№ 3
16  січня  2019 року

Двадцять перше століття... Чим цікавиться молодь, яка живе зараз на Землі? Які її цінності, пріоритети, погляди? На ці питання не можна відповісти кількома словами. Тому будемо відповідати докладно і справедливо.

Інтернет. Не можна його не відзначити першим, тому що практично вся молодь «зависає» у віртуальності. Хлопці та дівчата живуть у кількох світах. І, як це не сумно, віртуальний світ витісняє реальність. Форуми, соціальні мережі, розважальні портали... Вони здатні утримувати людей біля моніторів комп’ютерів і ноутбуків мало не цілодобово. Часом складається враження, що хлопці та дівчата, які «живуть» в онлайн режимі, лінуються виходити в реальний світ. Віртуальність дуже зручна тим, що можна багато що сказати, прокоментувати, обговорити й не боятися засуджуючих поглядів.
Клуби. Без них сучасна молодь не уявляє свого життя. Клуб – це місце для знайомств, відпочинку та приємного проведення часу. Багато сучасних особистостей не вміють відпочивати по-іншому.
Мода. Тільки не поспішайте говорити, що поняття «мода» більше відноситься до дівчат. Модничати полюбляють і багато хлопців. Вони готові навіть витратити всю зарплату на нові речі. І зовсім не вважають, що в цьому є щось ганебне. Хлопці теж люблять виглядати відмінно, крокуючи тільки в ногу з модними тенденціями.
Музика. Без неї – як без повітря. Саме через неї нове покоління, в основному, прагне передати абсолютно всі свої емоції, почуття, відчуття, погляди, переживання... Саме тому стали часто зароджуватися все нові й нові музичні течії.


Кіно. Згадайте, як почали падати рейтинги кінотеатрів і кінопрокатів... Що ми бачимо зараз? Квитки в кінотеатри розкуповуються з космічною швидкістю. З’явилися різні формати відео. Квитки на останній ряд практично не дістати! І все тому, що нічим молодь здивувати не можна. Вони самі намагаються себе здивувати тим, що поєднують перегляд фільму з романтикою. Останні ряди – місця для поцілунків. А кіно – приємний фон і привід.
Автомобілі та мотоцикли. Багато хто просто розчиняється в цих «залізних королях доріг». Серед любителів авто і мото зустрічаються справжні фанати. Вони самі збирають «авторський транспорт» із безлічі старих запчастин. Виходить, до речі, непогано, якщо ще додати світлодіоди й тюнинг.
Мобільні телефони. Як ними не цікавитися, якщо вони підкорили весь світ? Ніхто й життя не уявляє вже без присутності мобільника. А у багатьох їх і по кілька штук. Просто в одному подобаються одні навороти, а в іншому – інші. Враховуючи кількість стільникових операторів, мобільник у єдиному екземплярі – НЕ мобільник.
Казино. Азарт! Він править людськими слабкостями. Людина, яка втягнулася на всю, вже не може спокійно жити без мети виграти великі гроші. Багато хлопців програють машини, будинки, заощадження. Вони розуміють, що залишаються ні з чим, але продовжують грати.
Спорт. Незважаючи на технічний прогрес, спорт не помер і в сучасному світі. Найпопулярніші його види: футбол, хокей, волейбол, баскетбол. Не можна не згадати про скейт бордистів, які займають площі та проспекти міст.
Книги. Які книги зводять з розуму молодь? «Страшилки», «ужастики», книжки про різних вампірів і перевертнів. Подобаються молоді книги таких жанрів, як іронічний детектив і роман. Молодь віддає перевагу компактній книжечці або книзі в електронному варіанті.
Спілкування. Воно цікаве, звичайно, не тільки молоді. Але для цієї категорії людей комунікація має особливе значення. Слова – це спосіб самовираження, розповіді про себе.
Дискотеки. Цей пункт можна відносити до клубів, але ми вирішили розглянути даний «інтерес» окремо, оскільки в ньому є деякі свої нюанси. За що хлопці та дівчата люблять дискотеки? Не тільки за танці та нові знайомства. Їх заспокоює світломузика й музика. Вони ніби «налаштовують» усіх на потрібну хвилю. Молодь може швидко зняти стрес, якщо приносить його на дискотеку.
Секс. Як би дико це не звучало, але секс і молодь – це «нерозлучна парочка». І хлопці, й дівчата вже звикли займатися любов’ю на першому побаченні. Вони вважають це нормальним і природним. Звідси й «нестисненість» та відверта поведінка в інтимних питаннях.
Гроші. Чому вони цікаві молоді? Тому що вони більше хочуть придбати, ніж люди з іншої вікової категорії. Їм же потрібно хвалитися перед друзями! Молодим людям потрібно показати, які вони самодостатні й незалежні. Не у всіх виходить показувати себе з такого боку, але вони стараються, вдаючись до найрізноманітніших способів. Молодь навіть не замислюється, що красти й обманювати – це погано. Хлопці та дівчата забувають, що борги потрібно віддавати, хоч і не виходить цього зробити в строк.
Еротика і порнографія. Фільми еротичного змісту, комедії з відвертими моментами, порнографічні сцени – це вершина мрій для молоді. На жаль, такі фільми заражають молодь вірусом залежності.
А взагалі, молоді подобається жити. Дізнаватися щось нове для себе, визначатися. Особливо тоді життя цікаве, коли в ньому з’являється сенс. Сенс не без мети.
Не залишає байдужим питання й на рахунок того, як стати лідером. У кожній компанії, що складається навіть із десяти осіб, усі прагнуть займати виключно лідерські позиції. Але ж не можуть бути лідерами всі! І тоді ключовим моментом у всьому цьому питанні виступає не самоціль, а прагнення до неї.
Багато негативного асоціюється з хлопцями і дівчатами, які живуть у наш час. Але тільки від них залежить те, ким вони стануть у цьому житті. Тільки їм підвладна здатність усвідомити й планувати, чого вони досягнуть, якими їх сприймуть знайомі та незнайомі люди.

Мар’яна Гибенко

Прочитано 511 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Молодь і час
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Шановні прилучани!Прийміть мої щирі вітання зі світлим...
Шановні прилучани! 22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію...
Прилучанам почали надходити платіжки за грудень від КП...
Після виходу в друк другого номера «Град Прилуки» в новому 2019-му...
Пишні снігові шапки на дахах будинків через перепади температур...
З початку року в пологовому відділенні Прилуцької центральної...
З 1 січня 2019 року в Україні запустився перший етап реформи ринку...
Міському головіПопенко О.М. Шановна Ольго Михайлівно! Колектив...
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ архієпископа Чернігівського та Ніжинського...
Усе найкраще – дітям У результаті тривалих перемовин...

Хто на сайті

Зараз 1684 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама