№ 21
22 травня 2019 року

Війна розбила серце воїна АТО

  • Середа, Жовт. 05 2016
  • Написав: 
  • розмір шрифта зменшити шрифт збільшити шрифт

У понеділок, 3 жовтня, прилучани проводжали в останню путь воїна АТО Вік-тора Манжолу. 51-річний житель міста був відправлений у зону бойових дій у призовному порядку 26 травня минулого року. Відслуживши дванадцять місяців, він перевівся на контрактну службу. Зовсім скоро чоловік мав повертатися на малу батьківщину, але невидима хвороба підкосила організм – він помер від серцевої недостатності.
Спадком Героя на цій землі залишилася донька-підліток, яка разом із колишньою дружиною проживає в місті Славутич. Вони не змогли приїхати на прощання, але об 11 годині біля собору Різдва Пресвятої Богородиці все місто в скорботі схилило голови перед відвагою Віктора Івановича.


Родичі померлого наполягли, щоб його тіло поховали не на «Алеї Героїв» на Горовій Білещині, а біля матері, яка спочиває вічним сном на Новому Побуті.
Часом доля буває жорстокішою за кулеметну чергу. Найкращі йдуть із життя блискавично, залишаючи про себе добру пам’ять і гордість бути співвітчизниками Героїв, життя яких опалила війна.

За інформацією сектора інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради

Прочитано 2804 разів
Оцінити матеріал
(0 голосів)
Опубліковано в Украина - понад усе!
Web-editor

Веб-редактор та адміністратор сайту.

Website : gradpryluky.info

Написати коментар

Переконайтеся, що Ви заповнили поля, помічені зірочкой (*). HTML коди заборонені.

Телефон редакції

(04637) 35299

Реклама