№ 29
21 липня 2021 року

Хочете змінити своє місто?

  • Середа, Лист. 23 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

До створення стратегії місцевого розвитку може долучитися кожен прилучанин

 

Долучитися 15 листопада було проведено Форум місцевого розвитку за участі посадовців міської ради, представників дорадчих органів місцевого самоврядування, ОСББ, громадських організацій та бізнесменів Прилук. Про це повідомляє сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

Координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-III» Олександр Сивенко зазанчив, що орієнтиром для регіонального розвитку має стати Декларація «17 цілей сталого розвитку», яку одностайно прийняли 193 держави-члени ООН. Саме на основі цього документа та його положень наше місто має розробити власну «Стратегію розвитку міста на 2017-2020 роки».

Розглянувши Проект плану Стратегічного розвитку нашого міста на наступні чотири роки, учасники Форуму зазначили, що він визначає наступні стратегічні напрямки: економічний розвиток території, покращення якості життя, розвиток соціальних послуг, орієнтованих на громаду, та розвиток громадянського суспільства в місті. Наявність «Стратегії» відкриє Прилукам двері для участі в проектах закордонних партнерів, адже найпершою вимогою такої співпраці є саме задокументоване бачення й бажання міста розвиватися. З метою залучення міжнародної технічної допомоги, коштів інвесторів на реалізацію актуальних проектів нашої громади доцільно також розробити презентацію інвестиційного та експортного потенціалу Прилук.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко поділилася першими фактичними змінами міста, які будуть прописані в стратегії: «Ми бачимо Прилуки як місто для молоді з потужною громадою, де забезпечено гарантії захисту всіх незахищених верств населення. Вагомими змінами на шляху до цього буде створення на базі територіального центру будинку для людей похилого віку, впровадження соціального таксі, забезпечення належним обладнанням медичних закладів міста, а задля здоров’я та підвищення активного способу життя громади – встановлення спортивних майданчиків».

До обговорення цілей сталого розвитку та визначення індикаторів їх досягнення варто залучити широке коло громадськості міста. Подати власні пропозиції, які буде враховано, може кожен прилучанин, звернувшись до відділу економіки міської ради, що знаходиться на другому поверсі в приміщенні управління праці та соціального захисту населення (кабінет №70).

Прочитано 1342 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Влада і громада
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама