№ 38
19  вересня  2018 року

Очільник чернігівських «радикалів» провів прийом у Прилуках

  • Середа, Лист. 02 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Зустрічі з депутатами від Радикальної партії Олега Ляшка на Чернігівщині переросли в щорічну традицію. Вони, як правило, увінчуються успішною реалізацією головного «радикального» принципу «Почути кожного – і допомогти», задекларованого партійним лідером Олегом Ляшком.

Таким принципом керується і депутат Чернігівської обласної ради від РПЛ, голова обласної організації РПЛ Олег Авер'янов. 22 жовтня він провів особистий прийом громадян у Прилуках. Того дня до громадської приймальні Радикальної партії Олега Ляшка (саме там обласний обранець, разом зі своїми помічниками та міськими й районними депутатами, проводив зустріч із виборцями) звернулося близько сотні прилучан і жителів району. Вони розповідали «радикалам» про свої проблеми, прохали фахової поради чи допомоги... І отримували надію!

Про це, зокрема, зазначила жителька Лісових Сорочинців Марія Каленіченко. Минулого року через пожежу її родина (син, невістка та троє онуків) лишилися без даху над головою. Про їхню біду дізнався Олег Авер'янов. На особистому прийомі обласний обранець пообіцяв надати матеріальну допомогу на лікування. А головне – запевнив, що допоможе вирішити питання на рівні Чернігівської облради.

«Обласні чиновники часто-густо розподіляють бюджетні кошти не за призначенням. Ось чому важливо чути громадян і спрямовувати гроші туди, де вони вкрай необхідні. Контролювати «фінансові» питання, використовуючи відповідні депутатські повноваження, буде подальшою стратегією моєї діяльності, адже від цього залежить вирішення багатьох проблем – зокрема й тих, що обсіли сім'ю Марії Каленіченко. Люди довіряють представникам Радикальної партії Олега Ляшка. І ми цю довіру виправдаємо», – наголосив Олег Авер'янов.

Депутат-«радикал» не був голослівним. Згодом це підтвердило чимало громадян, котрі побули на особистому прийомі в Авер'янова та його однопартійців.

Керівник громадської організації учасників АТО «Ратибор Прилуччини» Юрій Таранов із вдячністю розповів, що обласний обранець надав учорашнім «атовцям» пальне для транспорту: «Представники нашої організації мешкають на території Прилук і району. Населені пункти різні, а проблеми – ті самі. Допомагаючи побратимам, доводиться багато їздити. Транспорт у нас є, а пального – катма. Дізнавшись про це, Олег Авер'янов через два дні забезпечив нашу організацію пальним для автотранспорту».

Працівники фізіотерапевтичного відділення Прилуцької міської лікарні також добрим словом відгукуються про «радикальну» команду Олега Авер'янова. Медики звернулися до обласного депутата від РПЛ із проханням допомогти зробити бодай косметичний ремонт у відділенні – пофарбувати стіни та підлогу палат, оновити скромний інтер'єр спеціалізованого кабінету фізичної реабілітації... Авер'янов пообіцяв – і невдовзі надав десять тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів для ремонту фізіотерапевтичного відділення міської лікарні.

Не залишилися поза увагою й прилучанка Чернікова Г.П. та жителька Ладана Овдієнко Л.С., котрим були надані кошти на лікування їхніх рідних. Пообіцяв народний обранець вирішити багато інших питань, котрі стосуються життєдіяльності громади міста та району.

Ось так Олег Авер'янов та інші представники Радикальної партії Олега Ляшка з Чернігівщини не словом, а ділом щоденно втілюють у життя одне з головних завдань, намічених їхнім партійним лідером, – захист соціальних, трудових та економічних прав українських громадян.

Прес-служба Чернігівської територіальної організації РПЛ

Прочитано 563 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама