№ 33
17 листопада 2022 року

Земельне жеребкування

  • Середа, Лист. 23 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Місце розташування своєї майбутньої власності дізналися 130 учасників АТО

 

Відкрите жеребкування земельних ділянок, на які за законом мають право учасники бойових дій, відбулося 19 листопада в актовій залі міської ради. Із прозорої урни для голосувань першочергово діставали номерки 22 члени сімей загиблих і померлих учасників антитерористичної операції, передає сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради.

 

Земельному розподілу підлягають дві території – по вулиці Перемоги та провулку Валентика. Невдоволені результатом «сліпого» вибору можуть безперешкодно обміняти номерок своєї ділянки з іншим учасником, який налаштований саме на неї. 16 номерків, власники котрих не з’явилися на жеребкування, були опломбовані до наступної зустрічі в присутності більшості фронтових побратимів.

Наразі список городян-учасників АТО налічує близько 330 імен, і невідомо, якою буде надалі ця цифра, адже збройне протистояння української армії із сепаратистськими формуваннями триває.

Після проведення жеребкування воїни спілкувались із представництвом інвестора з Черкас, який здійснює забудову соціального житла в сусідньому регіоні. Офіційна компанія представила можливість зведення котеджного містечка – подібний об’єкт уже готовий до експлуатації в Черкасах. Ті захисники України, котрих зацікавила пропозиція, домовилися про нову зустріч із демонстрацією фото та макетів забудов, аби впевнитися, що пропозиція є реальною.

Прочитано 1881 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама