№ 32
5 серпня 2020 року

«Посилка успіху» для прилуцьких школярів

  • Середа, Вер. 11 2019
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У формуванні здоров’я та характеру дитини значну роль відіграє спорт. Саме тому тренери спортивних секцій і вчителі фізичної культури допомагають школярам полюбити фізичну активність.
Урок фізкультури – часто головна, а можливо і єдина можливість зацікавити дитину в здоровому способі життя. Діти не мотивовані відвідувати заняття. Чому? Часто в школах немає нового, якісного та безпечного спортивного обладнання, а методи викладання застарілі, без цікавих ігор і вправ.
7 років тому благодійним Фондом братів Кличків було започатковано спеціальний проєкт, головною метою якого є сприяння розвитку спорту в Україні, а основне завдання – забезпечення юних спорт- сменів якісним необхідним базовим інвентарем для проведення тренувань. Тож у рамках проєкту, з урахуванням вимог до організації шкільних занять із фізкультури, було розроблено так звану універсальну посилку зі спортивним інвентарем.
Цього річ за підтримки UEFA Foundation формат проєкту трохи оновився. Учителі фізичної культури та тренери спортивних секцій отримали можливість відвідати триденний тренінг від Klitschko Foundation, де вони змогли поглибити свої професійні знання, адже вивчили ефективні методи викладання, здобули необхідні навички для того, щоб заохотити дітей до активного та здорового способу життя та, звісно ж, отримали новенький спортивний інвентар.
Тобто, проєкт складався з двох частин – теоретичної та практичної.
Теоретична частина – це триденна серія тренінгів від професійних тренерів та активістів України зі сфери спорту. Учасники дізналися про харчування, гігієну, здоровий та активний спосіб життя. Зрозуміли, як спортивні заходи допомагають піднімати самооцінку та сприяють самовизначенню молоді.


Повернувшись додому, учасники мали змогу реалізувати практичну частину проєкту та провести локальний тренінг і спортивні змагання на місцевому рівні, а саме у своїй школі або спортивній секції. Так вони змогли розділити набуті знання та розширити коло зацікавлених учнів.
Спорт у Прилуках знаходиться доволі на високому рівні. Саме тому даний проєкт виявився гарною можливістю і для викладачів місцевих шкіл поповнити запаси спортивного інвентарю.
Учителі фізичної культури гімназії №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Мірошніченко Олег Миколайович та ЗОШ I-III ст.№7 Боярова Наталія Олександрівна стали переможцями проєкту «Посилка успіху» за підтримки UEFA та Фонду братів Кличків «Klitschko Foundation» і отримали поштові відправлення від організаторів заходу. Відтепер матеріальна база кожного вищезгаданого закладу освіти поповнилася новим спортивним інвентарем. За свою плідну роботу педагоги отримали по 10 м’ячів, 10 манишок для змагань у командних видах спорту, набори тренувальних фішок, по 5 надшвидкісних скакалок, секундоміри та суддівські свистки.
А школярі з великим задоволення вже встигли випробувати нове спортивне приладдя під час уроків фізкультури.

Інформація «ГП»

Прочитано 698 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Спорт
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Фото зі статті

Приймальне відділення тимчасово переїхало   Прилуцька...
Минулий тиждень став переломним у житті прилучан, адже...
Наприкінці липня прилучани традиційно починають приглядатися...
Житло для дітей-сиріт Нещодавно виконавчий комітет на своєму...
В Україні через пандемію коронавірусу (COVID-19) знову продовжили...
Таку пропозицію начальника відділу культури та туризму міської...
Останні роки міська влада впевнено тримає курс не просто на...
Щороку учні шкіл проходять медичний огляд. Які його особливості...
З 1 липня цього року проведені перерахунки пенсій для 281,2 тисячі...
Шановні бухгалтери Прилук! На ці липневі дні припадає ваше...

Хто на сайті

Зараз 3344 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама