№ 12
20  березня 2019 року

Проблеми Центрального мікрорайону

  • Середа, Лют. 10 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Уже вдруге жителі окремих мікрорайонів міста висловили своє невдоволення роботою комунальних служб. 3 лютого розповідати про наболіле міському голові прийшла черга мешканців центру міста.

Для початку Ольга Попенко познайомила всіх присутніх в актовій залі міської ради з відповідальними спеціалістами різних галузей життєдіяльності Прилук (на фото). Щоб останні особисто відповіли перед народом за свої діяння, а в деяких випадках за бездіяльність, мер поіменно представляла державних службовців. Тим, для кого не прозвучало аплодисментів при озвученні їхніх обов'язків, Ольга Попенко дорікнула: мовляв, вас не знають – погано працюєте.

Першою і суттєвою скаргою містян стало майже тотальне протікання дахів багатоповерхівок. Постійні ремонти дотичних до даху квартир перетинаються з поступовим перекриттям дахів, яке зробити одномоментно майже неможливо. Але вихід із ситуації є, і це вже відомий прилучанам Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За його умовами ОСББ, а також ті, хто лише планує створити об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, мають змогу заплатити за капремонт свого житла лише п’ять відсотків від загальної вартості.

Серед інших нинішніх турбот прилучан – майбутні паводки, затоплені підвали й трансформаторні станції, несвоєчасне обрізання аварійних дерев та освітлення вулиць. Одні скаржаться на рідку заміну лампочок, інші – на відсутність освітлення взагалі, а треті на те, що світло горить, але тоді, коли надворі білий день і це більш ніж недоречно.

Почуте від жителів Центрального мікрорайону записали до плану першочергових дій, який почне виконуватися з моменту завершальної зустрічі з мешканцями всіх мікрорайонів.

Андрій Січкар

Прочитано 950 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама