№ 8
24 лютого 2021 року

Кажуть, здоров’я не купиш?

  • Четвер, Черв. 30 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Щойно в міському бюджеті з’явилися кошти від перевиконання, вирішенням проблем, що без упину хвилюють городян, зайнялася Ольга Попенко. У п’ятницю, 24 червня, мер міста разом зі своїм заступником Тетяною Фесенко відвідали центральну й дитячу лікарні. Здійснивши огляд кожного відділення та поспілкувавшись із персоналом медичних закладів, Ольга Михайлівна виокремила основні напрямки ремонтних робіт, які обговорить із депутатами.

Санітарні норми лікарняних приміщень передбачають жорсткі вимоги. Якщо косметичний ремонт і може чекати, то інженерні комунікації – ні. Водопровідні та каналізаційні мережі центральної лікарні виходять із ладу. Для їхньої заміни необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, чим і планують зайнятися в першу чергу.

Не менш важливо закупити сучасне обладнання для ефективної діагностики та лікування хворих. Усі потреби та побажання завідувачів відділень занесли до детального списку майбутніх закупівель, у який увійшло придбання нового апарату УЗД, лапароскопічної стійки для операційної хірургії та низка інших апаратів високої вартості.

Хірургічне, терапевтичне, ортопедичне відділення й травматологія потребують капітального ремонту. Але в цілому лікарня живе. Увесь цей час її власними силами підтримували персонал і меценати. У пологовому відділенні вже на сімдесят відсотків здійснено капремонт, який незабаром і зовсім завершиться.

Становище ж дитячої лікарні вразило міського голову настільки, що вона не змогла стримати емоцій.

– Складається враження, що лікарі тут лікують дітей руками… і серцем. Матеріальна база лікарні зовсім не відповідає сучасним нормам, що дуже вражає. Необхідно, аби кожен депутат відвідав цей заклад, і ми дійшли до спільного вирішення його долі. Персонал лікарні – у великій повазі, але розвиток матеріального забезпечення тут зупинився багато років тому, – поділилася враженнями Ольга Попенко.

Дійсно, сьогодні дитяча лікарня стоїть напівпорожня. Завелике приміщення потребує вкладення десятків мільйонів гривень. Але й здійснення його капітального ремонту не гарантує того, що лікарня продовжить функціонувати. Дітей там лікується мало, а рахунки за обслуговування приміщення приходять солідні. Міський же голова пообіцяла, що медичний заклад буде врятовано, але якою ціною – вирішувати депутатам.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Прочитано 1392 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама