№ 50
12  грудня  2018 року

Поклик доброї волі

  • Середа, Жовт. 12 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт
 Василь Ткаченко (праворуч) із прилуцьким бійцем на Донбасі. Василь Ткаченко (праворуч) із прилуцьким бійцем на Донбасі.

Клопоти й тяжкі думи сьогодення занурюють у себе чи не кожного українця в цей невимовно тяжкий час війни та соціальної напруги. Потрясіння революцією пробудило в народу почуття гордості за свою країну, але тривалі бойові дії під замаскованою назвою та з невизначеною метою породжують усе більше скептиків і зневірених у щасливій долі України. Пройшла хвиля навіть таких показових атрибутів, як національні прапори на балконах чи автомобілях, що в різних великих і малих містах, у тому числі й Прилуках, набула масовості після історичних подій початку 2014-го.
– Якщо рік тому ще був підйом патріотизму, то зараз уже помітно, як усі втомилися. А взагалі ми спостерігаємо заспокоєння громади на державному рівні, нібито в нас немає ніякої війни та все в нас добре. Уже другий рік триває «перемир’я», але при цьому щодня гинуть наші бійці. І це замовчується, – висловлює власну думку прилучанин Василь Ткаченко, чиї добрі справи підтримали бойових дух багатьох українських воїнів. 43-річний приватний підприємець належить до когорти людей, які взяли на себе добровільну місію – всіма силами підтримувати нашу армію. У 2014 році, тільки-но побачивши, що люди йдуть воювати, а держава не дуже в цьому зацікавлена, він став на волонтерську стежину й відтоді з неї ні на крок.


Зараз волонтерські справи забирають у Василя Івановича більше часу та клопотів, ніж власний бізнес, адже він не лише доставляє посильну допомогу на передову, а й представляє громадську організацію «Українська громадська рада», покликану підтримувати всіх, хто найбільше цього потребує. А співпраця з іншими організаціями та підприємцями – до прикладу, представниками ГО «Патріот Прилуки» й Олександром Івахненком – додає оптимізму та дарує надію на те, що волонтерський рух у нашому місті житиме доти, доки цього вимагає ситуація.
– Допоки пляшка пива в Москві не коштуватиме шість гривень, будемо воювати, – напівжартома говорить Василь Ткаченко. Тож з нагоди Дня захисника України бажаємо нашим бійцям незламного духу, волонтерам – невичерпної наснаги й доброго гумору, а всім українцям – небайдужості й віри в перемогу.

Олександр Бойко

Прочитано 882 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

План новорічно-різдвяних заходів затверджено Ні для кого не...
Ми завжди готові прийти на допомогу та відповісти на питання, які...
Рік Собаки добігає кінця, але проблеми, які напряму стосуються...
На території міста Прилуки знаходиться більше, ніж півсотні...
ВИДАЙ ЮРІЙ - продавець продовольчих товарів, 3723 грн, тел....
УКРАЇНАПрилуцька міська радаЧернігівської області ВИКОНАВЧИЙ...
Шановні прилучани!Щиро вітаю вас із Міжнародним днем ...
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУвійськового...
Із кожним роком в Україні все більш актуальною стає проблема...
Не так давно мені випала нагода побувати на презентації Рейтингу...

Хто на сайті

Зараз 1473 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама