№ 46
13 листопада 2019 року

Вибори в мікрорайонах

  • Середа, Груд. 23 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У мікрорайонах міста продовжуються звітно-виборні конференції членів територіальних громад комітетів самоорганізації населення. Минулого вікенду слухали звіти й обирали голів у Заудаївському мікрорайоні, військовий містечках та 273 кварталі.

 

Трикратна довіра до Віри Коток

 

18 грудня в приміщенні ЗОШ I-III ступенів №13 відбулася звітно-виборна конференція членів територіальної громади комітету самоорганізації населення №2 Заудаївського мікрорайону. Заудайчани проявили високу активність – для участі в конференції зареєструвалося 311 чоловік.

Голова комітету самоорганізації населення №2 Віра Коток прозвітувала перед громадою мікрорайону про роботу за 2010-2015 роки. Її звіт доповнили голова вуличного комітету №33 Руслана Циганко та член комітету Зінаїда Вєсєлова. Позитивно оцінили роботу комітету та його очільниці депутат міської ради Дмитро Пахомов і голова ветеранської організації Заудаївського мікрорайону Славій Бєляєв.

Учасники конференції одноголосно визнали роботу комітету задовільною та шляхом таємного голосування висловили безальтернативне бажання й надалі, вже втретє, бачити на посаді голови комітету самоорганізації населення №2 Заудаївського мікрорайону Віру Коток.

 

Військові містечка – без Надії Дановської

 

19 грудня звітно-виборна конференція членів територіальної громади комітету самоорганізації населення №6 мікрорайону військових містечок №12 та №17 пройшла в приміщенні філії міського Будинку культури. Участь у конференції взяли 283 жителі мікрорайону – як виявилося, були представники від усіх будинків, хоча протоколів, які б підтверджували делеговане представництво, немає.

Надія Дановська – голова комітету самоорганізації населення №6 – прозвітувала перед учасниками конференції про роботу за 2010-2015 роки. Оцінюючи роботу комітету, окремі жителі мікрорайону не завжди були стриманими. Виступаючі звернули увагу на необхідність проведення заходів із передачі земель Міноборони до комунальної власності, відкриття в приміщенні філіалу МБК гуртків для дітей, секцій для занять спортом тощо. Учасники конференції 246-ма голосами визнали роботу комітету задовільною, 23 жителі мікрорайону визнали роботу комітету як незадовільну, 14 – утрималися.

На посаду голови комітету претендували Надія Дановська та Валентина Шкурат, які виступили зі своїми програмами розвитку мікрорайону. Відповідно до протоколу лічильної комісії за Валентину Шкурат учасники конференції віддали 168 голосів, за Надію Дановську – 82 голоси. Отже, за результатами таємного голосування головою комітету самоорганізації населення №6 мікрорайону військових містечок №12 та №17 обрано Валентину Шкурат.

 

Другий шанс для Любові Правосуд

 

20 грудня на звітно-виборну конференцію в приміщенні ДНЗ №27 зібралися жителі 273 кварталу в кількості 230 зареєстрованих учасників.

Про підсумки роботи за 2011-2015 роки прозвітувала голова комітету самоорганізації населення №7 мікрорайону 273 кварталу Любов Правосуд. Звіт голови доповнили член комітету Світлана Бережняк, голова вуличного комітету №24 Маргарита Василенко та жителька мікрорайону Людмила Швидка.

Більшістю голосів роботу комітету визнано задовільною, хоча присутні озвучили ряд проблемних питань, які необхідно вирішувати спільно з міською владою. Цим і продовжить займатися Любов Правосуд, яку шляхом таємного голосування вдруге обрано головою комітету самоорганізації населення №7 мікрорайону 273 кварталу.

 

Обіцяні плани

 

Усі конференції проходили під головуванням секретаря міської ради Анатолія Шамрая та за присутності міського голови Ольги Попенко. Очільниця міста безпосередньо поспілкувалась із жителями мікрорайонів.

Звертаючись до жителів Заудаївського мікрорайону, Ольга Попенко подякувала за підтримку її кандидатури на виборах та окреслила шляхи розвитку міста, у тому числі й даного мікрорайону. На конференції у військових містечках міський голова наголосила на тому, що в її планах – відновлення повноцінного функціонування нинішнього філіалу МБК. А жителям 273 кварталу Ольга Михайлівна пообіцяла найближчим часом спільно зі своїми заступниками та керівниками комунальних підприємств побувати в мікрорайоні, глибше вивчити проблемні питання та посприяти їх вирішенню.

За інформацією відділу

інформаційно-аналітичного забезпечення

міської ради

Прочитано 1147 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама