№ 12
20  березня 2019 року

Літня школа майбутніх журналістів

  • Середа, Вер. 17 2014
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Протягом листопада 2013 – квітня 2014 років серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів спільно з Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією «Сівер-центр» та Академією української преси за підтримки Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України був проведений обласний конкурс шкільних медіа. На конкурс надійшло 119 робіт учнів та учнівських творчих колективів.

У цьому конкурсі взяли участь і вихованці Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. №7. Дуже приємно, що наші роботи були відзначені компетентним журі. Дипломом ІІ ступеня нагороджена шкільна газета «Дружна 7я», а дипломом ІІІ ступеня – фоторепортаж. Крім того, ми отримали запрошення від Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України на участь у міжнародному тренінгу-семінарі «Медіаосвіта: практичні моделі», який проходив із 10 до 15 серпня 2014 року в місті Буча (навчальний центр «Зелена Буча») Київської області. Академія української преси спільно з проектом MYMEDIA та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України провела Літню школу з медіаосвіти для 42 педагогів і старшокласників із України та Білорусі.

Перші дні учасники семінару знайомилися з процесом створення газети, блогу. Проводилися майстер-класи українських медіаосвітян, кіно- та медіаклуби, зустрічі з відомими журналістами, екскурсії до провідного громадсько-політичного видання України – тижневика «Дзеркало тижня». Потім юнкорів об’єднали в декілька редакцій, кожна з яких створила власний медійний продукт – міську газету-прототип, шкільну газету-прототип та декілька мультимедійних блогів.

Я була головним редактором команди, що створювала блог. Ми довго вирішували, яку тему обрати, щоб вона зацікавила читача, і врешті вирішили, що потрібно порівняти дві держави, а саме Україну та Білорусь. Було проведено багато опитувань, зібрано надзвичайно велику кількість матеріалу. Порівняння вийшло досить цікаве. Наш блог «Україна та Білорусь: під одним небом» можна переглянути за адресою http://friendship-of-nations.blogspot.com. Дуже вдячна школі та організаторам семінару за можливість відкрити новий для мене світ журналістики, такий цікавий та багатогранний. І, звичайно ж, надзвичайно приємно отримати сертифікат, який підтверджує, що ти вже юний журналіст.

Олена Юрченко, учениця 11 класу,

учасниця тенінгу-семінару

Прочитано 1421 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Молодь і час
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Готуємося до оздоровчої кампанії На черговому засіданні члени...
Відповідно до розпорядження міського голови від 18.03.2019 року №95р...
Україна переходить у нову фазу реформування ЖКГ. Даною реформою...
9 березня Центральна площа нашого міста стала епіцентром...
Напередодні Міжнародного жіночого дня, 6 березня, в міському...
Україна у своїй долі має такий день як 9 березня. День, який явив...
Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність...
Дорогі, милі та чарівні жінки! Сердечно вітаю вас із...
Обрано голову Громадської ради 26 лютого відбулося перше...

Хто на сайті

Зараз 1224 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама