№ 29
21 липня 2021 року

Голова на другий термін

  • Четвер, Бер. 09 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Новий склад громадської ради
почав активно працювати

3 березня відбулося перше засідання громадської ради в новому складі. Члени громадської ради жваво обговорили питання порядку денного та прийняли конструктивні рішення, повідомляє сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради.
Головою громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради обрано Олександра Руденка, для якого це вже другий термін головування. Секретарем громадської ради обрано Олену Александрову, завідувача сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради. Також обрано заступників голови громадської ради: Марію Зінченко та Володимира Нежиборця.
Члени громадської ради обговорили, внесли свої пропозиції та схвалили Положення громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.


Також на засіданні розглянуто звернення Прилуцького міськрайонного добровільного товариства Спілка «Чорнобиль» щодо перейменування вулиці Індустріальної на Героїв Чорнобиля та питання щодо перевезення на приміських автобусних маршрутах.

Прочитано 1420 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама