№ 29
15 липня 2020 року

Сьогодні, ідучи вулицями Прилук, мимоволі звертаєш увагу на рекламні щити із зображенням Дмитра Барнаша, який закликає нас боротися з корупцією в комунальній сфері та створив «гарячу» лінію для подання такої інформації. Але наші люди сьогодні вже настільки втомлені та знервовані від останніх подій у місті та в країні в цілому, що занадто скептично ставляться до цього й проявляють не надто велику активність, аби посприяти знищенню хабарництва в Прилуках. Та це й не дивує, адже явище корупції роками процвітало й мало неабияку підтримку колишньої влади. Але нам усім слід усвідомити, що самотужки, без нашої з вами підтримки, дуже важко боротися з корупцією.

Пригадуючи всю інформацію про Дмитра Барнаша, яку отримували від знайомих чи зі ЗМІ, все ж таки віриться, що він не просто проводить свою піар-кампанію, а дійсно робить усе, аби змінити щось на краще. Він добре знає ситуацію, що склалася в нашому місті, адже й сам із дружиною та трьома дітьми живе в Прилуках і кожного дня стикається з тими ж проблемами, що й кожен із нас. Будучи депутатом від опозиції, неодноразово викривав шахрайські схеми розкрадання бюджетних коштів високопосадовцями нашого міста (до речі, то розкрадали наші з вами гроші). І якби ті гроші, що були присвоєні керманичами міста за останні роки, опинилися знову якимось дивом у нашій «казні», то, напевно, ми з вами почували б себе жителями Межигір’я – і асфальт на наших вулицях рівненький, якісний, і дахи не течуть, та й обслуговування комунальників було б на рівні. Мріючи про гарні дороги в місті, відразу згадується, що саме Барнаш викрив оборудку, пов’язану з асфальтуванням дороги, і змусив задокументувати неякісне покриття на 250 м2, а це немалі гроші потрапили до чиїхось кишень. От і доводиться тепер нам із вами через людську жадібність шкутильгати по ямах, так-сяк засипаних чим під руку попадеться. Та дороги – це лише маленька краплинка в океані бажання високопосадовців нажитися за наш із вами рахунок.

От цікаво: чи хоча б хтось із тих, хто безбідно живе за наш кошт, зміг проявити бодай крихту людяності та доброти й допомогти дітям із дитячого будинку?! А ось працівники того ж дитячого будинку «Надія» знайомі з Дмитром Барнашом не з екранів телевізорів, вони близько знайомі з його діяльністю. А хто з посадовців допомагав лагодити та фарбувати старі скрипучі гойдалки на дитячих майданчиках наших дворів?! Щось такого не пригадую. Та відразу згадую, що знайомі розповідали, як Барнаш згуртував людей і зробив у декількох дворах багатоповерхівок гарні дитячі майданчики нашим маленьким прилучанам, безпосередньо беручи активну участь у цьому заході. А хто з мешканців нашого міста не був разом із дітьми на ковзанці, яку останніми роками Дмитро Барнаш робить біля школи №14! Це вже для всіх нас як традиція: приходить зима – значить, неодмінно буде ковзанка від Дмитра. І це згадано лише невеличку частину фактів із його діяльності.

Людина, яка проявляє людяність, небайдужість, увагу до оточуючих і незнайомих йому людей, заслуговує нашої з вами поваги та підтримки. Тож давайте не будемо залишатися осторонь подій у нашому місті, а станемо свідомими й активними. Звісно, завжди легше плисти за течією, аніж докладати зусиль та намагатися робити все, аби наше з вами життя в Прилуках було кращим. І нам із вами пощастило, бо поряд є люди, які підтримують наші прагнення до достойного життя, життя без корупції…

Людмила Ромадан, жителька Прилук

Прочитано 2304 разів
Оцінити матеріал
(1 голос)
Опубліковано в Глас народу
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні бухгалтери Прилук! На ці липневі дні припадає ваше...
Перевиконання міського бюджету За І квартал поточного року наш...
Проблема відсутності в центрі Прилук такої важливої для містян...
Відповідне рішення ухвалили тиждень тому у зв’язку з виявленням...
Наразі у відділі адміністративних послуг міської ради надається...
Нове життя санаторію «Берізка» Уже близько 10 років санаторій...
Велична історія нашого міста – це не лише науково зафіксовані...
Увага! Увага! Увага! 26 червня за ініціативи Прилуцького...
Директор школи пожиттєво? Таку дивну позицію держави обговорили...
День Конституції України та День молоді в Прилуках У Прилуках,...

Хто на сайті

Зараз 3272 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама