№ 41
9 жовтня 2019 року

За гуманність до братів менших

  • Середа, Лист. 16 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Оголошено результати голосування за проекти «Громадського бюджету»

 

Підсумки загальноміського голосування за проекти-ініціативи мешканців щодо благоустрою та розвитку міста оголосили під час апаратної наради міського голови, яка відбулася 14 листопада.

Нагадаємо, що проекти будуть фінансуватись одним відсотком від міського бюджету на 2017 рік. Ця сума поки що не відома, але, опираючись на цьогорічний показник, фінансове управління підрахувало, що вона буде коливатись у межах півтора мільйона гривень. За словами заступника міського голови Олександра Сивенка, її вистачить на реалізацію трьох великих (до 500 тисяч гривень) та 5 малих (до 50 тисяч гривень) проектів.

До трійки лідерів серед великих проектів «Громадського бюджету» увірвалися: «Охорона тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Прилуки, облаштування центру реабілітації тварин (1087 голосів), «Територія відпочинку та комфорту «Гармонія» на території в/м №12» (620 голосів) та «Молодіжний інформаційно-навчальний центр» (604 голоси).

П’ятірка малих проектів, які набрали найбільшу кількість голосів, має наступний рейтинг: «Охорона тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Прилуки (кабінет біостерилізації)» (1618 голосів), «Бібліокінозал «Крекс, пекс, фекс!» (1273 голоси), «Освітлення вулиці Ладанської» (600 голосів), «Довідник прилучанина» (134 голоси) та «Дитячий майданчик кустівській дітворі» (130 голосів).

Слід зауважити, що дане голосування ще не затверджує назви проектів-переможців, адже їх реалізація потребує подальшого детального вивчення вказаного авторами розміру фінансування та пошуку вільної комунальної власності для втілення ідей городян.

Загалом за проекти-учасники конкурсу було віддано 4444 голоси, з яких 389 – шляхом онлайн-голосування.

За інформацією сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради

Прочитано 899 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама