№ 8
20  лютого  2019 року

Спорт

Спорт (128)

Середа, Лют. 20 2019

Шановна редакціє!

Якось продивлялася список визначних дат на прийдешній рік. Звернула увагу, що в лютому цього року минає 25 років, відколи Україна вперше взяла участь у XVII-х зимових Олімпійських іграх як незалежна держава.
Здавалося б не така вже й визначна подія на фоні багатьох інших. Але це були перші роки незалежності нашої держави. Пригадую, жилося тоді нелегко, але ми вірили в щасливу долю та майбутнє України. Як же ми раділи тоді першим досягненням своєї країни й успіхам українців у світі!
Дебют української збірної в Ліллехаммері (Норвегія) виявився досить вдалим. Тут українські спортсмени вперше здобули «золото» - золоту медаль у жіночому фігурному катанні виборола дніпропетровчанка Оксана Баюл.
А нас, прилучан, найбільше схвилювала та порадувала бронзова олімпійська медаль у жіночому біатлоні Валентини Цербе. Здається, вона не була нашою землячкою в повному сенсі, але свій трудовий шлях Валя починала в Прилуках, працювала на місцевому меблевому комбінаті й паралельно ходила на щоденні тренування.
Мабуть не таким уже й багатим було тоді оснащення й постачання Прилуцької лижної бази, але, пам’ятаю, багато молоді ходило туди на тренування, багато досягали успіхів, стали майстрами спорту. Досить сказати, що вже на XVIIІ-х зимових Олімпійських іграх в м. Нагано (Японія) 80% української збірної склали саме представники Чернігівщини, а саме: Цербе В., Лемеш Н., Лисенко Р., Деркач В., Дериземля А. та Хвостенко О. Велика заслуга в цьому, звичайно, заслуженого тренера України з біатлону Зоця М.М., вихованця Прядка О.І. Сам Олександр Іванович ще в 1973 році започаткував біатлонну групу в Прилуках.

Середа, Лют. 20 2019

У Києві з 8 по 10 лютого Мішелін Тіссье – майстер айкідо з Франції провела семінар в Асоціації Айкідо Айкікай України.
Мішелін – перша жінка-представник європейських країн, яка отримала 6 дан айкікай від дошу Морітеру Уєсіби.
Упродовж трьох днів вона ділилася своїми знаннями з українськими айкідоками. Жінка запевняє, що вона знаходиться серед друзів на татамі, люди дивляться на неї та намагаються повторити те, що вона показує, і їм це подобається. «Я не вперше в Україні, і я бачу зацікавленість, а це означає, що йде прогрес», – підкреслила Мішелін.
У додзьо були присутні люди різного віку. Одній із учасниць семінару, Ніні Романівні, майстру з Білої Церкви – 75 років, а наймолодшому учаснику – 6.

Середа, Січ. 30 2019

Спортивний клуб «Торнадо», та гуртки ЦТДЮ долучилися до Всеукраїнського фестивалю пам’яті великого вчителя, засновника бойового мистецтва Айкідо – Моріхея Уєсіби.
Наприкінці року в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва відбувся внутрішній семінар, який проводила керівник гуртка з айкідо в ЦТДЮ Світлана Дяченко (4 дан, чорний пояс). «Головна мета айкідо – навчити дітей поважати старших, один одного, бути порядними та дисциплінованими», – говорить Світлана Сергіївна, яка вже 20 років практикує дане бойове мистецтво, 15 із яких тренує дітей. А допомагала їй у проведенні семінару її вихованка Вікторія Кантур (1 дан, чорний пояс), нині студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України.
З вітальнимий напутніми словами до учасників звернулися деректор ЦТДЮ Тетяна Савченко, завідувач молоді та спорту міської ради Олена Опанасенко, почесний працівник фізичної культури та спорту України, голова ФСТ «Спартак» Петро Дяченко. Керівник гуртка ЦТДЮ Світлана Дяченко за підсумками року нагородила кращих спортсменів, які прийняли участь у фестивалях міжнародного та національного рівня, а також паралельно приймали участь у змаганнях із Кемпо-карате й Кобудо та є чемпіонами України. Окрім того, почесними грамотами Асоціації Айкідо Айкікай України були нагороджені люди, які допомагали та підтримували юних спортсменів: депутат обласної ради Анатолій Мірошніченко, громадський діяч Сергій Коровченко, президент бійцівського клубу «Лічман» – Віталій Лічман, голова міської громадської ради Олександр Руденко.

Середа, Січ. 16 2019

Спорт є джерелом радості, спілкування та досвіду. Він відволікає від шкідливих звичок, від надмірного перебування за комп’ютером, дає можливість дітям і дорослим займатися разом захоплюючою діяльністю.
Для дітей же спорт є неодмінною умовою їхньої фізичної активності та міцного здоров’я. Така активність повинна проявлятися протягом усього року, і погода не стає на перешкоді здоровому способу життя й заняттям спортом.
Наші маленькі прилучани ростуть активними сміливцями, адже в таку погоду виходять із теплих домівок на лід. 9 січня на хокейному майданчику Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я. Франка відбувся цікавий захід «Веселі старти на льоду».
Драйвова атмосфера, переживання маленьких конкурсантів відчувалися ще до початку змагань. Радісні посмішки та червоненькі щічки чудово доповнювали дитячий образ. У такі моменти ніхто з батьків не може шкодувати, що дали своїй дитині саме ковзани. Їхня впевнена стійка є тому доказом. Майбутнє стоїть за такими сміливими й активними прилучанами.
Отож, у естафетах взяли участь 2 команди: «Коршуни» та «Гроза» (по 10 чоловік у кожній).

Середа, Січ. 02 2019

23 грудня під загальним керівництвом фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» відділу молоді та спорту міської ради пройшов традиційний ветеранський турнір із міні-футболу, присвячений пам’яті колишнього працівника спорткомітету Федора Вікторовича Солорєва.
На відкритті змагань були присутні: головний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради Руслан Мосціпан; голова фізкультурного товариства «Спартак», почесний працівник фізичної культури та спорту України Петро Дяченко; ветеран спорту, колега Валерій Федоренко та донька Федора Вікторовича Наталія.

Середа, Лист. 21 2018

15 листопада в спортивній залі Прилуцького професійного ліцею відбулися змагання з волейболу серед дівчат, присвячені Міжнародному дню студента. У змаганнях взяли участь команди вищих навчальних закладів міста І-ІІ рівнів акредитації.
Безумовно, можна сказати, що Прилукам є ким пишатися, є кому прославляти рідне місто. Молоді спортсмени, котрі наполегливо тренуються та ведуть здоровий спосіб життя, надають приклад підростаючому поколінню. Розвиток юнацького спорту є домінуючим у стратегії міської ради щодо здорового способу життя серед жителів міста.
Змагання з волейболу відкрила головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту Опанасенко Олена Вікторівна і з дружелюбною посмішкою привітала спортсменів напутніми словами: «Доброго дня, я рада вітати вас усіх у залі одного з наших вищих навчальних закладів, а також привітати вас із Міжнародним днем студента, з днем студентської сім’ї, студентського братства. Ви є гордістю нашого міста, ви наше майбутнє, у ваших руках – розвиток нашої держави й міста зокрема. Хочеться подякувати в цей день і нашим викладачам, які вкладають у вас свою душу, які своєю наполегливою працею та своїм щоденним прикладом формують із вас патріотів, людей, гордість нації. Я ще раз хочу привітати вас зі святом, а в сьогоднішніх змаганнях побажати кожній команді перемоги». Таке звернення закінчилось бурними оплесками.

Фото зі статті

У «Послуги» новий керівник Зовсім нещодавно ми дізналися про...
«Уже майже 20-те число, а квитанції за електроенергію ще немає»,...
За результатами 2018 року до загального фонду бюджету міста...
Прибудинковим територіям також перепало Цього року як ніколи...
Про прилуцькі маршрутки можна складати легенди. Неввічливі...
В одному з минулорічних випусків газети ми говорили про...
Кошти для мiської лiкарні Прилуцька центральна міська лікарня...
УКРАЇНАПрилуцька міська радаЧерніГівської областіВИКОНАВЧИЙ...
Кожен із нас, мабуть, потрапляв у ситуацію, коли маршрутка чи...
Кадрові зміни   Уже, мабуть, учетверте на розгляд сесії...

Хто на сайті

Зараз 913 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама