№ 38
19  вересня  2018 року

«Розумна рада» в дії

  • Середа, Квт. 26 2017
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Минулої п’ятниці відбулася презентація проекту «Встановлення системи електронного голосування «Розумна рада». У сесійній залі міськради зустрілися міський голова Ольга Попенко, представники спільного Проекту ЄС/ПРООН на чолі з міжнародним менеджером Хендріком ван Зілом, депутати й посадовці міської ради. Урочистий захід транслювався наживо на каналі Прилуцької міської ради в YouTube.
Із вітальним словом до присутніх звернулась Ольга Попенко, наголосивши на успішності партнерства Прилук із ЄС/ПРООН, яке розпочалося 2015 року: «За цей час у місті впроваджено та завершується впровадження чотирнадцяти ініціатив організацій громад міста – ОСББ та ГО, загальна вартість яких становить більш як вісім мільйонів гривень. Наше місто має досвід співпраці з різними міжнародними фінансовими інституціями, але цей проект є найрезультативнішим».


За допомогою системи голосування «Розумна рада» депутатський корпус продемонстрував процеси реєстрації учасників засідання на LED-моніторах, оголошення порядку денного з демонстрацією на планшетах, реєстрацію депутатів на виступ під час засідання зі встановленим порядком і регламентом, відображення поіменного та пофракційного голосування, подання звернень до депутатів міської ради через «Кабінет депутата» в режимі онлайн.

Прочитано 469 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама