№ 46
14  листопада  2018 року

Прилуцька молодь – найкраща!

  • Четвер, Черв. 30 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Світ не стоїть на місці, він постійно змінюється. Найчастіше прогрес відбувається за рахунок молодих, талановитих і креативних людей. Юні хлопці та дівчата Прилук – не виняток із цього правила, адже вони не втомлюються прославляти своє рідне місто.

24 червня біля пам’ятника Володимиру Мономаху відбулася офіційна зустріч міського голови Ольги Попенко з представниками кращої трудової та студентської молоді Прилук, приурочена до Дня молоді. На святі були присутні почесні гості – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко, спеціаліст І категорії сектора по фізичній культурі та спорту міської ради Руслан Мосціпан, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Касьян.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася міський голова Ольга Попенко, яка подякувала підростаючому поколінню за вагомий внесок у громадське життя міста. Вона звернула увагу на те, що подібні зустрічі об’єднують всіх молодих душею людей.

Подяками міського голови було нагороджено учасника бойових дій у зоні АТО, депутата міської ради Павла Сакадьола, учасника бойових дій у зоні АТО Олексія Катюсю, заступника голови громадської організації «Патріот Прилуки» Віту Купрій, лікаря-анестезіолога Олену Демченко, юриста-консультанта  управління освіти міської ради Ярослава Прокопенка, тренера з футболу Прилуцької ДЮСШ Олександра Гавуру, художника міського Будинку культури Юлію Сікалову, керівника театру вогню та світла «Агній» Яну Голуб, керівника народного театру хореографічної мініатюри «Апломб» Тетяну Харченко, адміністратора міського Будинку культури Олесю Правдивець, техніка-радиста міського Будинку культури Юрія Терещенка та керівника народної студії вокального мистецтва «Оріон» Анну Ведмідську. Кожен із них у своїй сфері, слугує яскравим прикладом активної життєвої позиції, успішної праці й творчості.

Також міським головою було відзначено членів громадської організації «Аrt-Тема», яка займається розвитком театрального руху та молодіжної політики в місті. Подяки отримали Аліна Іванова, Дарина Сараненко, Андрій Антоненко, Дарина Розкокоха, Вероніка Піпоть, Павло Дубовий і В’ячеслав Недільченко, який виступив перед присутніми, зазначивши: «Ми працюємо для всіх жителів міста з відкритим серцем та полум’ям в очах із таким девізом: "Мрій! Вір! Дій!"». Від міської ради учасникам об’єднання було передано коштовний приз – інтерактивну дошку для розвитку культурного життя Прилук.

Привітали молодь своїми музичними номерами студенки Прилуцького медичного училища Інна Ткач і Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка Маргарита Мигун, а також виконавиця естрадного вокалу Марина Іванченко. Вони підняли настрій сучасними хітами та зарядили позитивними емоціями всіх гостей свята.

До речі, День молоді співпадає з Міжнародним днем боротьби зі зловживанням наркотиками. Тож для профілактики здорового способу життя було організовано велопробіг, учасниками якого стали як юні, так і дорослі жителі міста. А працівники Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді роздавали всім присутнім інформаційні буклети про стадії й перші симптоми ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Маємо надію, що такі дійства сприятимуть інтенсивнішому розвитку нашого міста, а прилуцька молодь і надалі буде радувати нас досягненнями в різних галузях життя.

Тамара Бульба, Марина Шевченко

Прочитано 1579 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть...
Сьогодні кожен українець, який включив радіоприймач або...
Хтось запитає: «Чому так пізно?» Оптиміст запевнить: «Добре, що не...
Ми подорожуємо й часто бачимо десятки якихось місць –...
ІНФОРМАЦІЯпро намір здійснити зміну тарифів на виробництво,...
Шановні працівники культури! Прийміть щирі вітання з нагоди...
Усі ми так чи інакше користуємося комунальними послугами: маємо...
Що кажуть прилучани У ніч із 31 жовтня на 1 листопада в багатьох...
УКРАЇНСЬКЕ ОБ‘ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП» Звіт депутата...
Щорічно перша неділя листопада запрошує нас згадати про людей...

Хто на сайті

Зараз 1707 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама