№ 42
17  жовтня  2018 року

Поклик доброї волі

  • Середа, Жовт. 12 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт
 Василь Ткаченко (праворуч) із прилуцьким бійцем на Донбасі. Василь Ткаченко (праворуч) із прилуцьким бійцем на Донбасі.

Клопоти й тяжкі думи сьогодення занурюють у себе чи не кожного українця в цей невимовно тяжкий час війни та соціальної напруги. Потрясіння революцією пробудило в народу почуття гордості за свою країну, але тривалі бойові дії під замаскованою назвою та з невизначеною метою породжують усе більше скептиків і зневірених у щасливій долі України. Пройшла хвиля навіть таких показових атрибутів, як національні прапори на балконах чи автомобілях, що в різних великих і малих містах, у тому числі й Прилуках, набула масовості після історичних подій початку 2014-го.
– Якщо рік тому ще був підйом патріотизму, то зараз уже помітно, як усі втомилися. А взагалі ми спостерігаємо заспокоєння громади на державному рівні, нібито в нас немає ніякої війни та все в нас добре. Уже другий рік триває «перемир’я», але при цьому щодня гинуть наші бійці. І це замовчується, – висловлює власну думку прилучанин Василь Ткаченко, чиї добрі справи підтримали бойових дух багатьох українських воїнів. 43-річний приватний підприємець належить до когорти людей, які взяли на себе добровільну місію – всіма силами підтримувати нашу армію. У 2014 році, тільки-но побачивши, що люди йдуть воювати, а держава не дуже в цьому зацікавлена, він став на волонтерську стежину й відтоді з неї ні на крок.


Зараз волонтерські справи забирають у Василя Івановича більше часу та клопотів, ніж власний бізнес, адже він не лише доставляє посильну допомогу на передову, а й представляє громадську організацію «Українська громадська рада», покликану підтримувати всіх, хто найбільше цього потребує. А співпраця з іншими організаціями та підприємцями – до прикладу, представниками ГО «Патріот Прилуки» й Олександром Івахненком – додає оптимізму та дарує надію на те, що волонтерський рух у нашому місті житиме доти, доки цього вимагає ситуація.
– Допоки пляшка пива в Москві не коштуватиме шість гривень, будемо воювати, – напівжартома говорить Василь Ткаченко. Тож з нагоди Дня захисника України бажаємо нашим бійцям незламного духу, волонтерам – невичерпної наснаги й доброго гумору, а всім українцям – небайдужості й віри в перемогу.

Олександр Бойко

Прочитано 829 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Восени минулого 2017 року одержувачам житлово-комунальних...
Уже найближчим часом можна буде очікувати облаштування...
14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва....
Як і обіцяли посадовці міської ради, 1 жовтня розпочав свою...
Шановні прилучани! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника...
Неспокійною видалася нічка із 8 на 9 жовтня. Близько 3:30 ранку до...
Усіх до одного ми повинні пам’ятати,Хто нас в цей час тяжкий на...
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на найкращу наукову роботу серед студентів...
Дорогі освітяни! Прийміть найщиріші вітання з професійним...
Напередодні нового опалювального сезону тема субсидій є однією...

Хто на сайті

Зараз 1373 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама