№ 5
2 лютого 2023 року

Чому я йду в депутати Прилуцької міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»?

  • Четвер, Жовт. 15 2015
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Більшість представників давно створених політичних партій, розглянувши мою програму з наведення ладу в місті, відповіли: «Ваша програма в цілому добра та заслуговує на втілення в життя, але тільки силами наших перевірених роками партійців, а не вас – «простого смертного», який не обтяжений ні політичними зв’язками, ні фінансовими ресурсами». Але ж ми з вами, громадо, знаємо, які це «роками перевірені партійці» та що корисного вони зробили для нашого мікрорайону та міста, – як на мене, абсолютно нічого. Саме тому, коли представники політичної партії «УКРОП» запропонували мені реалізувати своє бачення змін у місті за їхньої підтримки, я погодився.

 

ДЕСЯТЬ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗМІН,

які б хотілося втілити в життя міста в разі здобуття підтримки виборців

1. Ініціювати зміни до регламенту засідань міської ради в частині надання можливості представникам громади безпосередньо в день проведення сесії без попереднього узгодження прийти в сесійну залу та з трибуни порушити перед депутатами своє питання. Вважаю, що для таких незапланованих виступів необхідно виділити 90 хвилин.

2. Ініціювати новий порядок обрання складу виконавчого комітету Прилуцької міської ради. Зараз порядок формування складу виконавчого комітету наступний: згідно статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування», до складу виконкому входить відповідний сільський, селищний, міський голова…, секретар відповідної ради, керівники відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради… Крім цього, до складу виконкому можуть входити інші особи. Вважаю, що було б правильним, якби серед інших осіб до складу виконавчого комітету входили представники кожного мікрорайону міста з числа звичайних прилучан.

3. Ініціювати проведення позачергової професійної атестації на відповідність займаним посадам посадових осіб органів місцевого самоврядування. У команді управлінців необхідно залишити тільки фахівців своєї справи, які мають відповідну освіту та досягнення на займаній посаді. Місто потребує кваліфікованих кадрів, які виведуть громаду на новий рівень життя, а платити кошти посадовцям, що не мають позитивних результатів, ми не можемо собі дозволити.

4. Ініціювати створення нової комісії в складі міської ради з питань якісного забезпечення органів місцевого самоврядування та підпорядкованих їм структур фахівцями своєї справи. Слід унеможливити ситуації працевлаштування в місті по принципу «кум, брат, сват», особливо якщо такі «протеже» є дуже слабкими фахівцями, а гідні кандидати, не працевлаштувавшись у своєму місті, їдуть піднімати економіку Києва чи Польщі.

5. Економія бюджетних коштів: ініціювати ліквідацію структур, які дублюють функції одна іншої, та переглянути штатний розпис підпорядкованих органам місцевого самоврядування структур на предмет обґрунтування чисельності працівників вимогам сьогодення.

6. Вирішити ситуацію з хаотичним відключенням квартир багатоповерхових будинків від централізованого опалення. Тупиковою є ситуація, коли власник квартири не має можливості платити за послуги теплопостачання й не може від них відмовитися. Це питання призводить до соціальної напруги та потребує негайного вирішення, особливо на фоні постійного зростання тарифів. Необхідно розробити механізм, за яким кожен прилучанин незалежно від своїх статків міг би встановити індивідуальне опалення в квартирі.

7. Створення нових робочих місць та прихід інвесторів у місто. Недостатньо на сайті Прилуцької міської ради розмістити вкладку під гордою назвою «Пропозиції для інвесторів». Необхідно звертатися напряму до дипломатичних представництв іноземних країн, до міністерств і відомств, які опікуються залученням інвесторів у нашу країну, та доносити до них привабливість наших пропозицій у частині приходу представників іноземного бізнесу на терени нашого міста.

8. Створення успішних комунальних підприємств. Чому в місті успішно реалізується безліч підприємницьких проектів, які дають дохід власникам, і тільки комунальні підприємства ледь «жевріють» за рахунок місцевого бюджету? Невже у нас немає менеджерів, які б могли реалізувати успішний проект, який би працював на благо нашої територіальної громади? Якщо підприємство комунальне, то воно зобов’язане бути успішним. Досить із нас «п’явок», що тягнуть кошти як із бюджету міста, так і з гаманців прилучан. Потрібно ламати стереотипи щодо якості української продукції та успішності комунальних підприємств.

9. Реалізація соціальних проектів, спрямованих на підтримку незахищених верств населення міста. Необхідно запускати процес будівництва соціальних магазинів, аптек та інших соціально значущих об’єктів або ж заключати договори соціальної відповідальності бізнесу перед громадою.

10. Головне, що треба нам разом зробити, – це змінити підхід населення до його відносин із органами влади. Наша держава пережила не одну революцію, а чиновники в більшості своїй досі вважають себе «пупом землі» та ведуть себе зневажливо по відношенню до простого народу. «Бюрократична гідра» не хоче здавати свої позиції та звільняти роками нагріті чиновницькі крісла. Громада повинна займати активну позицію: без дієвого контролю та чіткої громадянської позиції навести лад у місті неможливо.

Прилучани – гідні люди, що заслуговують гідного життя та відповідальної влади. Не будьте байдужими, зробіть свідомий вибір 25 жовтня, бо нам із вами, як і нашим дітям, жити й розвивати наше древнє місто над Удаєм.

З повагою, ініціатор та координатор благодійної акції «Просто Так»,

кандидат у депутати Прилуцької міської ради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олег Шевель

Прочитано 15611 разів
Оцінити матеріал
(4 голосів)
Опубліковано в Точка зору
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама