлобуд»). Виконувачем обов’язків останнього призначено Оксану Гладеньку, котра донедавна працювала в комунальній сфері району. Стартувати новоспеченій керівниці довелося, як-то кажуть, із місця в кар’єр. Її покликали на трибуну, звідки Оксана Гладенька коротко розповіла про себе та зробила заяву, якою неабияк порадувала прилучан: за попередніми розрахунками, тарифи підприємства в найближчій перспективі підійматися не будуть.

Віталій Денисов

Прочитано 2148 разів
Оцінити матеріал
(3 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Прогулюючись вулицями міста, кожен звертає увагу на його...
9 липня в сесійній залі міської ради відбувся перший випускний...
Напевно, всі люблять мультики, і діти, і дорослі. А, що коли...
Не знайдеться такої людини, яка не погодиться, що підтримка...
День Військово-Морських Сил Збройних Сил України – професійне...
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній...
26 червня у виставковій залі Прилуцького краєзнавчого музею...
Щорічно, в останній тиждень червня, українці відзначають День...
Уже, напевне, усім відомо, що прилучани, особливо молодь, – великі...

Хто на сайті

Зараз 1628 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама