№ 46
14  листопада  2018 року

Губернатор приймав у Прилуках

  • Середа, Лип. 06 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Учора в міському Будинку культури вкотре був аншлаг. Крім прилучан, до зали завітали гості з Прилуцького, Варвинського, Ічнянського, Талалаївського та Срібнянського районів. Такий ажіотаж викликав візит у наше місто голови Чернігівської облдержадміністрації Валерія Петровича Куліча, який разом із обласними керівниками правоохоронних органів, фіскальної служби та військового комісаріату проводив виїзну громадську приймальню.

 

Це був справді безпрецедентний захід, адже люди могли напряму, без посередницьких бюрократичних моментів, звернутися зі своїми проблемами, зауваженнями та пропозиціями як до губернатора Чернігівщини, так і до заступника начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Олександра Потапенка, прокурора області Віктора Носенка, начальника обласного управління СБУ Олександра Довженка, облуправління Державної фіскальної служби Олексія Барановського та військового комісара обласного військкомату Олександра Криворучка. І хоча більшість запитань були адресовані саме Валерію Кулічу, іншим представникам влади також не довелося сидіти мовчки.

Із самого початку найбільш активними, як і годиться, були господарі. Представники прилуцької громади буквально засипали посадовців питаннями з різних сфер життєдіяльності міста – від подальшої долі будівництва нового корпусу гімназії №1 та перспектив створення на базі Прилук госпітального округу до запровадження в місті служби соціального таксі та відкриття денного стаціонару в амбулаторії 273 кварталу. Згодом до них приєднались і гості з районів зі своїми не менш актуальними потребами: де випасати худобу, якщо більшість земель передані в оренду, як подолати злочинність, коли бракує дільничних поліцейських, тощо. Чи не найбільше схвильований народ станом автомобільних доріг, фінансуванням пільг різним категоріям і загалом браком коштів на розвиток інфраструктури населених пунктів.

Більшість запитань було взято на контроль, частину задовольнили миттєвими відповідями за наявності перевірених фактів і статистичних даних. Головним же лейтмотивом у словах Валерія Куліча було прохання до голів місцевих рад активізувати роботу по створенню територіальних громад.

– Іншого шляху в нас немає. Це дасть можливість напряму залучати в громаду кошти, не чекаючи, коли буде розподіл з області чи з Києва, – наголосив голова Чернігівської ОДА.

Олександр Бойко

Прочитано 970 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! Прийміть...
Сьогодні кожен українець, який включив радіоприймач або...
Хтось запитає: «Чому так пізно?» Оптиміст запевнить: «Добре, що не...
Ми подорожуємо й часто бачимо десятки якихось місць –...
ІНФОРМАЦІЯпро намір здійснити зміну тарифів на виробництво,...
Шановні працівники культури! Прийміть щирі вітання з нагоди...
Усі ми так чи інакше користуємося комунальними послугами: маємо...
Що кажуть прилучани У ніч із 31 жовтня на 1 листопада в багатьох...
УКРАЇНСЬКЕ ОБ‘ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП» Звіт депутата...
Щорічно перша неділя листопада запрошує нас згадати про людей...

Хто на сайті

Зараз 1695 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама