№ 21
22 травня 2019 року

Два роки без Вiктора Лавренчука

  • Середа, Груд. 14 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

8 грудня минуло два роки, відколи ворожий снаряд обірвав життя свободівця Віктора Лавренчука. У цей трагічний день пам’ять Віктора вшанували представники прилуцької та чернігівської місцевих організацій «Свободи», представники прилуцького козацтва, члени ГО «Щит», а також родичі та друзі Героя, повідомляє «Хвиля Десни».
У рідній для Віктора Рудівській школі відбувся урок пам’яті, що розпочався хвилиною мовчання. Першим до присутніх звернувся директор школи Володимир Виливок. Володимир Миколайович подякував батькам Героя – Івану Михайловичу та Катерині Миколаївні – за чудового сина, якого вони виховати та подарували українському народу. Також слово мали голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко, голова Прилуцької міської «Свободи» Євгеній Яценко, а тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Прилуцького військкомату Андрій Сікалов передав батьку Віктора медаль від Міністерства оборони України.


Заходи по вшануванню світлої пам’яті Героя відбулись і в Прилуках – у стінах агротехнічного коледжу, де навчався Віктор Лавренчук. Перед студентами виступив Голова Прилуцької міської організації ВО «Свобода» Євгеній Яценко та закликав їх брати приклад із Віктора, бути гідними українцями, справжніми патріотами свого міста та всієї держави.
Потім було покладено квіти до меморіальної дошки, що біля центрального входу в коледж. Побратими запевнили Віктора, що вони з честю та по совісті продовжать боротьбу, яку він розпочав, а Україна обов’язково переможе і стане такою державою, про яку мріяв Віктор Лавренчук.

Прочитано 2599 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Украина - понад усе!
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама