№ 29
18  липня  2018 року

Фінал магічних очікувань

  • Середа, Лист. 09 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Коли ти живеш думками про визначну подію, твої дні, години та хвилини стають єдиним ланцюжком очікування на визначальну мить. У випадку з широко афішованими виставами зірок циркового мистецтва, запланованими на минулий вікенд у Прилуках, ця мить виправдала всі найкращі сподівання на незабутні години близького спілкування з видовищем світового рівня.

 

Хто був – не забуде, хто не був – пошкодує. Саме так можна говорити про свято цирку в міському Будинку культури. Неймовірні трюки ілюзіоністів, майстерне виконання акробатичних елементів, жонглювання почуттями публіки – усього цього та ще багато інших принад вистачало на всіх «із головою». Радість від споглядання виступів VIKTORа KEE, Олега Ізосімова, Валерія Вороніна, Насті Тищенко, Анатолія Залевського, Massimiliano Sblattero, Show-ballet A6, Duo Fomenko Brothers, Duo Miracle, TIgran Petrosyan, Maestro Voronin, SOS& Victoria, Heroes brothers, дитячої циркової студії «Удай», дитячої циркової студії «Rizoma» під керівництвом Заслуженого артиста України Анатолія Залевського. Разом із ними ведучий Денис Татаркін і музичний гість свята – гурт «Табула раса» – подарували Прилукам саме той фінал магічних очікувань, про який місто раніше навіть і не мріяло.

Нагадаємо, що концерти відбувалися задля збору коштів на встановлення паркової скульптури першому тренеру славетного прилучанина VIKTORа KEE Олександру Петровичу Грузіну. З цією ж метою в МБК триває благодійний аукціон, де можна придбати лоти від Віталія Кличка, Андрія Шевченка, VIKTORа KEE, гурту «Океан Ельзи», інших відомих особистостей і колективів, а також дитячі художні роботи на циркову тематику. Поспішайте підтримати мистецтво цирку в нашому місті!

Олександр Бойко

 

СЛОВА ПОДЯКИ

усім меценатам, партнерам та благодійникам за підтримкуБО «БФ «МИСТЕЦТВО-ДІТЯМ». Ваша допомога при організації та проведенні благодійного шоу за ініціативи «VIKTOR KEE FOUNDATION» була дуже важлива для нас і дала можливість створите справжнє свято циркового мистецтва в Прилуках 5 та 6 листопада 2016 року.

Віримо, що спільними зусиллями в майбутньому ми піднімемо рівень циркової студії «УДАЙ» до світових вершин.

Щиро дякуємо за співпрацю Прилуцькій міській раді; Заслуженому працівнику культури України Миколі Кобзову; ТОВ ТРК «ТІМ»; КП «Телекомпанія «Прилуки»; міському Будинку культури; Творчому об’єднанню ART-TEMA; Благодійному фонду Рожка Артема; Анатолію Мирошниченку; газетам «Град Прилуки», «Відомості Чернігівщини», «Інтернет плюс»; ТОВ «Прилуцький завод-«Білкозин»; ПП «АРТЕней», Друкарні WOLF.UA; ПП «РЕМДОР-БУД»; «Шоколадниці Катрусі»; ТОВ «АІР-ПРИНТ»; Готелю «Прилуки»; комбінату шкільного харчування «Шкільний».

З повагою,

Засновник і президент «VIKTOR KEE FOUNDATION» Viktor Kee

Голова БО «БФ « МИСТЕЦТВО-ДІТЯМ» Ірина Касатова

Прочитано 677 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Редакційна стаття
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Нещодавно розпочалися роботи по капітальному ремонту доріг у...
16 липня у стінах міської ради знову зібралася комісія для...
До редакції «Град Прилуки» постійно звертаються жителі міста з...
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ СТАНОМ НА 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ ПОЛІКОМБАНК –...
На ці сонячні липневі дні припадає ваше професійне свято – День...
Газопостачальники зобов’язують підприємців малого та...
6 липня 2018 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання...
Закінчуються обмеження, пов’язані з весняно-літньою забороною...
З 2 по 16 липня в приміщенні читальної зали міської центральної...
10 липня в Прилуцькому краєзнавчому музеї ім. В. Маслова...

Хто на сайті

Зараз 777 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама