№ 3
15 січня 2020 року

Не здаватися без бою!

  • Середа, Лип. 29 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У житті людини одного разу настає той переломний момент, коли все кардинально може змінитися. Для когось у кращий бік, а для когось і навпаки, адже ніхто не застрахований від того, що буде завтра. Так сталось і з нашою героїнею Женею Нагорною. Не кожна людина має таку силу волі й завзятість, як Євгенія.

Доля звичайної дівчинки, яка раділа своєму життю, круто звернула вбік. У віці 4 років Женя потерпіла від пожежі. На щастя, дівчинка вижила, але отримала 45 відсотків опіків тіла та залишилася без пальців рук. У такі моменти люди не знають, що робити далі, багато хто здається, але  наша дівчинка – сильна!

Женя пройшла тривалий реабілітаційний період – загалом 36 операцій, а у вересні цього року готується до наступної операції. Підтримують її батьки й брат, які завжди поряд. А ще – вірні друзі. Із найкращою подругою Оленою Женя познайомилась у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів і товаришує досі. До речі, в ЦСРДІ дівчина навчилася гарно вишивати бісером. Важко уявити, як непросто їй нанизувати маленькі намистинки на голку й вишивати, та який же гарний результат виходить із цих великих старань! Так само і в малюванні, яким Женя теж захоплюється.

Нині Євгенія живе повноцінним життям і насолоджується кожною його хвилиною, оскільки вже зрозуміла, які ж вони дорогоцінні – ці хвилини. Дівчина успішно перейшла до 11 класу й закінчила школу мистецтв. Ми поцікавилися, чи має вона якісь плани на майбутнє, ким хоче стати. Не задумуючись, Женя сказала: «Моя мрія – стати художником». А на запитання: «Ти щаслива зараз?» – із цілковитою впевненістю відповіла: «Так».

Випробування роблять людей сильнішими, що ми побачили на яскравому прикладі нашої героїні. Головне – не зламатися, вірити в себе, не здаватися без бою. У Євгенії ще все попереду, все найкраще та найприємніше. Адже таким добрим, світлим і гарним людям, як Женя, просто не може не пощастити в житті.

Ганна Гончаренко

Прочитано 2296 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Городяни
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Як довго прилучани чекали, щоб у центрі міста нарешті з’явилася...
З 1 січня – два рахунки за газ Ціна за спожите блакитне паливо...
Замість святкових сукенок – піжами, на заміну стільцям –...
Протягом року мільйони людей чекають на різдвяні й новорічні...
Усі ми родом з дитинства, і кожен хоч не хоч у серці залишається...
В останні хвилини року, який минає, ми пишемо наші потаємні мрії...
Новорічні свята – це дні радості та веселощів, позитивних емоцій...
Канікули – це завжди відпочинок і гарний настрій, який ми можемо...
У далекому 2010 році, на майже занедбаному міському стадіоні...
Кому ввечері, після важкого робочого дня, не хочеться відпочити й...

Хто на сайті

Зараз один гість и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама