№ 24
12 червня 2019 року

Головне – не участь, а перемога

  • Середа, Січ. 13 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Туристична галузь Прилук потребує інвестицій

 

Відомо, що розвиток туристичної галузі будь-якого міста сприяє його інвестиційному клімату, позитивно впливаючи на економіку. Підвищення ефективності використання багатого історико-культурного та природного потенціалу Прилук лежить на плечах відділу культури і туризму міської ради. Його начальник Катерина Мовчан на вчорашньому засіданні міськвиконкому звітувала про прилуцькі туристичні обрії.

В основі всіх заходів, які проводять спеціалісти відділу спільно з міськими активістами, лежить міська Програма «Розвиток туризму на 2013-2016 роки». Значну роботу проводять працівники краєзнавчого музею, на базі якого діє «Школа юних екскурсоводів». А з метою популяризації міста до минулого Воздвиженського ярмарку був випущений буклет «Прилуки» з інформацією про видатні постаті та культові споруди, з ілюстраціями й відомостями про місця відпочинку, готелі та ресторани. Крім того, постійно ведеться моніторинг грантових проектів і програм у напрямку сфери культури та туризму щодо залучення інвесторів і розвитку туристичної інфраструктури міста.

Попри всі наведені факти, члени виконкому зробили висновок, що Прилуки не приваблюють туристів через низький рівень популяризації міста за його межами. Було висунуто пропозиції рекламувати туристичні маршрути по центральному телебаченню та радіо, просувати якісну агітаційну кампанію та розвивати інфраструктуру, адже в Прилуках дуже важко знайти місце для ночівлі за доступною ціною.

Мер міста Ольга Попенко наполягла на тому, щоб Прилуки на лише брали участь, а й обов’язково перемагали в проектах, які пропонують грантові кошти на реконструкцію архітектурних історичних пам'яток, що є запорукою їхнього збереження для майбутніх поколінь.

Катерина Чайка

Прочитано 888 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама