Спорт (80)

Середа, Черв. 21 2017

Громадські організації є невід’ємною складовою нашого суспільства. Це добровільне об’єднання громадян, що створюється для вирішення громадських проблем та суспільних інтересів задля розвитку громади в цілому. З кожним днем їхня роль стає все значнішою. Кількість зареєстрованих громадських організацій в Україні і в нашому місті з року в рік зростає.
17 червня на міському стадіоні «Супутник» відбулася перша Спартакіада серед громадських організацій міста.Це було чудове свято сили, краси та молодості, свято, що пропагує здоров’я та здоровий спосіб життя, де зібралися найактивніші, найзавзятіші, найталановитіші учасники, які не побоялися бути першими та заявити про себе як про громадські організації, що працюють для прилучан задля процвітання нашого рідного міста Прилуки.
У Спартакіаді приймали участь такі команди: спортивно-бійцівський клуб «Лічман», громадська організація «Патріот-Прилуки»,  громадська організація «Прилуцька федерація футболу», «Федерація легкої атлетики Прилуччини», Прилуцька громадська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», громадська організація «Прилуцька федерація волейболу». Зі словами привітання до всіх присутніх звернулися: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Тетяна Михайлівна Фесенко, виконуючий обов’язки завідувача сектора фізичної культури та спорту міської ради Руслан Борисович Мосціпан, заслужений майстер спорту України, бронзова призерка зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері, Почесний громадянин міста Прилуки Валентина Адамівна Цербе-Несіна. Парадом керував член оргкомітету, голова  фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», почесний працівник фізичної культури та спорту України Петро Миколайович Дяченко. Після урочистого відкриття першої Спартакіади серед громадських організацій міста команди показали свою спритність, витривалість у змаганнях з таких видів спорту: міні-футбол, парковий волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шашки, перетягування канату.

Середа, Черв. 14 2017

На початку червня відбулися міжобласні змагання з активних шахів серед школярів, присвячені Дню захисту дітей, які проходили в селищі Варва. Змагалися команди Прилук, Пирятина та Варви. Відбулося 7 турів, особистий залік та окремий залік, де дівчата змагалися з юнаками.
Команда Прилуцької ДЮСШ виборола всі призові місця серед юнаків і одне серед дівчат.
Серед юнаків місця розподілилися так: I місце – Дмитро Гайдук (ЗОШ №12); II місце – Тарас Федорченко (гімн. №5); III місце – Данило Бондаренко (ЗОШ №10)
Серед дівчат III місце виборола Анна Романченко (гімн. №5).
Серед прилуцьких юнаків добре виступили учні гімназії №5 Богдан Колесник (4 очки з 7) та Даниїл Романченко (3 очки з 7), якому оголошена Подяка селищної ради як наймолодшому учаснику змагань.

Середа, Трав. 17 2017

1-2 травня в Миколаєві були проведені всеукраїнські змагання з бігу на 1 милю (1609 метрів). Першість виборювали легкоатлети 2004 року народження, а також юнаки, юніори, чоловіки та жінки.
У забігу взяла участь учениця відділення легкої атлетики Прилуцької ДЮСШ, вихованка тренера Анатолія Івановича Ракетського Вероніка Сальна, яка проявила найкращі якості та перемогла у віковій групі 2004 року народження.

Середа, Квт. 26 2017

1-2 квітня в Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з активних (швидких) шахів серед наймолодших представників цього виду спорту. Першість виборював 21 учасник змагань, у тому числі троє представників Прилук. За правилами, на партію кожному з гравців відводилося 30 хвилин, а один неможливий хід означав автоматичну поразку.
Сім турів чемпіонату принесли перемогу господарю змагань Михайлу Шаху. А от срібним призером виявився прилучанин Олександр Бурдай. Хлопичк із багатодітної сім’ї навчається в другому класі гімназії №5. Вітання юному шахісту та побажання подальших перемог!
Двоє прилуцьких першокласників – Даниїл Романченко та Максим Шевченко, обидва також із гімназії №5 – посіли в підсумку 18 та 19 місця відповідно. Дуже важко було маленьким шахістам, деякі помилки призводили навіть до фонтану сліз.

Середа, Квт. 12 2017

Більш ніж півтора місяця тривали змагання з волейболу серед чоловічих команд за відкритий кубок міста Прилуки. У суботу, 8 квітня, у спортивній залі ДЮСШ відбулася фінальна частина турніру.
Серед 12 команд, які показували свою волейбольну майстерність, визначилася трійка призерів. Третє місце вибороли наші гості з Варви, а от за чемпіонство, як і протягом останніх п’яти років, боролися дві прилуцькі команди – «ТІМ» та «УБР». Цього разу сильнішою виявилася команда «УБР», яка й завоювала кубок. Окремою нагородою був відзначений наймолодший гравець турніру – 15-річний Андрій Петрик із команди «ТІМ».

Середа, Бер. 15 2017

17-19 та 25-26 лютого в Чернігові відбувся чемпіонат області з класичних шахів серед юнаків і дівчат відповідно до 10 і 16 років.
У старшій групі переможцем став Назар Лаптій із Чернігова, на другому місці також чернігівець Віталій Гришко. Бронзовим призером із 25 учасників змагань став прилучанин, учень ЗОШ №12 Дмитро Гайдук. Він нагороджений грамотою та медаллю Департаменту молоді, сім’ї та спорту Чернігівської облдержадміністрації. Вітаємо нашого земляка з успіхом, до якого він ішов сім років, та бажаємо йому в майбутньому підкорити шаховий олімп України!
У віковій групі до 10 років також переміг чернігівський шахіст – Ярослав Свириденко. Дебютант обласної першості, прилучанин Тарас Федоренко (учень гімназії №5) – на п’ятому місці. Також у десятку найсильніших увійшов учень Прилуцької гімназії №1 Андрій Шатура, зайнявши дев’яте місце.