№ 7
13  лютого  2019 року

Волонтери на лінії вогню

  • Середа, Лют. 24 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Скільки б не розповідали нам в офіційних прес-релізах про покращення матеріального забезпечення та реальну турботу влади про вітчизняні Збройні Сили, українська армія продовжує жити завдяки зусиллям волонтерів. У цьому переконується кожен, хто отримує звістки від своїх рідних із зони АТО, про це найкраще знають ті, хто зустрічається із солдатами, щоб передати зібрану небайдужими земляками посильну допомогу.

У минулому номері «Град» розповідав про відкриття пункту збору допомоги воїнам у зону АТО в приміщенні комітету самоорганізації населення №5 Плискунівського мікрорайону. Як виявилося, чекати результатів роботи довго не довелося. Уже за десять днів силами громади вдалося накопичити достатню кількість продовольства та предметів побуту, і перша партія допомоги бійцям вирушила в Донецьку область.

– Ми зібрали допомогу від небайдужих прилучан і вирішили їхати на Схід самотужки, власним транспортом, не прив’язуючись до жодної місцевої волонтерської організації, щоб мати змогу особисто звітувати перед нашими благодійниками, – розповів ініціатор створення волонтерського пункту, депутат Прилуцької міської ради Олександр Правосуд. – Хочу подякувати всім небайдужим жителям Плискунівського мікрорайону, приватним підприємцям, колективу Прилуцької ДЮСШ та її директору Сергію Маценку, ПрАТ А/Т «Тютюнова компанія «В.А.Т. – Прилуки» в особі менеджера зі зв’язків з громадськістю Петра Бондаренка, а також депутату міської ради Артему Рожку, який виділив кошти на пальне.

Відшукавши через соціальні мережі земляків-прилучан, які несуть службу в зоні АТО, Олександр Правосуд із головою комітету самоорганізації №5 Плискунівського мікрорайону В’ячеславом Новаком і волонтером Анатолієм Чайкою 11 лютого виїхали з Прилук, а наступного дня прибули до місця призначення – селища Верхньоторецьке Ясинуватського району Донецької області. Позиція, яку утримують бійці 3 роти 15 батальйону в/ч 2260, є крайньою точкою на контрольованій Україною території, тому поїздка розбитими дорогами Донбасу була досить небезпечною, навіть із ризиком потрапити в полон. До речі, перед візитом гостей і невдовзі після нього наших військових двічі обстрілювали, тож прилуцьким волонтерам, можна сказати пощастило: побували безпосередньо на лінії вогню, не потрапивши під ворожі кулі.

Захисники України, а особливо двоє прилучан – Юрій із позивним «Кіпіш» і Андрій «Фрол», – дуже зраділи приїзду земляків. Хлопці кажуть, що волонтери до них добираються рідко, а з Прилук узагалі приїхали вперше. Порадувала бійців і привезена допомога: на той момент у них якраз скінчилася консервація, а цигарки на фронті завжди потрібні. Найбільшу ж надію солдатам подарувала рішучість прилуцьких волонтерів, які загорілися доброю справою та планують іще не раз зустрітись із українськими воїнами.

Віталій Денисов

Прочитано 677 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Украина - понад усе!
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама