№ 34
22  серпня  2018 року

«Рампа» знову на висоті

  • Середа, Лип. 06 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Прилуцький аматорський театр «Рампа», який у далекому 1982 році здобув звання народного, продовжує славити своєю творчістю рідне місто. Із 28 по 30 червня наш театральний колектив на чолі із заслуженим працівником культури України, режисером Анатолієм Кизимом гостював у Очакові Миколаївської області, де тими днями проходили ХХІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» та VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового». Додому прилучани повернулися з масою незабутніх вражень і щедрим урожаєм нагород.

За виставу «Безталанна» (за мотивами п’єси Івана Карпенка-Карого), показану на фестивалі «Від Гіпаніса до Борисфена», народний аматорський театр Рампа отримав диплом лауреата. Крім того, фестивальне журі відзначило молодіжний склад колективу з Прилук. Найбільше до вподоби авторитетним театралам припала гра Віти Удовенко, Анастасії Горбач, Андрія Черепа й Оксани Хантіль, які отримали схвальні відгуки.

Участь у фестивалі-конкурсі «Усмішки Глазового» принесла учасникам «Рампи» відразу кілька відзнак. Переможцями стали Анатолій Кизим та Інна Карцева, друге місце в активі Ольги Євтушенко, а третє – Анастасії Горбач. Євген Довжанський, Анастасія Савченко та Марина Федоренко отримали дипломи лауреатів.

Щиро вітаємо творчий колектив театру «Рампа» з успішними виступами в Миколаєві! Бажаємо й надалі дивувати всіх любителів театру в Прилуках та в інших куточках України!

У свою чергу учасники народного аматорського театру «Рампа» міського Будинку висловлюють найщирішу вдячність народному депутату України Олегу Миколайовичу Дмитренку, депутату Прилуцької міської ради Ігорю Володимировичу Кашпуру, директору магазину «Гастроном Центральний» Валентині Василівні Колесник, керівнику ТМ «ZIGMAR» Олексію Деркачу, ФОП Євгену Олександровичу Добржанському, директору ПП «Дізель Сервіс» Костянтину Хорту, директору меблевої компанії «Орхідея» Олександру Сидорку, ПП Івахненко Катерині Олександрівні, організації свят «Дядя Федор» за надану матеріальну допомогу для поїздки в Очаків на Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» та Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців гумору і сатири «Усмішки Глазового». Також подяка від «Рампи» директору МБК Артему Юрійовичу Аніщенку, який посприяв участі колективу у фестивалях.

– Завдяки вам, шановні добродії, учасники народного театру «Рампа», який є найстарішим театральним колективом міста, розвивають таланти, мають змогу показати свій рівень майстерності за межами нашого міста на всеукраїнських фестивалях, тим самим примножуючи славу Прилук, як міста мистецького та культурного, – зазначив заслужений працівник культури України Анатолій Кизим. – Високо цінуємо ваш внесок у розвиток театрального мистецтва!

Інформація «ГП»

Прочитано 717 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Знай наших!
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани! Прийміть найщиріші вітання з нагоди...
23 серпня: 09:00 — церемонія  підняття Державного Прапора...
Минулого тижня відбулися засідання конкурсних комісій на...
13 серпня в приміщенні міської ради відбувся «круглий стіл», на...
Раніше розмовляти по мобільному можна було будь-де та будь-коли....
Як відомо, на сесії міської ради від 26 червня поточного року...
20 серпня на Центральному міському пляжі трапилася надзвичайна...
Пакунки на 5000 гривень видаватимуть у пологових будинках при...
У чому ж полягає небезпечність амброзії полинолистої?Згідно з...
До депутатського корпусу Прилуцької міської ради 7 скликання...

Хто на сайті

Зараз 1240 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама