№ 24
12 червня 2019 року

Web-editor

Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Адреса сайту: http://gradpryluky.info
12.06.2019 08:16

Дорогі медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
На Вас покладено нелегку та почесну місію: дбати про безцінний скарб людини – її життя та здоров’я. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.
Дорогі медики! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою та впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя та зміцнення здоров’я кожного свого пацієнта. І нехай ваша доброта, турбота й милосердя, щоденна сумлінна, наполеглива та нелегка праця повернуться до вас сторицею.

12.06.2019 08:13

Медики – розмовна назва, яка об’єднує медичних працівників усіх напрямків. У третій тиждень літа, а саме в третю неділю червня, відзначається їхнє професійне свято – Міжнародний день медика. У 2019 році дата свята припадає на 16 червня. У цей день просто гріх не привітати знайомих лікарів. Їм буде вкрай приємно, якщо ви не забудете це зробити.
Редакція не лишилася осторонь і також вирішила привітати людей у білих халатах, які причетні до медицини в Прилуках. Саме тому напередодні професійного свята медичного працівника завітали до колективу Прилуцької міської дитячої лікарні. На сьогодні колектив цього закладу налічує 164 особи. Звісно, всіх ми не застали, але фото радісних та усміхнених медиків, які вже довгі роки надають невідкладну допомогу та рятують життя наших діточок, зробити змогли.
Користуючись нагодою, головна медична сестра закладу Сушко Світлана Іванівна також привітала членів свого дружнього колективу: «Хочу привітати з професійним святом усіх наших колег – лікарів, медичних сестер. Ми багато чого пережили за останні роки – і скорочення, і реформування первинної ланки. Узагалі, позитивних змін дуже багато. Тож, щастя вам, здоров’я, усіх благ. А ще хочеться побажати терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя! Спасибі вам, за вашу роботу!»

12.06.2019 08:11

3 червня розпочала свою роботу окружна виборча комісія з виборів народних депутатів одномандатного виборчого округу №210. Її головою стала Стригун Світлана Іванівна. Усього комісія налічує 17 осіб.
Наразі пройшло вже 2 засідання ОВК, які стосувалися безпосередньо роботи членів комісії. Традиційно на першому засіданні члени ОВК були ознайомлені з правами та обов’язками, які на них покладаються під час виборів народних депутатів України і кожен із них склав присягу.
Загалом до нашого виборчого округу №210 входить 217 виборчих дільниць (м. Прилуки, Прилуцький, Бобровицький і Козелецький райони).
Як повідомила голова ОВК, в ході роботи комісії виникають деякі труднощі, оскільки округ великий і пов’язані вони в основному з тим кілометражем, який доводиться долати віддаленим районам. Наразі члени окружної виборчої комісії працюють над кошторисом, який виділяється для роботи ОВК. Комісія працює в будні дні з 8:00 до 17:00, у вихідні також можна застати їх на робочому місці, адже всі дотримуються графіку чергування, складеного на засіданні.

12.06.2019 08:05

Що може бути краще для батьків за час, проведений разом зі своїми дітьми? Тільки час, проведений в активній і драйвовій формі. Саме таким видався турнір із пляжного волейболу «Батьки та діти», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
Відкриття пляжного сезону на Центральному міському пляжі дало початок етапу цікавих літніх ігор із волейболу. Організаторами турніру виступили ГО «Прилуцька федерація волейболу» та відділ молоді та спорту Прилуцької міської ради.
У результаті протистояння місця розподілилися наступним чином: І – команда «Чемпіон», у складі Дарини Василенко та Антона Добржанського. ІІ – команда «Михайленко» у складі Вікторії Михайленко та Яни Михайленко. ІІ – команда «Прогрес», у складі Євгенії Панічевської та Олени Панічевської.
Усі зібрані кошти від реєстрації учасників та призовий фонд були перераховані на лікування Тимофія Іляшенка (картка ПриватБанку 5168 7450 1249 9601, Тетяна Іляшенко – мама Тимофія).
Учасники змагань отримали грамоти, а переможці медалі та кубок від відділу молоді та спорту.

12.06.2019 07:37

Проблеми безпритульних собак ми торкалися не раз. І це дійсно проблема, з якою в Прилуках не вдається легко боротися. Місяці зо два тому на сторінках газети ми розповідали про те, що в нашому місті, як і в багатьох інших, запрацювала програма реєстрації домашніх улюбленців за допомогою чіпування та занесення даних до єдиної міжнародної системи ANIMAL-ID.INFO. Процедура ця не є безкоштовною, але погодьтеся, 249 грн – це незначні кошти, закладені в майбутню безпеку вашого чотирилапого друга на міжнародному рівні, особливо, якщо ви маєте тварину з родословною.
Та нещодавно в Прилуках з’явилася альтернатива раніше описаному чіпуванню. КП «Послуга», яке є за сумісництвом і балансоутримувачем реабілітаційного центру для тварин у нашому місті, вирішило запустити пілотний проєкт «Реєстр собак».
Реєстр домашніх тварин – це буде єдина міська мережа для реєстрації вашого улюбленця та зберігання всієї важливої інформації щодо нього, а також зручний інструмент, щоб повернути загублену тварину власнику або ж знайти свою. Ініціатива створення реєстру саме на місцевому рівні належить КП «Послуга», ГО «Прилуцький козацький полк» та «Небайдужі прилучани».
Один із ініціаторів створення реєстру собак, Сергій Григорович Ткаченко, поділився, що вони покладають великі надії на цей проєкт і сподіваються, що крок за кроком ситуація з тваринами в Прилуках покращиться.
Сергій Григорович розповів, що працівники реабілітаційного центру й волонтери вже розпочали обхід міста для реєстрації домашніх тварин. Розпочали з мікрорайону Рокитний. Тож звертаються до всіх мешканців нашого міста, в яких є собаки, не перешкоджати працівникам Центру, впускати їх до двору чи квартири. Під час таких обходів заповнюватиметься певна форма на домашніх тварин (паспорт) та безкоштовно видаватиметься бирка з номером для домашнього улюбленця. За бажанням власника можна буде також поставити кліпсу на вухо тварині. Це все дається БЕЗКОШТОВНО. Також кожному власнику тварини пояснять, куди звертатися за консультацією чи у випадку хвороби його чотирилапого друга.
Варто розуміти, що паспорт домашньої тварини міститиме всю необхідну інформацію, медичні відмітки та її фото. Далі всі ці дані будуть внесені в реєстр на базі комп’ютерної програми, розробкою якої займаються спеціалісти з ГО «Небайдужі прилучани». Один екземпляр паспорта видається власнику тварини на руки, а інший – зберігатиметься в картотеці на базі КП «Послуга» і, звісно ж, дублюватиметься в електронній програмі.

12.06.2019 07:28

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ СТАНОМ НА 10 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ

АНІКІН СЕРГІЙ – менеджер (управитель) зі збуту, 4500 грн, тел. (066)6104498
АТ «ЛИНОВИЦЬКИЙ ЦУКРОКОМБІНАТ «КРАСНИЙ» – електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування, 6000 грн; підсобний робітник, 4173 грн; слюсар-сантехнік, 4173 грн, тел. 52422
АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» – водій автотранспортних засобів, 5000 грн; інженер із охорони праці, 5150 грн; монтер із захисту підземних трубопроводів від корозії, 5380 грн; слюсар із експлуатації та ремонту газового устаткування, 4828 грн, тел. (0462)941255 *1067
ГАРЬКОВА ЮЛІЯ – лікар-стоматолог, 4173 грн, тел. (067)5066288
ДНЗ №10 – інструктор із фізкультури, 4173 грн, тел. 38219
ДНЗ №19 – музичний керівник, 4500 грн, тел. 44337
ДНЗ №27 – робітник із комплексного обслуговування та ремонту будинків, 4273 грн, тел. 76370
ДНЗ №9 – вихователь, 4173 грн, тел. 50513
ДП «ПЛАСТМАС» ТОВ «ТД ПЛАСТМАС –ПРИЛУКИ» – адміністратор системи, 6000 грн; вальцювальник (хімічне виробництво), 6000 грн; електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування, 6000 грн; менеджер (управитель) зі збуту, 6000 грн; слюсар-інструментальник, 6000 грн, тел. 38514
КАНІВЩИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА – вихователь дошкільного навчального закладу, 4544,8 грн; директор (завідувач) дошкільного навчального закладу, 6043,7 грн, тел. 61619
КЗ «ПРИЛУЦЬКИЙ НРЦ» – секретар, 4173 грн, тел. 52448; (050)2847658
КОМЕНОВ СТАНІСЛАВ – продавець продовольчих товарів, 4173 грн, тел. 50788
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «БАРВІНОК» ПРИЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ – кухар, 4200 грн, тел. (099)7530571 – завідуюча
КП «ПОСЛУГА» ПРИЛУЦЬКОЇ МР – водій автотранспортних засобів, 6910,85 грн; підсобний робітник, 5148 грн, тел. 53161
КП «ПРИЛУКИТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ» – машиніст екскаватора, 7000 грн, тел. 31228

12.06.2019 06:53

Останнім часом електронні петиції стають усе популярнішими. Громадяни можуть звернутися зі своїми пропозиціями до Президента України, Верховної Ради, Кабміну тощо. Діють вони й на місцевому рівні. Так в одному з попередніх випусків газети ми публікували інформацію про одну таку петицію, розміщену на сайті Прилуцької міської ради. Її ініціатором виступив місцевий депутат Артем Миколайович Рожко, а стосувалася вона організації відкритого громадського простору для жителів нашого міста різного віку.
Цікаво було те, що буквально за 3 дні петиція зібрала належну кількість голосів, а тому була допущена до наступного етапу – розгляду її профільною депутатською комісією.
29 травня в малій залі Прилуцької міської ради зібралися члени депутатської комісії з гуманітарних питань, власне ініціатор проекту та ще кілька громадян, які підписали петицію й тим самим підтримали ідею створення нового цікавого громадського простору в Прилуках.
Згідно регламенту роботи першочергово слово надали ініціатору даної петиції. Артем Миколайович коротко розповів про своє бачення створення відкритого громадського простору в рідному місті.
«Думаю, що нічого нового ми не вигадуємо. Громадські простори, де прилучани можуть зустрічатися, спілкуватися й розважатися в нас є. Але хотілося б зробити щось більш організоване. Упродовж останніх років наші місцеві активісти часто долучалися до облаштування та організації різноманітних вечорів дозвілля на відкритому просторі. Це і показ фільмів чи мультфільмів, і музичні концерти творчих колективів, яких у Прилуках чимало.

04.06.2019 10:43

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – Днем журналіста України!
Це свято, без перебільшення, є загальнонаціональним, оскільки саме журналісти пишуть історію сьогоднішнього дня та забезпечують право громадян на одержання найбільш повної й точної інформації.
Як і багато років тому, залишаються незмінними три фундаментальні ознаки якісної журналістики: талант, совість і відповідальність перед суспільством.
Журналісти Прилук – це люди, що володіють не лише літературним даром, але й високими моральними принципами, проявляють чітку громадянську позицію та виваженість оцінок, різнобічний підхід до висвітлення основних життєвих подій нашого міста. Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки та вказуючи на проблеми.

Фото зі статті

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди...
Медики – розмовна назва, яка об’єднує медичних працівників усіх...
3 червня розпочала свою роботу окружна виборча комісія з виборів...
Проблеми безпритульних собак ми торкалися не раз. І це дійсно...
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ СТАНОМ НА 10 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ АНІКІН СЕРГІЙ –...
Останнім часом електронні петиції стають усе популярнішими....
Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з вашим...
У другу неділю червня своє професійне свято щорічно відзначають...
Наприкінці травня, коли розквітають яскраві квіти та дзвенить...
Як ви гадаєте, який вид спорту з усіх являється в суспільстві...

Хто на сайті

Зараз 1963 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама