№ 4
26 січня 2023 року

Є проблема

Є проблема (128)

Четвер, Січ. 26 2023

Скільки коштує маєток насправді
Депутат партії «Слуга народу» від Чернігівщини, заступник керівника парламентської фракції «Слуга народу» Павло Халімон, влітку цього року, у розпал повномасштабної війни з РФ, купив у центрі Києва елітний особняк.
Про це йдеться у розслідування журналіста «Української правди» Михайла Ткача.
Маєток розташований на Печерських пагорбах. Це місце вже давно облюбували українські можновладці та зірки шоу-бізнесу. За інформацією видання, раніше там жили Микола Азаров, Володимир Литвин. Навіть скандальний настоятель монастиря УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі владика Павло має тут будинок.
Михайло Ткач стверджує, що влітку 2022 року тут купив будинок 39-річний «слуга народу» Павло Халімон.
Кому належить маєток
За інформацією журналіста, офіційно маєток зареєстрований на Анастасію Миколаївну Котеленець. Про неї видання дізналося, що дівчина працювала в компанії з продажу спідньої білизни, а у грудні 2021 року захистила дисертацію в Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) на здобуття наукового ступеня «доктор філософії». Також у 2021 році жінка придбала 45 земельних ділянок на Чернігівщині загальною площею близько 80 гектарів.
Журналісти тричі приїжджали під будинок і тричі помічали там нардепа Халімона.
Також під час третього візиту журналісти побачили там молоду жінку, схожу на Анастасію Котеленець, з маленькою дитиною. Ткач припускає, що Котеленець може бути співмешканкою Халімона.

Четвер, Січ. 19 2023

Час від часу виникають непорозуміння між мешканцями багатоквартирних житлових будинків і комунальними підприємствами, які обслуговують внутрішньобудинкові та зовнішні водопровідно-каналізаційні мережі.
Такі ситуації виникають у більшій мірі через необізнаність споживачів щодо меж і зон балансового розмежування мереж.
Отож, згідно діючих нормативно-правових актів, а саме: Правил технічної експлуатації систем водопостачання і каналізації та Правил утримання житлових будинків і прибудинкових територій, межею внутрішньої системи каналізації визначено обріз труби випуску в першому від будівлі каналізаційному колодязі. Мережі, арматура на них, прилади та обладнання, які розміщені в межах будинку, належать до внутрішньобудинкової системи й обслуговуються житлово-експлуатаційними підприємствами, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Як відомо, послуги водопостачання та водовідведення в нашому місті надає КП «Прилукитепловодопостачання». Однак, далеко не всі багатоповерхові будинки, й зокрема їхні каналізаційні системи, обслуговуються даним підприємством. Чому так, спробував роз’яснити директор КП Андрій Гавриш.
Житловий фонд нашого міста складає 241 багатоквартирний будинок і лише в 64 із них КП «Прилукитепловодопостачання» обслуговують внутрішньобудинкові системи та каналізацію. Усе через те, що співмешканці більшості будинків кооперативним способом, за власні кошти, виконували будівництво цих мереж. Відповідно, сьогодні це їхні мережі, їхня власність. А тому комунальному підприємству споживачі сплачують за послугу водовідведення, а от обслуговування залишається на їх плечах. Можна, звісно звернутися за допомогою і на КП «ПТВП», але ця послуга буде оплачуватися окремо. Є також будинки, каналізаційні мережі в яких були побудовані багато років тому різними відомчими підприємствами і в подальшому, коли відбувалися заходи з передачі мереж на баланс КП «ПТВП», то здійснилися вони не в повному обсязі, тобто були надані не всі необхідні документи (проєкт, виконавча документація тощо).

Четвер, Січ. 12 2023

У міській раді в розпалі Марлізонський балет. Перша частина балету була протягом півтора року, коли не приймався бюджет міста, друга частина – коли бойкотувалося виділення коштів на генератори, третя частина – знову про бюджет.
Усі негідники у світі знають, куди йти за грошима, знають це і прилуцькі депутати-опозиціонери, у яких по долару в кожному оці, і яких за телепнів сприймають ті, хто їм платить. Для прилучан-виборців вони просто шістки, яких вони так і не запам’ятали за 2 роки їх відсутності в сесійній залі.
Дали цим шісткам гроші – вони йдуть на сесію, дали ще раз – не йдуть. Результат один – вони завжди в прибутку. Ідуть на сесію чи не йдуть, а бабло все рівно отримують за будь-яких варіантів. Ці шістки просто зливають державність на місці, тобто в Прилуках. Чим вони відрізняються від х..ла? Нічим! Як і він, вони кидають Україну в морок, холод і голод. Умовляти та просити їх прийти на сесію – все рівно, що шепотіти у вухо покійника, краще пошарудіти купюрами перед їхнім фейсом.
Усім відомо, що керують вовки, а не вівці. І ці вовки нам усім відомі. Вони в стороні, не дуже публічні, у них є гроші, але поваги до них немає, у них важелі впливу на опозиціонерів, і якби були чесні вибори, вони б не виграли, навіть на прилуцькому рівні. Вони розкидають своїх шісток по всіх радах: міських, районних, обласних, де ті «плідно» працюють.

Четвер, Груд. 15 2022

Традиції помирають повільно, проте не за теперішніх обставин, коли ми воюємо з московською ордою. Тому всі ми повинні позбавлятися всього російського, чужого, ординського та нелюдського, що поєднувало нас із ними в минулому. Ностальгувати за радянським минулим уже не модно й небезпечно, ворог приходить туди, де відчуває «свої маячки», свою культуру, традиції та мову. У нас, українців, своя потужна культура і традиції. Наприклад, шириться факт, що українська мова входить у п’ятірку світових мов по милозвучності. Треба пишатися та цінувати своє, яке ми ні в кого не крали й не переймали, на відміну від кацапів, які крали віками, і крадуть сьогодні, в Україні.

Історичний факт 1. У 1922 році Україна вже була окупована москалями, і наш патріарх не поїхав на Вселенський Собор у Стамбулі, а поїхав московський, який за нас вирішив долю наших християнських традицій. Москва відмовилася переходити на Юліанський календар, як тоді перейшов увесь християнський світ, а залишилася в старому, Григоріанському. Християнський вселенський календар орієнтується на астрологічний, відповідно до якого 21 грудня – день зимового сонцестояння (сонце стоїть три дні), після чого, 25 грудня, день починає збільшуватися, народження нового Сонця означає народження Іісуса (свято Різдва Христового). А московська орда, на те вона й орда, щоб не жити разом із цивілізованим світом, відзначає його 7 січня. Так було до цього часу і в нас, поки не прийшла в Україну війна, яка змусила нас переосмислити, що було в нас із ними в минулому, і що відбувається з нами через них сьогодні.

П'ятниця, Лист. 18 2022

Часте невдоволення мешканців багатоквартирних будинків якістю та кількістю послуг, які надає їм обслуговуюча компанія, — не дивина. З одного боку — цілком справедливе бажання співмешканців будинку жити в належних умовах, із поремонтованим дахом, оновленими й пофарбованими трубами, вимощеною відмосткою, прибраною територією тощо. З іншого – зобов’язання управителя надавати лише ті послуги, які чітко прописані в договорі.
Мова далі йтиме про «війну» між жителями будинку по вулиці Костянтинівській, 199 Ж та компанією-управителем КП «Прилукижитлобуд», яка насправді триває вже не один рік.
До редакції з листом звернулися мешканці вказаного будинку, аби висловити свою точку зору щодо ситуації, яка в них склалася з управителем. У свою чергу, ми спробували розібратися у їхніх взаємних претензіях і непорозуміннях і пропонуємо вам почути обидві сторони конфлікту.
***
Усі співмешканці буд. по вулиці Костянтинівській, 199 Ж чекали реакцію-відповідь керівника КП «Прилукижитлобуд» Голік Л.В. на наше телевізійне звернення від 19.10.2022 року по телеканалу «ТІМ». І дочекалися...
По-перше, весь тон виступу був негативний, ніби ми всі вороги, а не мешканці одного міста Прилуки, що живуть, воюють разом, а, крім того, ще й сплачуємо за послуги підприємству.
До речі, наш 90-квартирний будинок сплачує щомісяця десятки тисяч гривень, а за чотири роки, це буде майже мільйон! На ці кошти ми бачимо лише роботу двірника та винагороду керівному складу комунального підприємства «Прилукижитлобуд», яку, як зазначив головний інженер даного підприємства, вони витрачають на фонарики та ключики.

Середа, Сер. 31 2022

Питання дерусифікації та перейменування ряду вулиць і провулків нашого міста жваво обговорюється вже не перший місяць. Не встигли стихнути розмови про вулицю Коптєва (названу на честь нашого земляка – прилучанина, який багато років живе та працює в росії), аж деякі наші читачі зацікавилися іншою персоною, чиє ім’я носить ще одна з прилуцьких вулиць – Дмитром Шкоропадом. Питання полягало в наступному: «У чому різниця між Коптєвим і Шкоропадом, якщо народилися обоє в Прилуках, а пропрацювали все життя в рф, але тепер вулиця Юрія Коптєва підпадає під дерусифікацію, а вулиця Шкоропада – ні?»
Прояснити ситуацію спробувала директор Прилуцького краєзнавчого музею ім. В. Маслова Тетяна Зоць. За її словами, усі вулиці, які наразі є в списку на перейменування, пропонувалися й подавалися на розгляд зовсім не музейниками, як дехто вважає, а місцевими громадськими активістами. Зважувалися всі «За» та «Проти». Що стосується Юрія Вікторовича Коптєва, то він чомусь довгий час не висловлював свою позицію стосовно війни росії проти України та продовжує як і раніше працювати в країні-агресорці й сплачувати там податки, про цільове направлення яких можемо лише здогадуватися. Дмитро ж Овсі- йович Шкоропад, на жаль, уже просто не має такої можливості сказати своє слово. Так, він більшу частину життя навчався й працював у росії, але довгі роки роботи над дослідженням історії свого рідного краю показують його національні настрої та ставлення до України й Прилуччини зокрема.

Страница 1 из 22

Фото зі статті

Новий склад комісії з преміювання Днями міський голова Ольга...
Останнім часом почастішали звернення на телефони як...
Скільки коштує маєток насправдіДепутат партії «Слуга народу»...
Сьогодні хіба що лінивий не обговорює ситуацію з неприйняттям...
Нещодавно автопарк комунального підприємства «Послуга»...
200 кВт-ийгенератор для КП «Прилукитепловодопостачання» Війна в...
Час від часу виникають непорозуміння між мешканцями...
1633 р. (390 років) – у місті засновано перші цехові організації. Я....
Організація харчування школярів у 2023 році З початком нового...

Хто на сайті

Зараз 3016 гостей и жодного зареєстрованого користувача на сайті

Телефон редакції

(04637) 35299

Підпишись на нашу розсилку!

Реклама