№ 26
26 червня 2019 року

19.09.2018 07:21

І знову до редакції звернулися жителі Прилук із хвилюючим питанням. Нібито всі знають, що дитина починає оплачувати проїзд у громадському транспорті після того, як їй виповниться 7 років. Але нещодавно й самі перевізники стали сумніватися в цьому пункті надання послуг. Деякі дотримуються старої традиції (7-річний вік), а є й такі, які просять платити вже й за шестирічку. То на чиєму ж боці правда?
Дане питання газета адресувала заступнику міського голови з питань роботи виконавчих органів ради Олександру Сивенку. Він пояснив, що відповідно до підпункту 7 пункту 159 постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» пасажир автобуса має право безоплатно перевозити з собою одну дитину віком до 6 років без права зайняття нею окремого місця.

Фото зі статті

На 1 жовтня 2018 року чисельність наявного населення Чернігівської...
23 червня на території міського Будинку культури відбулося...
22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. Вся Україна...
19 червня 2019 року в міській бібліотеці імені Л. Забашти відбулася...
Уже кілька тижнів у Прилуках діє літня школа по створенню ОСББ. 18...
Клуб спортивного танцю «Акцент» 20 червня створив маленьку...
Доля 10-х класів у 2019-2020 навчальному році У ході засідання...
Із питань маркетингових інструментів у формуванні бренду міста,...
Навесні, допомагаючи жителям будинку №13 по вул. Саксаганського...
Освіжитися за кілька секунд у спеку можна в середмісті Прилук. На...

Хто на сайті

Зараз 1444 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама