№ 3
16  січня  2019 року

День корабля на «Прилуках»

  • Середа, Груд. 21 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Екіпаж названого на честь нашого міста ракетного катера «Прилуки» відзначив своє улюблене свято – День корабля, що символізує перше підняття на судні військово-морського прапора. Ця знаменна подія сталася 12 грудня 1980 року, і того ж дня катер увійшов у склад флоту.
Минулої суботи командир катера, капітан третього рангу Павло Рудь і весь екіпаж зустрічали гостей із Прилук. До Одеси, де нині базуються «Прилуки», завітали представники громадської організації «Українська громадська рада» Олександр Руденко, Василь Ткаченко та Юлія Капран. З нагоди Дня корабля морякам подарували фарбу для візуального оновлення катера, а також водонагрівач для особистих потреб.


Таким чином, славетний катер «Прилуки», на борту якого проходять службу моряки, котрі в 2014 році співали гімн України в Севастополі, на зрадивши Батьківщини, перегорнув іще одну сторінку своєї славетної історії. На жаль, серед членів екіпажу «Прилук» поки що немає жодного прилучанина. Але командування сподівається, що співпраця з шефським містом уже в найближчому майбутньому стане значно тіснішою, що дозволить вирішувати широке коло питань, у тому числі й кадрових.

Олексій Антонов

Прочитано 1689 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Украина - понад усе!
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама