№ 5
2 лютого 2023 року

Web-editor

Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Адреса сайту: http://gradpryluky.info
03.02.2023 10:32

Комунальники звітують за пророблену роботу у 2022 році

Робочий тиждень розпочався з апаратної наради міського голови за участі представників комунальних підприємств нашого міста, посадовців, голів комітетів самоорганізації населення та керівників структурних підрозділів міської ради. Дана нарада була присвячена звіту керівників комунальних підприємств міста про пророблену роботу в період 2022 року.

КП«Прилукитепловодопостачання»


Незважаючи на те, що 2022 рік через війну видався для всієї держави, і Прилук зокрема, доволі складним, підприємство активно й безперебійно працювало в напрямку забезпечення прилучан всіма необхідними послугами.
Так, від початку року спеціалістами підприємства було виконано ремонтних робіт і придбано обладнання на суму 4 млн 529 тис. грн. Усі 57 котелень були вчасно підготовлені до опалювального сезону, а тому місто одне з перших в області змогло подати тепло в житловий фонд, а це 241 багатоквартирний будинок.
За словами керівника КП, навіть незважаючи на застосування графіків аварійних відключень електроенергії, підприємство й досі намагається забезпечити дотримання нормативних температур в опалювальних приміщеннях.
Що стосується підготовки до нового опалювального сезону 2022-2023 років, КП виконало наступний перелік робіт.

03.02.2023 10:28

Днями завдяки підтримці зарубіжних партнерів, які продовжують реалізацію проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом і Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine, Прилуцька громада отримала сучасні альтернативні джерела енергії, . Зокрема, це дві мобільні автономні сонячні станції BLUETTI, потужністю 0,5 кВт кожна.

03.02.2023 10:25

Працівники Прилуцького ЦНАПу постійно ідуть в ногу з часом і розвивають свою справу. У співпраці з інвестиційним відділом міської ради весь час відшуковують якість цікаві проєкти та гранти для вдосконалення своєї матеріально-технічної бази та покращення рівня надання адміністративних послуг жителям нашого міста.
Ось і цього разу представники Прилуцького ЦНАПу взяли участь у проєкті німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» та спеціальній програмі ЄС – підтримка України.
У рамках участі в проєкті всі спеціалісти Центру пройшли 3-місячний курс навчання від провідних фахівців, зокрема зі столичного ЦНАПу. При цьому вони не лише навчалися, а й отримали новеньку комп’ютерну техніку. Це ноутбук, 2 моноблоки з програмним забезпеченням, а також 3 лазерних принтера, які так необхідні адміністраторам у роботі.
Що до моноблоків, то це такі сучасні компактні комп’ютери. Загалом апарат являє собою монітор, який поєднаний із системним блоком. У подібні моделі вбудовується також мікрофон, вебкамера, динаміки й інші корисні штуковини. У ньому немає величезної кількості дротів, тільки один – шнур живлення. При цьому взяти з собою в дорогу моноблок не вийде, тому що він живиться від мережі, а не від акумулятора. Але для стаціонарного використання техніка підходить ідеально. І вже зовсім скоро буде використовуватися адміністраторами ЦНАП у своїй роботі.

03.02.2023 10:19

Герої України нашого часу – незламні патріоти Батьківщини, професійні військові та колишні цивільні жителі. Ми щодня віддаємо їм шану, молимося за них і віримо в найскорішу Перемогу.
І якщо армійці – це справжні боги війни, то військові медики – безперечно їхні янголи-охоронці. Порятунок українських військових для цих людей – це не подвиг, це – буденність. Саме від них залежить, чи вдасться врятувати пораненого бійця на передовій. Вони не мають права на помилку та розгубленість. Хоча самим рятувати захисників часто доводиться під ворожим вогнем. У кожного є свій рюкзак для надання першої невідкладної допомоги. Важить він близько десяти кілограмів. А ще бронежилет, автомат і додаткова аптечка. Ось така вона, амуніція військових медиків.
Та нині, як почалася велика війна, до такого напливу пацієнтів вони, мабуть, і не були готові. Однак, кожен бачить у цьому свій обов’язок.
Один із таких янголів-охоронців – наш земляк, лікар-хірург Олег КОМИШОВ. Хоча сам він родом із Вінничини, але вже майже 10 років його життя пов’язане з нашим містом. Саме тут зустрів кохану дружину Аллу й продовжив розвиток в улюбленій професії. Починав із викладання в Прилуцькому медичному коледжі. Далі був начальником по медичній частині в дитячій лікарні й паралельно дитячим хірургом. У квітні 2021 року очолив комунальне некомерційне підприємство «Ладанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ладанської селищної ради.

03.02.2023 10:17

На жаль, сьогодні Прилуцька міська рада фактично є недієздатною. Адже впродовж довгого часу, сесії міськради не відбуваються, з причини відсутності кворуму. Якщо бути точнішим, то протягом усього минулого року 11 сесій міської ради було заблоковано через те, що частина депутатів не приходили на засідання.
Щоправда, депутати міської ради змогли зібратися та проголосувати за виділення коштів на закупівлю генераторів для критично важливого об’єкту, але лише під кінець року.
Що ж до бюджету-2023, то його досі нема. А це значить – нема коштів на харчування дітей у садках і школах, компенсацію різниці в тарифах перевізникам, забезпечення базових потреб медичних і соціальних закладів.
31 січня міський голова Ольга Попенко, разом із керівниками медичних та освітніх закладів, комунальних підприємств, посадовцями міської ради прийшли до керівника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса, аби звернутися через нього до Президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти місту в ситуації, яка склалася, та за потреби ввести в Прилуках військову адміністрацію й таким чином розблокувати життєдіяльність міста.

26.01.2023 13:00

Новий склад комісії з преміювання

Днями міський голова Ольга Попенко провела чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради, на якому розглянули ряд питань порядку денного, зокрема: «Про внесення змін до складу комісії по визначенню розміру премії посадовим особам міської ради та робітникам, зайнятим обслуговуванням органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів». Із даного питання присутніх поінформувала начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер міської ради Інна Яценко.
Так, до складу згаданої комісії входить 8 членів. До недавнього часу головою комісії був заступник міського голови Олександр Сивенко. Заступником голови комісії – Руслан Котляр. Оскільки дана особа вже давно не є працівником міської ради, то потрібно було внести зміни в особовий склад комісії по визначенню розміру премії посадовим особам міської ради та робітникам, зайнятим обслуговуванням органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
За пропозицією доповідача, члени виконавчого комітету затвердили оновлений склад комісії, яка в подальшому виноситиме рішення по преміюванню.
Наразі вона виглядає так:
Гоголь Роман Олександрович – голова комісії за посадою (секретар ради);
Шкуренко Тетяна Михайлівна – заступник голови комісії за посадою (заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради);
Касьян Олег Борисович – секретар комісії (начальник відділу по роботі з кадрами міської ради).

26.01.2023 12:58

Останнім часом почастішали звернення на телефони як комунального підприємства «Послуга», гарячої лінії виконкому міської ради, так і нашої редакції з приводу неналежного прибирання вулиць міста.
Свої скарги та невдоволення прилучани висловлюють і в соціальних мережах. Усе це доповнюється красномовними фото з переповненими сміттєвими баками та урнами, навіть у центрі міста.
Як ми і анонсували в попередньому номері газети, пропонуємо коментар директора КП «Послуга» Руслана Ніязова стосовно загальної ситуації на підприємстві на даний час, і зокрема прибирання, благоустрою та вивезення твердих побутових відходів у місті.
У першу чергу хотілося б зазначити, що комунальне підприємство «Послуга» по своїй статутній діяльності здійснює не лише роботи з вивозу твердих побутових відходів, а й роботи з благоустрою нашого міста. На сьогодні вони повністю укомплектовані спеціалізованою технікою, щоправда більшість її вже застаріла й потребує оновлення. Минулого тижня отримали поповнення – машину дорожню комбіновану, є запаси піщано-сольової суміші (62 т). Відзначає директор КП і професійний склад робітників, які добре знають свою роботу й виконують її бездоганно протягом багатьох років, а тому фактично на сьогодні КП «Послуга» стовідсотково готове до виконання передбачених статутом видів робіт.
Однак, зважаючи на невизначеність бюджету міста Прилуки, незатвердження програм на сесіях міської ради, незаключення договору з даним комунальним підприємством, працівникам КП фактично стало неможливо виконувати вказані види робіт.

26.01.2023 12:57

Скільки коштує маєток насправді
Депутат партії «Слуга народу» від Чернігівщини, заступник керівника парламентської фракції «Слуга народу» Павло Халімон, влітку цього року, у розпал повномасштабної війни з РФ, купив у центрі Києва елітний особняк.
Про це йдеться у розслідування журналіста «Української правди» Михайла Ткача.
Маєток розташований на Печерських пагорбах. Це місце вже давно облюбували українські можновладці та зірки шоу-бізнесу. За інформацією видання, раніше там жили Микола Азаров, Володимир Литвин. Навіть скандальний настоятель монастиря УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі владика Павло має тут будинок.
Михайло Ткач стверджує, що влітку 2022 року тут купив будинок 39-річний «слуга народу» Павло Халімон.
Кому належить маєток
За інформацією журналіста, офіційно маєток зареєстрований на Анастасію Миколаївну Котеленець. Про неї видання дізналося, що дівчина працювала в компанії з продажу спідньої білизни, а у грудні 2021 року захистила дисертацію в Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) на здобуття наукового ступеня «доктор філософії». Також у 2021 році жінка придбала 45 земельних ділянок на Чернігівщині загальною площею близько 80 гектарів.
Журналісти тричі приїжджали під будинок і тричі помічали там нардепа Халімона.
Також під час третього візиту журналісти побачили там молоду жінку, схожу на Анастасію Котеленець, з маленькою дитиною. Ткач припускає, що Котеленець може бути співмешканкою Халімона.

Фото зі статті

Комунальники звітують за пророблену роботу у 2022 році Робочий...
Днями завдяки підтримці зарубіжних партнерів, які продовжують...
Працівники Прилуцького ЦНАПу постійно ідуть в ногу з часом і...
На жаль, сьогодні Прилуцька міська рада фактично є недієздатною....
Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...

Хто на сайті

Зараз 3895 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама