№ 31
29 липня 2020 року

Посіяв привілеї – пожинай революцію?

  • Середа, Січ. 21 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Зустріч із міськими перевізниками не увінчалась остаточним вирішенням проблем

 

Минулої п’ятниці в сесійній залі міськради відбулася зустріч із перевізниками, що працюють на міських автобусних маршрутах, та представниками громадськості Прилук. Головуючий на зібранні заступник міського голови Олександр Сивенко обговорив із міськими транспортниками спірні питання, найважливіші серед яких – збільшення тарифу на перевезення пасажирів, відшкодування за перевезення пільговиків та різниці тарифу за перевезення школярів. Крім того, присутні розглянули схеми міських автобусних маршрутів на 2015 рік і провели аналіз якості пасажирських перевезень у Прилуках.

 

Нагадаємо, що 19 грудня минулого року на ім’я міського голови надійшло колективне звернення від перевізників про те, що у зв’язку з невідшкодуванням за перевезення пільгової категорії громадян із вересня минулого року та зі збитковістю перевезень вони наполягають на перегляді вартості своїх послуг у бік збільшення тарифу з 1 січня 2015 року. Також у зверненні йшлося, що без компенсації витрат на перевезення пільгової категорії населення перевізники будуть змушені припинити надання послуги, бо це призведе до їх банкрутства.  Перевізники довели до відома й те, що учні шкіл будуть перевозитися на загальних підставах, тобто по дві гривні п’ятдесят копійок, доки не буде визначено порядок компенсації за їх перевезення.

Раніше між транспортниками та міською владою було укладено так званий джентльменський договір. Він передбачав отримання однієї гривні з пасажира за перевезення пільговика перевізником, і вже тоді був не досить правовим. На сьогодні ж і така цифра керуючих міським транспортом не влаштовує. Пішовши на привілеї для перевізників одного разу, міський голова наразився на небезпеку взагалі втратити контроль над транспортним сполученням у Прилуках. Із першого січня поточного року майже всі перевізники почали возити школярів і пенсіонерів за повною вартістю квитка. Потім, згідно домовленості, до 17 січня самовільно введене правило відмінили.

Точку зору прилучан на зібранні висловила депутат міської ради Світлана Яременко. Незадоволення якістю надання послуг перевізниками деяких маршрутів і «самоуправством» (за словами депутата) підприємців вона підтвердила низкою усних і письмових звернень городян, які стали жертвами неправомірних дій кондукторів та водіїв міського транспорту. Від перевізників виступив Олександр Умін, надавши присутнім низку фактичних матеріалів, що підтвердили збитковість його маршрутів. Загалом ця зустріч більше нагадувала судове засідання, на якому були присутні свідки «злочину» та потенційні правопорушники. Але зрозуміти, кого з виступаючих слід вважати позивачем, а кого ж відповідачем, було досить важко.

Розмовні баталії тривали кілька годин, та коли словесна перепалка досягала свого апогею, Олександр Сивенко дав перевізникам зрозуміти, що їхні вимоги є безпідставними. Заступник міського голови наголосив, що зміна тарифів якщо й відбудеться, то лише після ретельної перевірки перевізників, яка включатиме підрахунок кількості всіх категорій пасажирів, оцінку якості наданих послуг, податкових звітностей та низки інших документів. Також він поставив перевізників до відома, що ситуація, яка склалася на даний момент, украй не задовольняє міського голову, тому Дмитро Барнаш скоріше створить комунальний автопарк, аніж піддасться на ультиматуми по підвищенню вартості проїзду. Тож поки що правила перевезення діятимуть згідно рішень виконавчого комітету міської ради, тобто залишатимуться незмінними.

Любов Рубан

Прочитано 2067 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Житло для дітей-сиріт Нещодавно виконавчий комітет на своєму...
В Україні через пандемію коронавірусу (COVID-19) знову продовжили...
Таку пропозицію начальника відділу культури та туризму міської...
Останні роки міська влада впевнено тримає курс не просто на...
Щороку учні шкіл проходять медичний огляд. Які його особливості...
З 1 липня цього року проведені перерахунки пенсій для 281,2 тисячі...
Шановні бухгалтери Прилук! На ці липневі дні припадає ваше...
Перевиконання міського бюджету За І квартал поточного року наш...
Проблема відсутності в центрі Прилук такої важливої для містян...
Відповідне рішення ухвалили тиждень тому у зв’язку з виявленням...

Хто на сайті

Зараз 3814 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама