№ 9
26 лютого 2020 року

Рокитняни проти сушарки

  • Середа, Черв. 01 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

24 травня в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулися громадські слухання з мешканцями мікрорайону Рокитний щодо подальших намірів товариства з обмеженою відповідальністю «Студ – Транс» (Одеса) в частині використання земельної ділянки та придбаних об’єктів нерухомості по провулку Гетьмана Сагайдачного, 22.

На громадських слуханнях були присутні міський голова Ольга Попенко, секретар міської ради Анатолій Шамрай, голова комітету самоорганізації населення Рокитного Анна Чумаченко, депутати й посадовці міської ради, жителі мікрорайону, а також директор та представники товариства з обмеженою відповідальністю «Студ – Транс».

Директор ТОВ «Студ – Транс» Олександр Маланук проінформував присутніх про наміри товариства переобладнати приміщення колишнього заводу залізобетонних конструкцій під складські приміщення для зберігання сільськогосподарської продукції, у тому числі зерна.

Мешканці мікрорайону одноголосно висловили свої заперечення щодо цих намірів та наголосили на неприйнятності використання великовагового транспорту для перевезення зерна вулицями міста. Рокитняни занепокоєні можливим погіршенням екологічного стану їхнього мікрорайону та Прилук загалом.

Учасники громадських слухань прийняли рішення та запропонували керівнику товариства змінити напрямок бізнесу в Прилуках із урахуванням думки громади.

За інформацією сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Прочитано 1147 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама