№ 13
29 червня 2022 року

Майбутнє Прилук нагороджено

  • Середа, Черв. 08 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Минулої середи в сесійній залі міськради відбулася офіційна зустріч міського голови Ольги Попенко з обдарованою учнівською молоддю Прилук – переможцями та призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад, творчих конкурсів і спортивних змагань.

Ольга Попенко привітала талановитих дітей від імені міської ради та всього депутатського корпусу. Промову закінчила щиро висловленою подякою батькам, вихованцям загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та їхнім наставникам.

Подякою міського голови та грошовою премією були нагороджені 33 переможці Всеукраїнських предметних олімпіад, а також 14 учнів, 1 гурток та 1 класний колектив загальноосвітніх навчальних закладів міста, 8 вихованців та 2 колективи позашкільних навчальних закладів – переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, турнірів, змагань.

З вітальним словом виступила вчитель української мови та літератури гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Наталія Бойко. Наставниця побажала молодій еліті успіху в усіх починаннях, процитувавши українську поетесу Ліну Костенко: «І кожен фініш – це, по суті, старт». Від батьків слово мала мама Юлії Макарової (переможниці ХХІ Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS-2015», Клуж Напока, Румунія), учениці 10 класу Прилуцької гімназії №1 імені Георгія Вороного, Людмила Макарова, яка зазначила: «Діти – це наше майбутнє. Саме в них ми хочемо бачити здійснення наших мрій». А Яна Яцько, десятикласниця Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 із поглибленим вивченням інформаційних технологій, абсолютний переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання й української мови та літератури, виголосила промову від імені учнів.

Кульмінацією зустрічі стало оголошення володарів стипендії Прилуцького міського голови, запровадженої для заохочення талановитих і обдарованих учнів. У навчальній та науково-дослідницькій діяльності ними стали згадані вище Яна Яцько та Юлія Макарова, а також Анастасія Дорошенко, учениця 8 класу Прилуцької гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, і восьмикласник Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Віталій Герасименко. У галузі спорту стипендіатом визначено вихованця Прилуцької дитячо-юнацької спортивної школи Олексія Бублика.

Розважили атмосферу офіційної зустрічі своїми піснями Юлія Пономаренко та Наталія Карповець – вихованки студії народної пісні «Віночок» Центру творчості дітей та юнацтва.

Євгенія Захарченко, Наталія Козленко

Прочитано 2024 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

14 червня відбулося засідання конкурсної комісії з відбору...
Упродовж останніх днів одним із головних питань, яке активно...
17 вересня 2019 року набув чинності новий Порядок відключення...
Чи можливо в умовах воєнного стану здійснити оздоровлення та...
Уже другий тиждень у місті йде процес нанесення дорожньої...
16-17 червня представники Чернігівського регіонального центру...
Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд...
Настільні ігри можуть бути цікавими не лише для дітей віком 6-12...
15 червня в Міській центральній бібліотеці ім. Л. Забашти...

Хто на сайті

Зараз 3166 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама