№ 21
22 травня 2019 року

Патріотичний сюрприз

  • Середа, Сер. 31 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

Винуватцям того чи іншого свята заведено робити подарунки. А якщо святкова дата стосується кожного, то й сюрпризу можуть чекати всі. Саме такий подарунок до 25-ї річниці Незалежності України підготували своїм землякам співаки Прилуччини.
Гімн України в багатоголосому та різножанровому виконанні прозвучав на святкових урочистостях у міському Будинку культури 24 серпня, а красивий і зворушливий відеокліп продовжує радувати меломанів і донині, швидко поширившись у Мережі. Сергій Чунь, Олександр Дубовик, Дмитро Левченко, Світлана Королько, Юлія Журавльова, Юрій Бутенко, Юлія та Сергій Дубовики, Олександр Козленко, Анна Фарафонова та Марина Іванченко кілька днів співали та знімалися як у Прилуках, так і на миловидних просторах району.


Гімн, як уже говорилося, було виконано в супроводі різних стилів – від класики до року, тож композиція знайшла прихильників серед поціновувачів музики багатьох напрямків. Заслуговує найкращих відгуків і робота оператора й автора монтажу Дмитра Потіпаки. Він зумів майстерно поєднати у відеоряд велич архітектурних пам’яток та природну красу соняшникового поля, розлогих луків і тихих хвиль Удаю.
Браво прилуцьким співакам! Так тримати і… чекаємо нових сюрпризів!

Віталій Денисов

Прочитано 2570 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Украина - понад усе!
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама